Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5 Tennis Arena Kids Tour
Pořadatel:  TO SK Mělník
Datum:  08.-12.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Pazdera Marek
 
 
 
Silbernágl Kryštof
7:5, 6:2
 
Kumstát Jan
6:1, 6:0
 
Čepl Filip
7:5, 6:4
 
Peták Denis
6:4, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Durovič Boris
 
Brunclík Petr
6:2, 6:0
 
 
 
Matějíček Petr
6:0, 6:0
 
Bien Daniel
6:4, 6:1
 
Král Libor
6:0, 6:1
 
Kratochvíl Tomáš
7:5, 1:6, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Vintera Michal
 
Fedasko Nikolas
4:6, 6:0, 7:6 (6)
 
 
 
Volf Matěj
6:3, 6:0
 
Haenel Tomáš
6:3, 6:0
 
Němec Vojtěch
6:4, 6:4
 
Sklenička Štěpán
6:4, 4:6, 6:2
 
 
6:0, 6:3
 
Panáček Petr
 
Fáček Jan
6:4, 7:5
 
 
 
Klimas Jan
6:2, 6:1
 
Jurák Jaroslav
6:3, 6:4
 
Havránek Šimon
6:4, 6:1
 
Krištůfek Lukáš
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Paroulek Filip
 
Vrba Jakub
6:0, 6:0
 
 
 
Stauch Daniel
6:2, 6:0
 
Pokorný Jiří
6:1, 6:3
 
Horák Filip
6:1, 6:3
 
Frömel Karel
6:3, 2:6, 6:1
 
 
6:0, 2:6, 7:5
 
Kusý Jan
 
Vašenka Daniel
6:3, 6:4
 
 
 
Fiala Martin
6:4, 6:0
 
Janeček Ondřej
6:4, 6:3
 
Krakovský Denis
3:6, 6:0, 7:5
 
Komrska Jan
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Kalina Vít
 
Jedlička Adam
6:2, 6:0
 
 
 
Petrofský Martin
7:6 (6), 6:1
 
Mrva Maxim
6:2, 6:0
 
Sedlář Josef
7:5, 6:7 (7), 6:3
 
Švojgr Kryštof
6:1, 6:2
 
 
4:6, 6:1, 6:0
 
Doubek Vojtěch
 
Valeš Vojtěch
6:2, 6:0
 
 
 
Svítek Alan
6:1, 6:3
 
Blumaier Daniel
6:3, 6:2
 
Hanzelín Filip
6:1, 6:1
 
Soukup Adam
4:6, 6:3, 7:6 (4)
 
 
6:0, 6:1
 
Petr Vojtěch
 
Poznámka pořadatele: Program úterý 12.9. Možnost rozehrávky v 8:30. 9:00 Petr-Paroulek Hráči na čtyřhru dorazí ve 10:30
Počet účastníků48
NasazeníBH
Pazdera Marek 2360
Petr Vojtěch 2460
Fedasko Nikolas 3360
Kalina Vít 3560
Jedlička Adam 3945
Vintera Michal 4045
Vrba Jakub 4445
Paroulek Filip 4945
Kategorie : 14Součet BH: 420
Kódové číslo akce: 712288

Kalina Vít - Pazdera Marek
 
 
 
Klimas Jan - Kumstát Jan
4:6, 6:1, 1:0 (5)
 
Peták Denis - Němec Vojtěch
7:5, 6:3
 
Matějíček Petr - Král Libor
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Hanzelín Filip - Horák Filip
 
Doubek Vojtěch - Vrba Jakub
6:7 (6), 7:6 (4), 1:0 (7)
 
 
 
Blumaier Daniel - Kratochvíl Tomáš
6:1, 6:1
 
Krakovský Denis - Komrska Jan
6:2, 6:0
 
Švojgr Kryštof - Kučera Jonáš
6:4, 6:1
 
Bien Daniel - Čepl Filip
7:6 (1), 6:3
 
 
7:5, 6:1
 
Panáček Petr - Kusý Jan
 
Paroulek Filip - Durovič Boris
6:1, 6:3
 
 
 
Fiala Martin - Soukup Adam
6:2, 7:5
 
Pokorný Jiří - Stauch Daniel
6:2, 6:1
 
Janeček Ondřej - Klofáč Tobiáš
4:6, 6:1, 1:0 (7)
 
Havránek Šimon - Krištůfek Lukáš
6:1, 3:6, 1:0 (6)
 
 
6:1, 6:2
 
Jedlička Adam - Vintera Michal
 
Fáček Jan - Brunclík Petr
7:5, 6:0
 
 
 
Petrofský Martin - Petrofský David
7:6 (3), 5:7, 1:0 (8)
 
Mrva Maxim - Sedlář Josef
6:2, 6:4
 
Valeš Vojtěch - Frömel Karel
6:1, 6:4
 
Jurák Jaroslav - Sklenička Štěpán
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Vašenka Daniel - Petr Vojtěch
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Pazdera Marek 2360
Petr Vojtěch 2460
Kalina Vít 3560
Jedlička Adam 3945
Vintera Michal 4045
Vrba Jakub 4445
Paroulek Filip 4945
Doubek Vojtěch 5045
Kategorie : 13Součet BH: 405
Kódové číslo akce: 714288

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu