Český tenisový svaz
Název:
Kralupský pohár
Datum:
07.-08.12.
Pořadatel:
TJ Kralupy o.s. (C - 500)
Místo konání:
Kralupy nad Vltavou
Kódové číslo:
706017
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Sikela Dušan
Lobeč 1174
27801 Kralupy nad Vltavou
Tel. (1):
720502322
E-mail:
dusan.sikela@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
 
08.11.2019 10:38:39
2.
Fric Adam 30.06.2008 TK Louny
294
12
 
 
04.11.2019 20:06:56
3.
Klokov Martin 23.10.2008 LTC Slovan Kladno
351
12
 
 
01.11.2019 11:07:35
4.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
351
12
 
 
07.11.2019 13:27:37
5.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
442
9
 
 
05.11.2019 10:47:37
6.
Krupka Michal 16.07.2009 LTK Bílina
564
9
 
 
01.11.2019 10:01:55
7.
Tesař Daniel 22.05.2008 LTC Slaný
905
6
 
 
01.11.2019 21:59:23
8.
Kiml František 18.10.2008 TK Tenisek Buštěhrad
1055
4
 
 
09.11.2019 19:27:38
9.
Hlaváč Jakub 12.03.2008 TJ Kralupy o.s.
1272
4
 
volná karta
27.11.2019 11:07:50
10.
Jirásek Šimon 15.07.2009 LTC Slaný
1428
4
 
 
01.11.2019 09:28:13
11.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
 
01.11.2019 07:42:41
12.
Kubíček Martin 11.07.2010 Tenis Akademie Bálek
1939
1
 
volná karta
26.11.2019 18:59:59
13.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
 
04.12.2019 11:31:34
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 09:08:40
2.
Miška David 14.11.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
823
6
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 21:42:53
3.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 09:30:53
4.
Kafka Lukáš 20.04.2009 Lokomotiva Zdice
767
6
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 21:29:20
5.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 22:58:38
6.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 10:54:34
7.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 19:57:55
8.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 23:07:51
9.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 08:48:53
10.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 18:20:28
11.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.11.2019 18:30:23
12.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 09:53:38
13.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 10:00:44
14.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 10:41:52
15.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:37
16.
Ryč Ondřej 09.05.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:37
17.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:37
18.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
 
IS: kolizní přihláška
30.11.2019 12:00:49
19.
Vašta Petr 09.09.2008 SK Tenis Kladno
501
9
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 12:03:17
20.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 16:16:14
21.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 21:38:42
22.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 21:52:06
23.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 10:32:41
24.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:49:24
25.
Ruchař Jakub 11.10.2009 TK Louny
1428
4
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:49:54