Název: | Slavia Cup | Pořadatel: | TK Slavia Plzeň | Datum: | 17.-20.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Schneider Václav | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Lukáš | | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bartušek Vítek | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Patrik | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | 3:6, 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmída Lucas | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Marek | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Flídr Jan | | | 7:6 (4), 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Milt Lukáš | | 6:2, 4:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mikula Jakub | | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Banýr Lukáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kremláček Pavel | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Silovský Miroslav | | | | 7:6 (2), 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Maštálka Petr | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prachař Jakub | | | 6:1, 5:7, 7:6 (6) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fišer Petr | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Miller David | | | | | | 6:4, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gosler Marek | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ferus Patrik | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Babka Jakub | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Landfeld Vít | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zemčák Jakub | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duba Ondřej | | | 6:3, 3:3, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kračman Michal | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Martin | | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Ondřej | | | 2:6, 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Haňkovský David | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zámečník Adam | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Musil Jindřich | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sheridan James | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Juha Konrád | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Koliev Alexandr | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. František Steiner |
Poznámka pořadatele: Program na 20.9. 2016 - 9.00 - Finále dvouhry, |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Schneider Václav | 52 | 30 | Koliev Alexandr | 57 | 30 | Kračman Michal | 77 | 25 | Mikula Jakub | 122 | 20 | Milt Lukáš | 128 | 15 | Fišer Petr | 137 | 15 | Hrdina Aleš | 140 | 15 | Miller David | 144 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 165 |
Kódové číslo akce: 512286 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hertl Otto | 01.12.2004 | TK Škoda Plzeň z.s. |
|