Český tenisový svaz

Silovský Miroslav

Datum narození:
26.04.2003
Platnost reg. do:
27.02.2021
Klub:
TK Dýšina
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Dýšina
1748 (3)
 
 
 
2016
TK Dýšina
488 (1)
 
 
 
2017
TK Dýšina
 
364 (9)
 
 
2018
TK Dýšina
 
348 (1)
965 (3)
 
2019
TK Dýšina
 
 
626 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODO I.B
27.4.2019, Tenisklub Cheb B - TK Kaznějov A
0
2.
ODO I.B
11.5.2019, TK Kaznějov A - TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
0
3.
ODO I.B
08.6.2019, TK Kaznějov A - TO Rotas Rotava
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODO I.B
27.4.2019, Tenisklub Cheb B - TK Kaznějov A
0
2.
ODO I.B
11.5.2019, TK Kaznějov A - TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
0
3.
ODO I.B
08.6.2019, TK Kaznějov A - TO Rotas Rotava
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
27.4.2019, ODO I.B
Tenisklub Cheb B - TK Kaznějov A
team Kroupa, Marek - Beneš, Silovský 3:6, 6:3, 1:0
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. A
28.4.2019, TK Dýšina - LTC Sušice
1
2.
ODR II. A
05.5.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
1
3.
ODR II. A
12.5.2019, TK Dýšina - TK Kaznějov
3
4.
ODR II. A
26.5.2019, LTK Klatovy B - TK Dýšina
3
5.
ODR II. A
16.6.2019, TK Dýšina - Sokol Nepomuk
4
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. A
28.4.2019, TK Dýšina - LTC Sušice
1
2.
ODR II. A
05.5.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
0
3.
ODR II. A
12.5.2019, TK Dýšina - TK Kaznějov
2
4.
ODR II. A
26.5.2019, LTK Klatovy B - TK Dýšina
2
5.
ODR II. A
16.6.2019, TK Dýšina - Sokol Nepomuk
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16
28.4.2019, ODR II. A
TK Dýšina - LTC Sušice
team Silovský, Ohajda - Kotrba, Roub 6:1, 6:4
získané body: 1 b.
05.5.2019, ODR II. A
Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
team Kupka, Kotrc - Silovský, Ohajda 7:5, 1:6, 1:0
získané body: 0 b.