Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Ústí n. Orlicí
Datum:  08.-10.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Drápela Daniel
 
 
 
PALME PROKOP
6:1, 6:0
 
Vostřel Jan
6:2, 3:6, 1:0
 
Hep Matyáš
6:4, 7:6
 
Zahradníček Dušan
6:0, 6:4
 
Šimonek Patrik
7:5, 7:6
 
Holub Martin
6:4, 6:2
 
Sýkora Jan
6:2, 6:3
 
 
 
Jandík Tomáš
6:1, 6:1
 
Hamerník Daniel
6:1, 6:1
 
Hofman Tadeáš
6:0, 6:0
 
Pilný Patrik
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:3
 
Klíma Petr
 
Čank Tobiáš
6:1, 3:6, 1:0
 
Kozel Aleš
6:1, 6:0
 
Dymák Filip
6:0, 6:3
 
Liška Šimon
6:2, 6:0
 
Stuchlík Lukáš
7:5, 4:6, 1:0
 
Adámek Matouš
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Pelc Adam
 
Laštovic Matěj
6:2, 6:4
 
Hrubý Václav
6:1, 6:0
 
Rampír Jakub
6:4, 6:2
 
Mareš Matyáš
5:7, 6:1, 1:0
 
Severýn Václav
6:2, 6:0
 
Adámek Viktor
6:4, 6:7, 1:0
 
 
6:0, 6:1
 
Vašek František
 
Rozhodčí turnaje: Herník Tomáš (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků27
NasazeníBH
Drápela Daniel 20712
Vašek František 24412
Sýkora Jan 3129
Pelc Adam 3279
Mareš Matyáš 3609
Čank Tobiáš 3639
Hep Matyáš 3816
Klíma Petr 4776
Kategorie : 4Součet BH: 72
Kódové číslo akce: 512119

Drápela Daniel - Čank Tobiáš
 
 
 
Laštovic Matěj - Holub Martin
6:1, 6:0
 
Adámek Matouš - Liška Šimon
6:2, 6:1
 
Mareš Matyáš - Dymák Filip
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Klíma Petr - Hamerník Daniel
 
Jandík Tomáš - Adámek Viktor
4:6, 6:4, 1:0
 
Hep Matyáš - Rampír Jakub
6:1, 7:5
 
 
7:5, 6:4
 
Pelc Adam - Kozel Aleš
 
Pilný Patrik - Šimonek Patrik
7:5, 6:4
 
Severýn Václav - Vostřel Jan
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Sýkora Jan - Hrubý Václav
 
Rozhodčí turnaje: Herník Tomáš (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Drápela Daniel 20712
Sýkora Jan 3129
Pelc Adam 3279
Mareš Matyáš 3609
Čank Tobiáš 3639
Hep Matyáš 3816
Klíma Petr 4776
Hrubý Václav 4836
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 514119

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kozel Aleš28.11.2008TK Hlinsko
Holub Martin13.05.2008TK Kvasiny