Český tenisový svaz

Pelc Adam

Datum narození:
06.09.2007
Platnost reg. do:
08.12.2019
Klub:
TK Opava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Tenisový klub Bruntál, z.
501 (9)
984 (3)
 
 
2019
TK Opava
216 (15)
582 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
29.12.2018

TK Opava (C - 400), K: 4/4

4>2 Beneš, Bartoš - Pelc, Slovák 6:2, 6:0
získané body: 0 b.
19.01.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

16>8 Pelc Adam- Fojtík Tomáš6:0, 6:0
8>4 Beneš Daniel- Pelc Adam6:2, 6:3
získané body: 10 b.
19.01.2019

TK Opava (C - 400), K: 4/4

8>4 Pelc, Ševčík - Kovář, Martínek 6:0, 6:1
4>2 Kalousek, Olša - Pelc, Ševčík 6:0, 6:3
získané body: 7 b.
18.05.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

16>8 Pelc Adam- Poláček Lukáš4:6, 6:2, 6:2
8>4 Kalousek Kryštof- Pelc Adam6:1, 6:3
získané body: 10 b.
18.05.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

8>4 Kinček, Drastík - Voigt, Pelc 6:4, 6:4
získané body: 0 b.
27.07.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

8>4 Kubiš, Pelc - Mierva, Neiser 6:2, 7:6 (4)
4>2 Beneš, Šulák - Kubiš, Pelc 6:4, 6:2
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
27.04.2019, TK Opava - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
1
2.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
01.05.2019, SK LAMA B - TK Opava
1
3.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
04.05.2019, Tenisový klub Minerva Opava - TK Opava
1
4.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
08.06.2019, TK Opava - SK JC Sport Opava C
4
5.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
15.06.2019, SK Véska Olomouc - TK Opava
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
27.04.2019, TK Opava - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
1
2.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
01.05.2019, SK LAMA B - TK Opava
2
3.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
04.05.2019, Tenisový klub Minerva Opava - TK Opava
1
4.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
08.06.2019, TK Opava - SK JC Sport Opava C
7
5.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
15.06.2019, SK Véska Olomouc - TK Opava
1
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

8>4 Hejátko, Pelc - Sujecki, Mientkiewicz 6:2, 6:1
4>2 Hejátko, Pelc - Hvolka, Lukas 6:3, 6:2
2>1 Hejátko, Pelc - Šipula, Frič 4:6, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
28.04.2019, TC Ostrava Nová Ves B - TK Opava-Minerva
4
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
05.05.2019, TK Opava-Minerva - Rožnovský tenisový klub
4
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
12.05.2019, TK Opava-Minerva - TJ Sokol Dolní Lhota
4
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
09.06.2019, TJ MSV Studénka, z.s. B - TK Opava-Minerva
1
5.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
16.06.2019, TK Opava-Minerva - TC Vratimov z.s.
6
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
28.04.2019, TC Ostrava Nová Ves B - TK Opava-Minerva
3
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
05.05.2019, TK Opava-Minerva - Rožnovský tenisový klub
4
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
12.05.2019, TK Opava-Minerva - TJ Sokol Dolní Lhota
4
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
09.06.2019, TJ MSV Studénka, z.s. B - TK Opava-Minerva
1
5.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
16.06.2019, TK Opava-Minerva - TC Vratimov z.s.
6
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35