Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tesla Cup
Pořadatel:  TO TJ Tesla Pardubice
Datum:  11.-13.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Vašek František
 
 
 
Kučera Lukáš
2:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Ploc Matouš
6:1, 6:0
 
Větrovský Tomáš
6:3, 4:6, 1:0 (3)
 
 
 
Luňák Maxim
6:2, 6:3
 
 
 
Mareš Matyáš
6:3, 6:2
 
 
 
Dufek Pavel Oliver
6:2, 6:4
 
Šimonek Patrik
7:5, 6:3
 
Klíma Filip
6:4, 6:4
 
Suchánek Pavel
6:3, 6:3
 
Dymák Filip
6:4, 6:4
 
 
 
Pokorný Martin
2:6, 6:0, 1:0 (8)
 
 
 
Starý Jan
6:2, 1:0, scr.
 
 
 
Grof Tomáš
6:0, 6:0
 
Svoboda Patrik
6:2, 6:4
 
Hádlík Michal
6:0, 6:0
 
 
 
Kastner Leoš
3:6, 6:2, 1:0 (10)
 
 
 
Hofman Tadeáš
6:1, 6:3
 
 
 
Červinka Vilém
7:6 (6), 6:1
 
Pilný Patrik
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Svoboda Adam
 
Rozhodčí turnaje: Čapounová Marcela (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Semifinále v neděli od 8:30 hod.
Počet účastníků21
NasazeníBH
Vašek František 24412
Svoboda Adam 3009
Hádlík Michal 3039
Mareš Matyáš 3609
Luňák Maxim 3716
Kastner Leoš 5236
Pokorný Martin 5884
Dymák Filip 6054
Kategorie : 4Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 512049

Mareš Matyáš - Svoboda Adam
 
 
 
Kučera Lukáš - Grof Tomáš
6:0, 6:1
 
Červinka Vilém - Suchánek Pavel
6:3, 6:1
 
Pokorný Martin - Klíma Filip
6:3, 1:6, 1:0 (8)
 
 
 
Dufek Pavel Oliver - Dymák Filip
6:3, 6:1
 
 
 
Kastner Leoš - Ploc Matouš
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
 
 
Pilný Patrik - VAVERKA DAN
scr.
 
 
 
Starý Jan - Větrovský Tomáš
6:1, 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
Hádlík Michal - Svoboda Patrik
6:4, 6:1
 
 
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Svoboda Adam 3009
Hádlík Michal 3039
Mareš Matyáš 3609
Kastner Leoš 5236
Pokorný Martin 5884
Dymák Filip 6054
Grof Tomáš 7084
Starý Jan 7204
Kategorie : 4Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 514049

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stuchlík Lukáš05.04.2006TJ Červený Kostelec

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
VAVERKA DAN30.01.2009LTC Pardubice