Český tenisový svaz

Svoboda Patrik

Datum narození:
18.06.2007
Platnost reg. do:
22.11.2019
Klub:
SK Zlín-Mladcová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
SK Zlín-Mladcová
952 (6)
 
 
 
2019
SK Zlín-Mladcová
478 (9)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
8.6.2019, SK Zlín-Mladcová A - BLTC Brno
0
2.
II.TŘÍDA BS
15.6.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - SK Zlín-Mladcová A
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
8.6.2019, SK Zlín-Mladcová A - BLTC Brno
0
2.
II.TŘÍDA BS
15.6.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - SK Zlín-Mladcová A
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
02.02.2019

TK Zlín (C - 400), K: 7/6

8>4 Homolka, Váňa - Svoboda, Gerža 6:4, 6:2
získané body: 0 b.
23.03.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

4>2 Svoboda, Gerža - Veselý, Remeš 6:4, 6:2
2>1 Váňa, Laššan - Svoboda, Gerža 6:3, 6:1
získané body: 10 b.
29.06.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

8>4 Svoboda, Gerža - Laššan, LUKŠ 6:2, 6:3
4>2 Svoboda, Gerža - Krajča, Prusenovský 6:2, 6:1
2>1 Váňa, Homolka - Svoboda, Gerža 6:0, 6:2
získané body: 10 b.
10.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 6/6

8>4 Bodlák, Svoboda - Homolka, Homolka 6:0, 6:0
4>2 Šima, Páže - Bodlák, Svoboda 6:3, 6:2
získané body: 14 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA BM
28.4.2019, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
4
2.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, SK Zlín-Mladcová - ŽLTC Brno C
1
3.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - SK Zlín-Mladcová
1
4.
II.TŔÍDA BM
26.5.2019, SK Zlín-Mladcová - TK Bystřice p.H.
12
5.
II.TŔÍDA BM
9.6.2019, TC Brno C - SK Zlín-Mladcová
4
6.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, SK Zlín-Mladcová - TENIS SLOVÁCKO z.s.
4
7.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TC Bajda Kroměříž - SK Zlín-Mladcová
1
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA BM
28.4.2019, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
4
2.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, SK Zlín-Mladcová - ŽLTC Brno C
0
3.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - SK Zlín-Mladcová
1
4.
II.TŔÍDA BM
26.5.2019, SK Zlín-Mladcová - TK Bystřice p.H.
8
5.
II.TŔÍDA BM
9.6.2019, TC Brno C - SK Zlín-Mladcová
3
6.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, SK Zlín-Mladcová - TENIS SLOVÁCKO z.s.
2
7.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TC Bajda Kroměříž - SK Zlín-Mladcová
0
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41