Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Horní Měcholupy
Datum:  06.-09.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Ulrich Patrik
 
 
 
Klíma Jakub
scr.
 
Jurda Jakub
4:6, 6:1, 1:0
 
Růžička Jan
7:6, 6:3
 
 
 
 
3:6, 6:1, 1:0
 
Hladík Daniel
 
Chodora Radek
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Čížek David
 
Zábelka Daniel
6:2, 6:7, 1:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Škrlík Mathias
 
Fröhlich Jan
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Kačur Dan
 
Jumar Jakub
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Kalina Tobiáš
 
Häring Oliver
6:0, 6:0
 
 
 
 
2:6, 6:3, 1:0
 
Kraus Matyáš
 
Zedek Jakub
6:4, 6:3
 
 
 
 
3:6, 6:3, 1:0
 
Flusser Robin
 
Voleský Daniel
6:1, 3:6, 1:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Slabý Michal
 
Luňák Maxim
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Sýkora Maxim
 
Bubla Michal
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:7, 6:3, 1:0
 
Rosecký Daniel
 
Voláček Carmelo
6:1, 6:3
 
Tybus Jonáš
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Fröhlich Max
 
Janus Michal
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Petráš David
 
Duda Adam
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Rudenko Aleksei
 
Jirásek Milan
6:0, 4:2, scr.
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Halama Kryštof
 
Herman David
6:0, 6:0
 
Pešta Richard
1:6, 6:4, 1:0
 
 
6:0, 6:1
 
Šefčík Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2019)
Poznámka pořadatele: Program neděle: 9:00 Klíma - Škrlík; Fröhlich - Zedek; Voleský - Fröhlich ////10:00 Duda - Šefčík ///Semifinále čtyřher - 12:45 nebo info na 737 972 632.
Počet účastníků35
NasazeníBH
Ulrich Patrik 8025
Šefčík Lukáš 9320
Fröhlich Jan 10520
Fröhlich Max 11020
Flusser Robin 2679
Janus Michal 2799
Voleský Daniel 2849
Škrlík Mathias 3029
Kategorie : 5Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 502013

Fröhlich Jan - Fröhlich Max
 
 
 
Kačur Dan - Rudenko Aleksei
6:1, 6:0
 
Klíma Jakub - Voláček Carmelo
7:5, 7:6
 
Hladík Daniel - Häring Oliver
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Petráš David - Růžička Jan
 
Rosecký Daniel - Slabý Michal
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Duda Adam - Škrlík Mathias
 
Jumar Jakub - Pešta Richard
6:2, 6:2
 
Jirásek Milan - Kraus Matyáš
6:4, 6:3
 
 
7:5, 6:1
 
Voleský Daniel - Flusser Robin
 
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2019)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Fröhlich Jan 10520
Fröhlich Max 11020
Flusser Robin 2679
Voleský Daniel 2849
Škrlík Mathias 3029
Duda Adam 3189
Hladík Daniel 3529
Rosecký Daniel 3916
Kategorie : 5Součet BH: 91
Kódové číslo akce: 504013

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kloub Milan01.05.2007Severočeská tenisová o.s.
Dymeš Matyáš06.12.2006TK Horní Měcholupy

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Janus Michal14.03.2006SK Aritma Praha
Fröhlich Max09.07.2007I.ČLTK Praha
Tybus Jonáš07.05.2007TJ Břevnov
Luňák Maxim20.12.2007TC VŠ Praha
Fröhlich Jan09.07.2007I.ČLTK Praha
Ulrich Patrik26.11.2006LTC Kolín