Český tenisový svaz
Název:
91. Pardubická juniorka MČR dorostu
Datum:
10.-16.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
LTC Pardubice
Kódové číslo:
416700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 I.ČLTK Praha
1
60
0
 
10.07.2019 09:16:48
2.
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov
4
60
0
 
05.06.2019 14:45:36
3.
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
8
45
0
 
17.07.2019 20:42:01
4.
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová
9
45
0
 
29.05.2019 15:03:20
5.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
13
35
0
 
24.03.2019 17:43:57
6.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
15
35
0
 
03.04.2019 08:16:34
7.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
16
35
7
 
04.06.2019 23:14:52
8.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
17
30
0
nominace VČ
29.03.2019 20:41:54
9.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
18
30
0
nominace StČ
29.04.2019 16:39:33
10.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
19
30
5
2. náhradnice JM
15.06.2019 12:54:15
11.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
20
30
0
 
06.07.2019 20:47:00
12.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
25
30
0
2. náhradnice ZČ
02.06.2019 21:35:06
13.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
26
30
0
 
22.05.2019 12:17:21
14.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
28
25
0
nominace JM
21.05.2019 20:21:43
15.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
29
25
0
nominace ZČ
11.06.2019 13:08:58
16.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
30
25
0
2. náhradnice VČ
29.03.2019 13:41:12
17.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
33
25
4
 
15.07.2019 08:12:01
18.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
35
25
0
 
29.06.2019 08:46:18
19.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
36
25
0
 
24.05.2019 10:10:00
20.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
37
25
0
 
30.05.2019 09:15:13
21.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
39
25
8
 
10.06.2019 20:44:12
22.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
40
25
0
 
12.05.2019 11:27:27
23.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
41
25
0
nominace JM
28.05.2019 07:29:00
24.
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice
42
25
0
 
20.05.2019 10:04:28
25.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
45
20
12
nominace ZČ
06.04.2019 11:07:23
26.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
46
20
0
 
02.06.2019 19:17:53
27.
Lebišová Veronika 15.05.2001 SK Tenis Tišnov
47
20
0
nominace JM
29.06.2019 20:19:09
28.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
48
20
17
 
29.06.2019 06:51:18
29.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
49
20
0
nominace SM
03.06.2019 15:49:16
30.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
52
20
0
nominace JČ
27.05.2019 14:07:03
31.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
53
20
0
1. náhradnice VČ
20.05.2019 18:04:47
32.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
54
20
0
nominace JM
09.04.2019 20:53:21
33.
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň
55
20
0
1. náhradnice ZČ
16.06.2019 18:04:12
34.
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé
58
20
0
nominace StČ
27.05.2019 14:09:24
35.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
59
20
0
 
18.07.2019 21:46:25
36.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
60
20
14
 
20.05.2019 22:19:11
37.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
62
20
0
nominace VČ
12.04.2019 15:54:02
38.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
70
15
0
nominace ZČ
03.06.2019 20:50:34
39.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov
71
15
13
nominace JM
21.05.2019 20:22:15
40.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
72
15
0
 
05.06.2019 13:47:15
41.
Munzarová Lenka 02.11.2003 LTK Liberec
74
15
0
 
11.07.2019 14:10:41
42.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
76
15
0
 
16.07.2019 09:26:54
43.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
81
15
0
1. náhradnice StČ
27.05.2019 14:09:54
44.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
82
15
0
nominace SM
02.04.2019 21:18:32
45.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
83
15
16
 
21.05.2019 11:48:16
46.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
85
15
0
1. náhradnice SM
20.04.2019 20:22:08
47.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
86
15
0
 
18.05.2019 14:50:00
48.
Švendová Denisa 04.10.2001 Jiskra Otrokovice
95
15
0
 
27.04.2019 12:56:25
49.
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno
97
15
0
1. náhradnice JM
12.06.2019 17:07:33
50.
Žižková Vendula 09.05.2002 Severočeská tenisová o.s.
101
12
0
 
14.06.2019 10:57:05
51.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
102
12
41
 
03.05.2019 10:46:23
52.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
121
12
82
1. náhradnice JČ
27.05.2019 14:07:50
53.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
125
12
33
 
19.05.2019 19:27:39
54.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
0
 
16.03.2019 17:01:27
55.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
138
12
0
 
26.03.2019 21:21:03
56.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 Pašťa tenis, z.s.
150
12
0
 
21.05.2019 11:11:35
57.
Svobodová Adriana 06.05.2004 TK Pelhřimov
173
9
109
2. náhradnice JČ
27.05.2019 14:08:22
58.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
175
9
26
 
02.07.2019 13:43:02
59.
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov
176
9
0
nominace JČ
20.05.2019 12:36:28
60.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Městský tenisový klub Karviná
176
9
0
 
28.05.2019 10:41:35
61.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
181
9
23
 
25.03.2019 08:32:10
62.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
201
9
24
 
20.05.2019 21:46:07
63.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
219
9
15
 
22.06.2019 17:57:28
64.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
247
6
117
 
03.04.2019 12:13:38
65.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
250
6
0
2. náhradnice SM
24.03.2019 17:06:15
66.
Hořejší Vladimíra 19.01.2001 TJ Spoje Praha
257
6
0
 
14.07.2019 20:27:35
67.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
334
6
180
 
19.05.2019 13:08:07
68.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
643
3
76
 
12.06.2019 16:18:35
69.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
805
1
354
2. náhradnice StČ
27.05.2019 14:10:23
70.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
805
1
18
 
11.06.2019 10:06:56
71.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
805
1
29
 
29.06.2019 11:25:33
72.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
805
1
69
 
03.07.2019 21:12:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
114
12
 
odhlášeno hráčem
02.07.2019 19:38:20