Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla
Pořadatel:  TJ Baník Ostrava OKD
Datum:  26.-30.07.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Krýslová Vendula
 
 
 
Nesvadbová Michaela
6:1, 6:0
 
Viktorinová Eliška
6:1, 7:5
 
Odehnalová Nela
3:6, 7:5, 6:0
 
Škrabalová Gabriela
6:4, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Svozilová Marie
 
Hranáčová Kristýna
6:4, 4:6, 6:3
 
 
 
Hrbková Nicole Victoria
4:6, 6:4, 6:1
 
Kajabová Klára
6:0, 6:3
 
Krejzová Andrea
6:2, 6:4
 
Závišková Barbora
7:5, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Čiháková Kateřina
 
Abeldinova Alla
4:6, 6:1, 6:1
 
 
 
Mihoková Petra
6:3, 7:6
 
Huťková Klaudie
4:6, 6:4, 6:4
 
Mikulcová Ester
7:6, 7:6
 
Kuncková Martina
6:4, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Heřmanová Ráchel
 
Fížová Vendula
7:6, 6:0
 
 
 
Mrowiecová Karolína
6:4, 3:6, 6:3
 
Ondroušková Nella Chiara
6:1, 6:3
 
Nováková Veronika
6:2, 6:2
 
Šimonová Sára
6:2, 6:3
 
 
scr.
 
Kadlecová Simona
 
Jungwirthová Tereza
6:0, 6:0
 
 
 
Jelínková Anna
6:3, 6:2
 
Fížová Monika
3:6, 6:0, 6:4
 
Řezníčková Natálie
6:4, 6:4
 
Roháčová Emma
6:2, 3:6, 6:2
 
 
7:5, 6:0
 
Kubíková Lucie Marie
 
Gygalová Kateřina
6:1, 6:2
 
 
 
Slováková Kamila
4:6, 6:1, 6:4
 
Hanáková Denisa
6:1, 6:1
 
Čákorová Jana
6:4, 6:3
 
Zástěrová Lucie
6:0, 7:6
 
 
6:0, 6:3
 
Hrubanová Gabriela
 
Štruplová Julie
4:6, 6:1, 6:2
 
 
 
Jančíková Gabriela
6:0, 6:3
 
Jelínková Barbora
6:2, 6:2
 
Neumannová Lucie
6:2, 6:0
 
Šulcová Valerie
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:3
 
Křenková Tereza
 
Kroupová Natálie
6:3, 6:4
 
 
 
Damašková Kristýna
6:3, 7:5
 
Mičolová Nela
6:2, 7:6
 
Davidová Natali
6:2, 7:5
 
Ohnoutková Tereza
6:3, 6:2
 
 
4:6, 7:6, 6:3
 
Moravcová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Krýslová Vendula 2530
Moravcová Adéla 3025
Hrubanová Gabriela 4125
Abeldinova Alla 4520
Štruplová Julie 4820
Čiháková Kateřina 5020
Kadlecová Simona 5520
Jungwirthová Tereza 5720
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 412069

Krýslová Vendula - Moravcová Adéla
 
 
 
Roháčová Emma - Fížová Monika
6:2, 6:1
 
Jelínková Barbora - Slováková Kamila
6:0, 6:2
 
Ohnoutková Tereza - Řezníčková Natálie
7:5, 6:2
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Svozilová Marie - Ondroušková Nella Chiara
 
Jančíková Gabriela - Hrubanová Gabriela
6:3, 6:2
 
 
 
Krejzová Andrea - Hanáková Denisa
6:4, 6:4
 
Damašková Kristýna - Slováčková Klára
6:3, 6:4
 
Heřmanová Ráchel - Odehnalová Nela
scr.
 
Kajabová Klára - Čákorová Jana
6:2, 6:3
 
 
7:6, 6:2
 
Kubíková Lucie Marie - Kroupová Natálie
 
Hranáčová Kristýna - Abeldinova Alla
6:4, 6:3
 
 
 
Kuncková Martina - Fížová Vendula
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
Jelínková Anna - Škrabalová Gabriela
6:0, 6:0
 
Neumannová Lucie - Huťková Klaudie
4:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Viktorinová Eliška - Mičolová Nela
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Gygalová Kateřina - Křenková Tereza
 
Mihoková Petra - Štruplová Julie
7:6, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Davidová Natali - Zástěrová Lucie
 
Mikulcová Ester - Nesvadbová Michaela
7:5, 7:6
 
Šulcová Valerie - Hrbková Nicole Victoria
7:5, 7:6
 
 
6:4, 6:4
 
Čiháková Kateřina - Kadlecová Simona
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020)
Počet dvojic22
NasazeníBH
Krýslová Vendula 2530
Moravcová Adéla 3025
Hrubanová Gabriela 4125
Abeldinova Alla 4520
Štruplová Julie 4820
Čiháková Kateřina 5020
Kadlecová Simona 5520
Gygalová Kateřina 5920
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 414069

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šilhavá Aneta03.06.2004Severočeská tenisová o.s.
Wirglerová Simona22.09.2004TK Znojmo
Krejčí Kateřina10.03.2002ŽLTC Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nováková Veronika19.04.2006TK SC OSTRAVA
Slováčková Klára26.05.2006TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.