Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla
Pořadatel:  TK SC OSTRAVA
Datum:  26.-30.07.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Pučálka Jan
 
 
 
Klakurka Lukáš
6:4, 1:6, 6:1
 
Mareš Vojtěch
7:5, 6:4
 
Otypka Matouš
6:4, 6:3
 
Myslivec Šimon
6:2, 6:0
 
 
7:5, 6:2
 
Alan Matyáš
 
Doušek Adam
1:6, 6:2, 6:4
 
 
 
Zourek David
6:4, 6:3
 
Homola Patrik
6:4, 6:3
 
Pozdenkov Petr
6:4, 6:4
 
Kratochvíl Ondřej
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:4
 
Čech Michael
 
Vaculík Lukáš
6:4, 6:3
 
 
 
Machala Martin
3:6, 7:5, 7:5
 
Válek Ondřej
2:6, 6:2, 6:1
 
Hájek Tobiáš
3:6, 6:2, 6:1
 
Schneider Václav
7:5, 2:6, 7:6 (6)
 
 
6:4, 6:0
 
Burian Vojtěch
 
Zapletal Josef
6:2, 6:1
 
 
 
Jadlovský Jan
6:4, 6:4
 
Pawelski Martyn
6:4, 7:5
 
Horálek Dominik
6:3, 6:7, 6:4
 
Keller Oliver
5:7, 6:1, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Galuška Daniel Damián
 
Mališ Šimon
6:2, 6:1
 
 
 
Kubín Matěj
6:4, 6:2
 
Mrůzek Štěpán
6:2, 6:2
 
Navrátil Filip
6:2, 6:2
 
Bartoněk Jonáš
7:5, 6:1
 
Ventrča Václav
7:6, 5:7, 7:5
 
 
 
Hrachovec Tomáš
6:1, 6:3
 
 
 
Nedvídek Jan
6:3, 6:7 (2), 6:1
 
Praus Lukáš
6:2, 6:0
 
Novák Jakub
6:4, 6:2
 
Hrdina Aleš
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:3
 
Jančík Jakub
 
Prachař Jakub
7:5, 6:3
 
 
 
Opálka Matyas
6:4, 7:5
 
Kollár Petr
6:4, 5:7, 7:5
 
Apltauer Filip
6:4, 6:4
 
Jupa Jakub
6:0, 6:1
 
Paleček Adam
7:5, 6:2
 
 
 
Veigert Vojtěch
6:4, 6:1
 
 
 
Woniakowski Marcel
6:4, 6:4
 
Mihoč Jakub
6:3, 6:3
 
Zeithamel David
6:1, 6:1
 
Neuwirth Filip
6:3, 7:5
 
 
6:2, 6:2
 
Černý Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: Pondělí program: 8:30 semifinále dvouhra 10:00 semifinále čtyřhra 13:00 finále čtyřhra Program neděle: 8.30 - Pučálka-Otypka, Homola-Pozdenkov, Vaculík-Burian, Zapletal-Galuška, Mrůzek-Navrátil, Praus-Jančík 9.30 - Prachař-Jupa, Veigert-Černý 13.00 - sraz na čtyřhry Program sobota: 7.50 - Klakurka-Mareš, Otypka-Myslivec, Homola-Zourek, Neuwirth-Zeithamel, Pozdenkov-Kratochvíl, Válek-Machala, Hájek-Schneider, Jadlovský-Pawelski, Horálek-Keller, Kubín-Mrůzek, Navrátil-Bartoněk, Novák-Klemens/Hrdina, Opálka-Kollár, Apltauer-Jupa 9.30 - Nedvídek-Praus, Mihoč-Woniakowski 10.30 - Čech, Vaculík, Burian, Zapletal, Galuška, Mališ, Ventrča, Jančík, Prachař, Paleček 12.00 - Hrachovec, Veigert, Doušek, Černý, Pučálka, Alan Kvalifikace (dvouhra): Presentace: pátek 26.7.2019, do 10,00 hodin osobně Hlavní soutěž (dvouhra, čtyřhra): Presentace: pátek 26.7.2019, od 11.00 do 14,00 hodin, osobně nebo možno telefonicky formou SMS (jméno a příjmení, datum narození, klub) na 608 737 818, resp. (dvouhra), rozpis bude umístěn na internetu do 20.00 čtyřhra - sobota 27.7.2019, do 13.00 hodin Vrchní rozhodčí: Ing. Miroslav Eliáš 608 737 818¨ Ubytování: Hotel Mercure - dohodnutá cena 1.000,- Kč jednolůžkový pokoj, 1.400,- Kč dvojlůžkový pokoj Petra Tioková Reservation Agent Phone: +420 595 606 611 Fax: +420 595 606 601 E-mail: h7051-re@accor.com Hotel Nikolas (1km od kurtů) Hotel Vista (10km od kurtů) - levnější varianta Hotel Jan Mária (5km od kurtů)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Vaculík Lukáš 2735
Jančík Jakub 3430
Prachař Jakub 4030
Galuška Daniel Damián 4225
Mališ Šimon 4425
Čech Michael 5025
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 312075

Horák Ondřej - Vaculík Lukáš
 
 
 
Otypka Matouš - Válek Ondřej
6:3, 6:2
 
Hájek Tobiáš - Schneider Václav
6:3, 6:1
 
Galuška Daniel Damián - Machala Martin
6:4, 7:5
 
Pozdenkov Petr - Hlavoň Ondřej
6:2, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Burian Vojtěch - Mareš Vojtěch
 
Prachař Jakub - Mališ Šimon
6:3, 6:2
 
 
 
Praus Lukáš - Horálek Dominik
6:4, 6:4
 
Klakurka Lukáš - Zourek David
6:3, 6:2
 
Neuwirth Filip - Nedvídek Jan
4:6, 6:3, 1:0
 
Keller Oliver - Uhřík Tadeáš
6:3, 6:3
 
 
6:0, 6:4
 
Paleček Adam - Doušek Adam
 
Kollár Petr - Čech Michael
6:4, 6:2
 
 
 
Apltauer Filip - Mrůzek Štěpán
6:1, 6:3
 
Novák Jakub - Jupa Jakub
7:5, 6:3
 
Kubín Matěj - Hrachovec Tomáš
6:1, 3:6, 1:0
 
Nováček Filip - Krahulec Jan
6:3, 7:5
 
 
6:3, 6:3
 
Alan Matyáš - Zapletal Josef
 
Zeithamel David - Mihoč Jakub
6:2, 6:2
 
 
 
Klemens Filip - Káňa Filip
6:1, 6:3
 
Bartoněk Jonáš - Navrátil Filip
6:2, 6:7 (6), 1:0
 
Kratochvíl Ondřej - Veigert Vojtěch
6:4, 6:3
 
Homola Patrik - Myslivec Šimon
3:6, 7:5, 1:0
 
 
6:4, 6:1
 
Pučálka Jan - Černý Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Horák Ondřej 1545
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Vaculík Lukáš 2735
Prachař Jakub 4030
Galuška Daniel Damián 4225
Mališ Šimon 4425
Čech Michael 5025
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 314075

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Szic Sandro09.11.2003SK Véska