Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tenis Cibulka Cup
Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  30.03-01.04.
Věk. kategorie:  dorost
Křížek Matěj
 
 
 
Lukasek Daniel
6:2, 6:0
 
Šidlík David
6:3, 6:1
 
Kurka Tomáš
6:2, 6:1
 
Brož Dominik
6:1, 6:1
 
Novotný Bruno
6:4, 4:6, 1:0
 
Chvapil Viktor
6:2, 6:0
 
Novák Vojtěch
6:0, 6:0
 
 
 
Pelda Ondřej
6:1, 6:2
 
Popravkin Andrej
6:0, 6:0
 
Monti Albert
6:2, 6:2
 
Šafařík Jakub
6:4, 6:1
 
Kulhánek Martin
6:4, 1:6, 1:0
 
 
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:7, 6:5, scr.
 
 
 
Čech Michal
6:5, scr.
 
Brož Tobiáš
6:0, 6:0
 
Hais Jan
3:6, 6:2, 1:0
 
Cevik Mert
6:1, 6:0
 
Cizner Adam
6:1, 6:0
 
 
 
Krautman Christopher Joseph
2:6, 7:6
 
 
 
Chizhenko Nikolay
4:6, 6:1, 1:0
 
Kotarac Alex
6:0, 6:0
 
Macháček Filip William
6:3, 6:4
 
Sommer Patrik
scr.
 
Janko Antonín
7:5, 6:4
 
 
 
Froňka Martin
6:0, 6:0
 
 
 
Říha Adam
6:1, 6:2
 
Kroutil Tomáš
6:3, 6:0
 
Ferus Patrik
6:1, 6:2
 
Arefe Tarkan
6:0, 6:0
 
Vydlák Šimon
1:6, 6:3, 1:0
 
 
 
Pepelanov Mario Valentýn
6:3, 6:2
 
 
 
Holub Vojtěch
6:3, 7:5
 
Löffelmann René
6:1, 6:2
 
Jaroš Václav
6:1, 6:4
 
Manda Ondřej
6:3, 0:6, 1:0
 
Kotarac Oliver
6:0, 6:0
 
 
 
Tocháček Marek
7:6, 7:1, 6:1
 
 
 
Lešetický Jan
6:0, 6:0
 
Šturma Michal
7:5, 6:0
 
Voleský Jakub
7:6, 6:1
 
Bladský Adam
6:1, 6:0
 
Bureš Ondřej
6:1, 6:4
 
 
 
Ben Ahmed Adam
7:5, 7:5
 
 
 
Vaja Samuel
6:0, 6:3
 
Kodad Patrik
scr.
 
Rybín Kryštof
6:0, 5:0, scr.
 
Boštička Adam
6:0, 6:0
 
 
3:6, 6:3, 1:0
 
Slabihoudek Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Nedele 31.3. 8:00 Křížek-Novotný, Pelda-Kulhánek, Kopecký-Cevik, Krautman-Janko 9:20 Říha-Vydlák, Pepelanov- Kotarac Oliver, Tocháček-Bureš, Ahmed-Rybín
Počet účastníků49
NasazeníBH
Křížek Matěj 15512
Slabihoudek Matěj 16912
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Kotarac Oliver 18512
Froňka Martin 19112
Tocháček Marek 2209
Janko Antonín 2879
Kulhánek Martin 3069
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 302153

Kotarac Oliver - Žák Kryštof
 
 
 
Ben Ahmed Adam - Arefe Tarkan
6:2, 6:0
 
Cizner Adam - Vydlák Šimon
scr.
 
Kopecký Maxmilián Albert - Uhřík Tadeáš
4:6, 6:4, 1:0
 
Chvapil Viktor - Kotarac Alex
6:1, 6:3
 
Kroutil Tomáš - Holub Vojtěch
6:3, 6:3
 
Macháček Filip William - Bureš Ondřej
6:0, 6:1
 
Cevik Mert - Pelda Ondřej
7:6, 6:1
 
Hais Jan - Löffelmann René
6:0, 6:2
 
Brož Tobiáš - Rybín Kryštof
6:2, 6:2
 
Novák Vojtěch - Janko Antonín
scr.
 
Kodad Patrik - Lukasek Daniel
6:3, 6:1
 
Lešetický Jan - Šturma Michal
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Froňka Martin - Slabihoudek Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Nedele 30.3. 14:00 Ahmed/Arefe- Cizner,Vydlák, Kopecký/Uhřík-Chvapil/Kotarac A., Kroutil/Holub-Macháček/Bureš, Kodad/Lukášek-Lešetický/Šturma 15:20 Cevik/Pelda-Hais/Loffelman, Brož/Rybin-Novák/Janko, Kotarac o./Žák k.-???, Froňka/Slabihoudek-???
Počet dvojic14
NasazeníBH
Žák Kryštof 8920
Slabihoudek Matěj 16912
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Kotarac Oliver 18512
Froňka Martin 19112
Uhřík Tadeáš 20512
Janko Antonín 2879
Vydlák Šimon 3219
Kategorie : 5Součet BH: 98
Kódové číslo akce: 304153

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Weston William Roy01.07.2004WILSON Tenis Centrum
Šulc Matyáš08.05.2004Tenisový klub Mníšek
Záhrubský Filip26.01.2004Lokomotiva Beroun
Panáček Petr10.04.2005TJ Sokol Vysočany
Benedikt Šimon11.11.2004LTC Zbraslav
Bouček František17.07.2005TK Neridé
Fiala Martin12.04.2003LTK Bílina

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kotarac Oliver14.07.2002TJ Spoje Praha
Kopecký Maxmilián Albert17.11.2002TK Start Praha-Topolka
Uhřík Tadeáš17.01.2002TKX Tennis Team Krupka z.s.
Žák Kryštof23.08.2002Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.