Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TKK zimní pohár 2016 B
Pořadatel:  TK Konstruktiva, z.s.
Datum:  15.-19.01.
Věk. kategorie:  dorost
Pustějovský Zdeněk
 
 
 
Dinh Pavel
6:2, 6:1
 
Arendar Roman
6:4, 7:6
 
Vízner Daniel
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Pátý Daniel
 
Pírek František
6:1, 7:5
 
 
 
Březina Jakub
5:7, 6:4, 7:5
 
Kelnar Tomáš
6:3, 6:2
 
Červinka Petr
6:0, 6:7, 6:3
 
Kazda Martin
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Sláma Jakub
 
Podlešák Marek
6:7, 6:3, 6:2
 
 
 
Machač Kristian
6:1, 6:3
 
Matyáš Pavel
6:2, 1:6, 6:0
 
Vavák Erik
6:1, 6:4
 
 
 
 
3:6, 6:1, 6:4
 
Kozler Adam
 
Loder David
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Gorbušin Ivan
 
Šafář Martin
6:2, 6:2
 
Svoboda Šimon
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:4
 
Poštolka Roman
 
Januška Adam
6:4, 6:4
 
 
 
Kolář Filip
6:2, 6:0
 
Janis Tomáš
6:4, 6:2
 
Pátý Michael
7:6, 6:2
 
Neumann Vilém
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Růžička Adam
 
Šilhavý Jan
7:6 (6), 1:6, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Kolář Jan
 
Emborg Patrik
6:4, 6:2
 
Pleva Jan
6:4, 6:4
 
 
6:1, 7:6 (1)
 
Janko Daniel
 
Balada Tomáš
6:3, 6:3
 
 
 
Kolijev Alexandr
6:2, 6:2
 
Forman Max
7:6, 5:7, 6:2
 
Novák Jakub
6:4, 6:3
 
Čížek Gabriel
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Válek Milan
 
Solař David
6:1, 6:1
 
 
 
 
2:6, 6:1, 6:2
 
Zapský Kryštof
 
Durovič Milan
6:1, 6:1
 
Marcolla Jakub
3:6, 7:5, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Kvis Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí, Eva Kazdová
Počet účastníků43
NasazeníBH
Pustějovský Zdeněk 3030
Kvis Kryštof 3730
Janko Daniel 5325
Podlešák Marek 6420
Balada Tomáš 6620
Januška Adam 6920
Sláma Jakub 7020
Poštolka Roman 7120
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 302046

Janko Daniel - Pustějovský Zdeněk
 
 
 
Machač Kristian - Januška Adam
6:1, 6:3
 
Janis Tomáš - Zapský Kryštof
6:4, 1:6, 1:0 (11)
 
Březina Jakub - Durovič Milan
scr.
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Kolijev Alexandr - Gorbušin Ivan
 
Poštolka Roman - Sláma Jakub
6:4, 6:1
 
 
 
 
1:2, scr.
 
Marcolla Jakub - Svoboda Šimon
 
Neumann Vilém - Vízner Daniel
2:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
 
 
7:5, 7:6
 
Válek Milan - Vavák Erik
 
Dinh Pavel - Kazda Martin
6:4, 2:6, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (5)
 
Kolář Filip - Kelnar Tomáš
 
Loder David - Arendar Roman
7:6, 6:0
 
 
 
 
7:6, 7:5
 
Pírek František - Balada Tomáš
 
Pleva Jan - Šilhavý Jan
3:6, 7:5, 1:0 (11)
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Matyáš Pavel - Kubík Kristián
 
Kozler Adam - Růžička Adam
6:3, 6:7 (105)
 
 
 
 
2:6, 6:4, 1:0 (1)
 
Kvis Kryštof - Podlešák Marek
 
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí, Eva Kazdová
Počet dvojic17
NasazeníBH
Pustějovský Zdeněk 3030
Kvis Kryštof 3730
Janko Daniel 5325
Podlešák Marek 6420
Balada Tomáš 6620
Januška Adam 6920
Sláma Jakub 7020
Poštolka Roman 7120
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 304046

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čapek Jakub07.05.2000TK Slavia Plzeň