Český tenisový svaz
Název:
Přebor Chodska - Memoriál S. Böhma
Datum:
14.-17.09.
Pořadatel:
LTC Domažlice (B - 400)
Dotace:
28000
Kódové číslo:
116169
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Faschingbauer Pavel
Waldhegerova 360
34401 Domažlice
Tel. (1):
603494990
E-mail:
pavel.pec@hotmail.com
Internet:
www.ltcdomazlice.cz

Poznámka pořadatele:

Celková dotace turnaje je 28.000,- Kč (vítěz dvouhry získá 10.000,-Kč, poražený finalista 5.000,-Kč). Navíc jako bonus obdrží od pořadatele všichni čtvrtfinalisté dvouhry příspěvek na dopravu ve výši 3,-Kč/km (maximálně do částky 1.000,-Kč) a příspěvek na ubytování (maximálně ve výši 1.000,-Kč). Vrchní rozhodčí: Hynek Šindelář
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
 
01.08.2019 09:52:04
2.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
31
30
 
 
16.03.2019 01:50:24
3.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
27.08.2019 18:17:26
4.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
 
07.08.2019 12:55:27
5.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
55
20
 
 
03.08.2019 21:14:08
6.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
62
20
 
 
04.08.2019 13:54:44
7.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
69
20
 
 
23.04.2019 13:42:06
8.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
 
29.07.2019 08:52:34
9.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
80
20
 
 
28.08.2019 23:07:34
10.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
 
12.09.2019 19:20:31
11.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
 
07.08.2019 20:50:21
12.
Toman Tomáš 05.09.1989 SK OAZA Praha
99
15
 
 
12.06.2019 14:14:11
13.
Fiala Přemysl 19.12.1994 TK Strakonice
119
15
 
 
26.08.2019 07:53:52
14.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
151
12
80
 
24.08.2019 08:10:48
15.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
176
12
 
 
25.06.2019 16:31:26
16.
Procházka Pavel 07.12.1982 TK Strakonice
190
12
 
 
04.09.2019 11:21:31
17.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
215
9
90
 
06.09.2019 11:23:14
18.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
326
6
45
 
17.06.2019 16:43:19
19.
Vychopeň Vojtěch 11.08.1999 TJ Zbrojovka Vsetín
326
6
 
 
12.09.2019 13:27:38
20.
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
479
4
 
 
28.04.2019 21:51:18
21.
Kuneš Filip 30.09.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
504
4
 
 
09.09.2019 10:17:10
22.
Vavřík Roman 20.12.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
628
4
171
 
31.08.2019 10:20:00
23.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
635
4
177
 
09.09.2019 10:14:34
24.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
863
3
79
 
09.09.2019 10:15:48
25.
Koranda Přemysl 22.08.1988 LTK Klatovy
1044
1
 
 
20.06.2019 21:20:57
26.
Kozina Štěpán 21.05.1992 LTC Domažlice
1044
1
 
 
27.08.2019 14:32:07
27.
Drozda Tomáš 22.07.1993 LTC Domažlice
1044
1
 
 
27.08.2019 14:32:20
28.
Bufka Martin 23.02.2003 LTC Domažlice
1044
1
 
 
12.09.2019 13:28:10
29.
Volfík Vojtěch 26.01.2004 LTC Domažlice
1044
1
683
 
12.09.2019 19:19:10
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
1044
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 06:30:51
2.
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha
63
20
 
odhlášeno hráčem
28.08.2019 20:58:49
3.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
odhlášeno hráčem
31.08.2019 14:13:38
4.
Vesecký Karel 06.06.1982 TK Spartak Jihlava
1044
1
 
odhlášeno hráčem
31.08.2019 19:28:52
5.
Mráček Tomáš 27.06.1998 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
1044
1
 
odhlášeno hráčem
05.09.2019 21:14:38
6.
Duba Ondřej 09.04.2003 LTK Klatovy
1044
1
301
odhlášeno hráčem
06.09.2019 16:31:30
7.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
odhlášeno hráčem
06.09.2019 17:48:09
8.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
1044
1
312
odhlášeno hráčem
07.09.2019 14:27:16
9.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
 
odhlášeno hráčem
07.09.2019 18:19:57
10.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
odhlášeno hráčem
08.09.2019 07:38:35
11.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
odhlášeno hráčem
08.09.2019 09:02:23
12.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
odhlášeno hráčem
11.09.2019 09:08:40
13.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
odhlášeno hráčem
12.09.2019 22:09:21