Český tenisový svaz
Název:
A2 Optim Tour AutoKout Cup 2019
Datum:
01.-06.07.
Pořadatel:
LTC Houštka (A - 500)
Místo konání:
LTC Houšťka
Dotace:
56000
Kódové číslo:
116018
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
Houštka 1259
25001 Stará Boleslav
Tel. (1):
775 169 048
Tel. (2):
222 824 318
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz

Poznámka pořadatele:


První letní turnaj tenisového okruhu OPTIM TOUR 2019 a
III.ročník turnaje v Houštce pod názvem AUTOKOUT CUP
Tento turnaj je zároveň kvalifikační na MČR v Ostravě.

Celková dotace je 60 000 Kč a další věcné ceny.

Vzhledem k velkému zájmu Vás žádáme, abyste případné
odhlášení z turnaje provedli včas, tedy do neděle 18 hodin !!!

KVALIFIKACE:
Začíná v PONDĚLÍ 1.července v 9.30 hodin v Houštce za
účasti všech prezentovaných hráčů viz. poznámka.

Kvalifikaci řídí Martin Emr 775 152 295

Hlavní soutěž začíná v ÚTERÝ 2.července v 8.30 hodin.
Prezentace proběhne telefonicky formou SMS (budou potvrzovány)
na čísle 775-169048 během PONDĚLÍ 1.července do 17 hodin.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

Pokud se hráč prezentoval a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat dodatečné zaplacení vkladu.

Turnaj bude probíhat v tenisovém areálu LTC Houštka.
Příjezd podle navigace:
Stará Boleslav, ul.Lázeňská a dále pokračovat ul.V Houštce do lesoparku,
před atletickým stadionem odbočit doleva k tenisovému areálu

Možnost ubytování:
Houštka - přímo v tenisovém areálu 604 908 498

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
29
30
 
 
16.06.2019 09:57:08
2.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
30
30
 
 
10.06.2019 22:21:15
3.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
32
30
 
 
10.06.2019 19:16:10
4.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
34
30
 
 
09.06.2019 14:03:12
5.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
24.04.2019 16:36:35
6.
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
36
25
 
 
03.06.2019 18:10:11
7.
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
41
25
53
 
02.06.2019 00:11:40
8.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
43
25
 
 
16.06.2019 21:40:58
9.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
 
 
20.04.2019 19:50:57
10.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
 
16.03.2019 22:25:06
11.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
 
17.06.2019 23:14:44
12.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
 
 
19.06.2019 22:06:52
13.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
57
20
 
 
03.06.2019 13:34:18
14.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
58
20
 
volná karta
23.06.2019 21:10:34
15.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
 
 
06.05.2019 13:25:00
16.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
 
 
15.03.2019 10:19:14
17.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
62
20
 
 
27.05.2019 14:52:15
18.
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha
70
20
 
 
07.04.2019 15:56:48
19.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
 
 
16.03.2019 20:02:53
20.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
 
19.03.2019 12:41:54
21.
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s.
74
20
 
 
11.06.2019 10:21:34
22.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
 
 
06.05.2019 00:12:24
23.
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany
75
20
 
 
20.06.2019 13:45:10
24.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
79
20
26
 
20.06.2019 20:00:00
25.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
80
20
 
 
28.03.2019 18:42:59
26.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
15.03.2019 21:03:24
27.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
 
31.03.2019 14:39:15
28.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
 
04.06.2019 22:53:06
29.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
98
15
 
 
06.06.2019 18:53:40
30.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
 
24.03.2019 20:46:26
31.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
114
15
7
 
15.06.2019 18:49:33
32.
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha
124
15
6
 
21.06.2019 09:37:26
33.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
173
12
8
 
09.06.2019 08:49:51
34.
Süč Dominik 19.09.1990 LTK Liberec
197
12
 
volná karta
08.06.2019 20:48:51
35.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
215
9
90
volná karta
04.04.2019 08:01:50
36.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
227
9
13
 
17.06.2019 14:20:49
37.
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha
238
9
 
volná karta
11.06.2019 19:47:44
38.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
423
6
19
 
08.04.2019 20:10:10
39.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
463
4
114
volná karta
16.06.2019 16:12:32
40.
Jetel Michal 14.01.1996 LTC Houštka
493
4
 
volná karta
14.06.2019 11:24:00
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Řeháček Marek 12.04.1996 TK SC OSTRAVA
44
25
 
přijat do HS
25.06.2019 13:15:26
2.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
102
15
 
prezentován Q
24.06.2019 09:57:23
3.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
113
15
82
prezentován Q
18.06.2019 14:58:53
4.
Beneš Petr 23.08.1996 SK OAZA Praha
136
12
 
prezentován Q
15.06.2019 21:22:21
5.
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice
139
12
 
prezentován Q
04.06.2019 11:55:28
6.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
166
12
90
prezentován Q
18.03.2019 16:57:46
7.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
188
12
185
prezentován Q
02.04.2019 08:17:16
8.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
198
12
49
prezentován Q
16.04.2019 23:35:36
9.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
241
9
94
prezentován Q
30.06.2019 17:26:53
10.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
prezentován Q
22.03.2019 14:41:04
11.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
306
6
111
prezentován Q
30.05.2019 10:07:47
12.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
336
6
101
prezentován Q
17.06.2019 14:50:22
13.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
371
6
412
prezentován Q
19.04.2019 17:12:48
14.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
568
4
167
prezentován Q
31.03.2019 08:42:06
15.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
602
4
34
prezentován Q
15.04.2019 11:55:53
16.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
prezentován Q
16.03.2019 16:13:34
17.
MYRRA Milan Jaroš 06.09.1996 TC Jičín
1044
1
 
prezentován Q
04.04.2019 14:17:10
18.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
1044
1
 
prezentován Q
21.06.2019 08:34:29
19.
Děrkas Zdeněk 30.04.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí
1044
1
 
prezentován Q
30.06.2019 16:07:34
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
368
6
 
odhlášeno hráčem
28.05.2019 07:59:49
2.
Šodek David 08.01.1990 SK OAZA Praha
266
9
 
odhlášeno hráčem
11.06.2019 09:56:24
3.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
155
12
25
odhlášeno hráčem
11.06.2019 13:35:05
4.
Paleček Ondřej 18.01.1999 TK Pernštýn 1897 Pardubice
192
12
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 11:14:08
5.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
1044
1
312
odhlášeno hráčem
22.06.2019 09:22:00
6.
Musil Lukáš 12.09.2001 LTK Liberec
428
6
400
odhlášeno hráčem
22.06.2019 15:03:55
7.
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
1044
1
30
IS: lhůta 5 dní
23.06.2019 21:06:04
8.
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov
24
30
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 21:22:35
9.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
IS: lhůta 5 dní
24.06.2019 08:26:21
10.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
1044
1
 
IS: lhůta 5 dní
24.06.2019 20:21:12
11.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
110
15
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 22:00:57
12.
Pátý Michael 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s.
142
12
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 10:38:49
13.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
176
12
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 16:29:17
14.
Pech Patrik 25.04.1995 TK Olymp Praha
159
12
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 09:24:22
15.
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha
42
25
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 20:29:49
16.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
odhlášeno pořadatelem
28.06.2019 16:35:51
17.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
odhlášeno pořadatelem
28.06.2019 16:36:25
18.
Poštolka Roman 07.04.1999 Slavoj Český Brod
109
15
 
odhlášeno pořadatelem
28.06.2019 16:36:46
19.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
151
12
80
odhlášeno pořadatelem
28.06.2019 16:37:17
20.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 17:30:45
21.
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova
635
4
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 20:54:25
22.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
203
9
21
odhlášeno hráčem
28.06.2019 22:36:04
23.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
129
12
325
odhlášeno hráčem
29.06.2019 10:29:08
24.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
104
15
333
odhlášeno hráčem
29.06.2019 10:29:47
25.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
914
3
48
odhlášeno hráčem
29.06.2019 10:35:02
26.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 18:10:54
27.
Kalivoda Adam 17.04.1997 Lob S.A. Bohnice, zs
77
20
 
odhlášeno pořadatelem
30.06.2019 13:31:03
28.
Vágner Josef 29.05.1999 TC Bajda Kroměříž
87
15
 
odhlášeno hráčem
30.06.2019 16:11:36
29.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
odhlášeno hráčem
30.06.2019 16:49:48
30.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
407
6
116
odhlášeno pořadatelem
30.06.2019 17:10:06