Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lokomotiva Cup
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  19.-22.01.
Věk. kategorie:  dospělí
Franěk Michal
 
Kozler Adam
6:1, 6:4
 
Kubín Marian
6:2, 6:0
 
Pepelanov Mario Valentýn
6:1, 6:1
 
Vykoukal Petr
6:4, 6:4
 
Mikula Jakub
6:2, 6:1
 
Mareš Vojtěch
6:3, 6:1
 
Janoška Lukáš
6:3, 7:6 (6)
 
Rabas Daniel
6:2, 6:0
 
Čech Michael
7:6 (3), 3:6, 6:4
 
Forman Max
6:3, 6:2
 
Adámek Vojtěch
7:6 (2), 6:4
 
Hankovec Václav
6:3, 6:1
 
Kladiva Šimon
6:4, 6:2
 
Stolín Jan
6:2, 6:2
 
Pecák Štěpán
6:4, 3:6, 6:2
 
Januška Adam
scr.
 
Durovič Milan
6:4, 6:1
 
Slezák Marek
6:3, 6:1
 
Praus Lukáš
7:5, 3:6, 6:2
 
Paleček Ondřej
6:2, 6:1
 
Stuchlík Oskar Oliver
7:5, 6:2
 
Semerák Jan
6:3, 6:2
 
Reček Dominik
5:7, 6:4, 7:6 (5)
 
Arendar Roman
scr.
 
Mrůzek Štěpán
5:7, 6:4, 6:4
 
Gayraud Rémi
6:4, 7:5
 
Vyhlas Radek
6:2, 6:1
 
Peterka Adam
7:5, 6:1
 
Janis Tomáš
6:2, 6:2
 
Jindáček Jiří
6:3, 6:2
 
Michl Filip
6:3, scr.
 
Rozhodčí turnaje: Váňa Miroslav (platná licence B do 20.10.2020)
Poznámka pořadatele: Program 20.1.2019: 9.30 hod. rozehra 10.00 hod.: Franěk - Kubín, Mikula - Janoška, Rabas - Adámek, Kladiva - Stolín n.b. 11.00 hod. Durovič - Praus, Stuchlík - Semerák, Mrůzek - Vyhlas, Peterka - Jindáček Následuje čtvrtfinále dvouhry n.b. 14.00 hod. semifinále čtyřhry, .... finále
Počet účastníků32
NasazeníBH
Franěk Michal 3130
Michl Filip 3530
Reček Dominik 4225
Rabas Daniel 5325
Janoška Lukáš 7820
Arendar Roman 8615
Pecák Štěpán 9615
Januška Adam 11315
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 102049

Rabas Daniel - Reček Dominik
 
 
 
Kubín Marian - Roušar Petr
4:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Hankovec Václav - Vyhlas Radek
6:0, 6:1
 
Franěk Michal - Peterka Adam
7:5, 6:3
 
 
 
Durovič Milan - Mikula Jakub
4:6, 6:1, 1:0 (9)
 
Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
4:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Janoška Lukáš - Praus Lukáš
6:3, 2:6, 1:0 (6)
 
Semerák Jan - Januška Adam
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Kozler Adam - Arendar Roman
 
Pecák Štěpán - Dolejší Petr
7:6 (3), 3:6, 1:0 (7)
 
Mareš Vojtěch - Stolín Jan
2:6, 6:3, 1:0 (4)
 
 
scr.
 
Michl Filip - Poláček Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Váňa Miroslav (platná licence B do 20.10.2020)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Franěk Michal 3130
Michl Filip 3530
Reček Dominik 4225
Rabas Daniel 5325
Poláček Lukáš 6920
Janoška Lukáš 7820
Arendar Roman 8615
Pecák Štěpán 9615
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 104049

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pírek František02.06.2000SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Poláček Lukáš01.10.1991LTC Modřany 2005
Dolejší Petr10.11.1993TK Březnice
Roušar Petr14.03.1991TK Sport Kolovraty