Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:11
103:25
667:305
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
36:27
77:61
628:579
13
3
F.H.TK Dobřichovice
Tisknout
4
3
31:32
70:71
576:573
11
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
26:37
58:79
569:626
11
5
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
36:27
73:59
579:545
10
6
Sportclub Řevnice, z.s.
Tisknout
3
4
33:28
71:63
533:535
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
24:39
59:84
589:656
8
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
7
14:49
29:98
315:637
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.5.2019 NT 25.5.2019
10
LTC Mladá Boleslav o.s. Slavoj Český Brod
2:7
6:14
90:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Makovička Daniel
15
Beneš Tomáš
15
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Pavel Tomáš
4
Kopecký Štěpán
12
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Řezáčová Zuzana
9
Moravcová Viktorie (H)
4
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
4.
Michálková Barbora (H)
3
Bláhová Ema Albína
9
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Maštálka Petr
12
Kubelka David
12
4:6
0:2
 
4
12
0
2
0
1
6.
Němeček Václav (H)
6
Novotný Šimon (H)
12
6:0
6:7
2:6
14
13
1
2
0
1
7.
Řezáčová Zuzana
Michálková Barbora (H)
9
3
Moravcová Viktorie (H)
Bláhová Ema Albína
4
9
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
8.
Makovička Daniel
Pavel Tomáš
15
4
Beneš Tomáš
Kopecký Štěpán
15
12
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
9.
Maštálka Petr
Němeček Václav (H)
12
6
Kubelka David
Novotný Šimon (H)
12
12
6:1
5:7
9:11
20
19
1
2
0
1
               
90
101
6
14
2
7

Soupiska LTC Mladá Boleslav o.s.

jméno
nar.
BH
1
Makovička Daniel
22.04.2002
135
15
2
Pavel Tomáš
14.01.2003
533
4
3
Maštálka Petr
13.11.2002
167
12
4
Němeček Václav (H)
05.01.2004
447
6
5
Švejk Martin
16.03.2004
791
3
6
Zemanec Petr
31.05.2002
638
4
7
Kozderka Marek
01.04.2004
1128
1
8
Hadaščok Vojtěch
25.07.2005
1128
1
9
Dostál Tadeáš
27.05.2005
1128
1
10
Tišer Marek
30.05.2001
1128
1
11
Neuhäuser Matěj
11.02.2005
1128
1
21
Řezáčová Zuzana
27.01.2002
171
9
22
Michálková Barbora (H)
03.04.2006
595
3
23
Šprojcarová Veronika
11.09.2003
211
9
24
Kadlecová Hana (H)
02.06.2004
179
9
25
Horáčková Lucie
28.04.2003
495
4
26
Žabková Kiara (EU)
16.05.2007
672
3

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Beneš Tomáš
09.07.2001
134
15
2
Kopecký Štěpán
22.02.2002
176
12
3
Kubelka David
28.07.2003
162
12
4
Novotný Šimon (H)
01.01.2004
203
12
5
Kratochvíl Filip
27.02.2002
270
9
6
Fernando Timothy
06.04.2004
833
3
7
Picek Samuel
01.12.2005
1128
1
8
Ledvina Jan
06.04.2006
1128
1
9
Botek Radovan
28.01.2005
1128
1
10
Mareš Maxmilián
14.06.2006
1128
1
21
Moravcová Viktorie (H)
09.09.2005
411
4
22
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
182
9
23
Krsková Eliška (H)
26.04.2004
211
9
24
Vrzáková Věra
16.04.2001
483
4
25
Weston Emily Gabriela
18.08.2001
805
1
26
Pavelková Petra
23.02.2004
805
1
27
Pavelková Barbora
08.06.2002
805
1
28
Šťastná Veronika
17.06.2005
805
1