Název: |
Boleslavský pohár |
Datum: |
02.-02.02. |
Pořadatel: |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (400) |
Místo konání: |
Ml.Boleslav-Bezděčín |
Kódové číslo: |
906597 |
Dvorců + povrch: |
5 umělá tráva |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace v |
Pá do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Pecák Pavel |
Pražská brána 108 | |
29301 Mladá Boleslav | |
Tel. (1): |
723 651 348 |
E-mail: |
pecak.pavel@seznam.cz |
Internet: |
www.sportcentrum-mb.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vtelenský Matěj | 21.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.11.2017 06:19:12 |
2. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | volná karta | 02.11.2017 11:29:14 |
3. |
Svobodová Hana | 26.10.2009 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 03.11.2017 10:19:47 |
4. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 17.11.2017 21:00:29 |
5. |
Říhová Tereza | 20.11.2009 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 18.11.2017 18:05:58 |
6. |
Koucká Barbora | 22.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 22.11.2017 17:21:17 |
7. |
Urban Jakub | 06.09.2009 | Slavoj Český Brod | volná karta | 03.01.2018 09:43:38 |
8. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 03.01.2018 23:09:36 |
9. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 03.01.2018 23:14:24 |
10. |
Hrabánek Jan | 25.02.2009 | Slavoj Český Brod | volná karta | 06.01.2018 15:56:49 |
11. |
Pichová Karolína | 08.07.2009 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 12.01.2018 08:23:05 |
12. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 14.01.2018 22:00:24 |
13. |
Jusková Ema | 13.06.2009 | SK Aritma Praha | volná karta | 15.01.2018 11:09:37 |
14. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 20.01.2018 17:32:49 |
15. |
BIDZILIA Barbora | 04.01.2009 | TK Čelákovice | volná karta | 23.01.2018 21:48:06 |
16. |
Uhrová Nela | 02.04.2009 | LTC Houštka | volná karta | 26.01.2018 19:36:58 |
17. |
Prošek Martin | 18.02.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 29.01.2018 07:00:13 |
18. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 31.01.2018 20:43:57 |
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Oliveriusová Sára | 18.04.2009 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 03.11.2017 23:02:11 |
2. |
Střídová Aneta | 28.02.2010 | Tenisový klub Progress z.s. | odhlášeno hráčem | 21.01.2018 19:29:51 |
3. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 29.01.2018 14:05:56 |
4. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 01.02.2018 08:40:40 |