Český tenisový svaz
Název:
I. ČLTK Praha Cup by Tecnifibre
Datum:
29.-29.01.
Pořadatel:
I.ČLTK Praha (400)
Místo konání:
Ostrov Štvanice 38, Praha 7
Kódové číslo:
906541
Dvorců + povrch:
6 decoturf
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Pecha Jan
Ostrov Štvanice 38
17000 Praha 7
Tel. (1):
721 663 118
E-mail:
pecha@cltk.cz
Internet:
www.cltk.cz

Rozpis:

Prezentace chlapci: 9:00 Prezentace dívky: 13:00

Poznámka pořadatele:

I.ČLTK Praha Cup by Tecnifibre je série tří turnajů konaných 18.12., 29.1. a 26.2., která vrcholí turnajem Masters 25.3. Všichni účastníci obdrží drobný dárek, semifinalisté, finalisté a postupující na Masters věcné ceny. Bližší informace naleznete na www.cltk.cz v sekci "Tenisová škola".

!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - PREZENTACE !!!

CHLAPCI 9:00

DÍVKY 15:00

POČET ÚČASTNÍKŮ NEOMEZEN
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha  
01.11.2011 21:12:17
2.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha  
02.11.2011 16:29:47
3.
Kouřilová Michaela 13.05.2003 SK HAMR, z.s.  
03.11.2011 12:29:16
4.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany  
03.11.2011 14:24:14
5.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun  
04.11.2011 05:54:49
6.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha  
04.11.2011 12:01:12
7.
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany  
04.11.2011 15:17:58
8.
Kavříková Natálie 14.05.2003 SK Aritma Praha  
05.11.2011 19:23:49
9.
Šedivý Jan 27.11.2003 1. Vestecká sportovní o.s.  
07.11.2011 13:48:15
10.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice  
07.11.2011 18:19:07
11.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha  
08.11.2011 16:32:50
12.
Větrovská Gabriela 08.02.2003 Lokomotiva Beroun  
09.11.2011 06:16:56
13.
Papoušek David 15.11.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice  
09.11.2011 14:11:04
14.
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann  
11.11.2011 12:30:11
15.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha  
11.11.2011 19:08:09
16.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň  
13.11.2011 17:53:13
17.
Smrčka Jiří 28.03.2003 TCD Donovalská  
13.11.2011 18:41:33
18.
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha  
16.11.2011 21:33:58
19.
Kubík Ondřej 20.02.2004 I.ČLTK Praha  
17.11.2011 08:33:22
20.
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé  
21.11.2011 10:04:57
21.
Pokorná Nela 06.11.2003 TK Chomutov  
23.11.2011 16:38:36
22.
Beránková Adriana 04.05.2004 TK Sparta Praha  
23.11.2011 20:24:06
23.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha  
24.11.2011 22:04:03
24.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé  
30.11.2011 16:13:03
25.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé  
01.12.2011 18:34:30
26.
Šťastný Zoran 10.06.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.  
03.12.2011 09:16:18
27.
Altrichterová Tereza 14.02.2003 HTK Třebíč  
09.12.2011 20:04:17
28.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé  
10.12.2011 20:10:59
29.
Pávková Viktorie 06.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s.  
18.12.2011 22:40:35
30.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha  
18.12.2011 22:42:07
31.
Malek Erik 03.06.2005 TK Spartak Jihlava  
22.12.2011 07:50:50
32.
Marek Petr 28.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs  
22.12.2011 10:25:34
33.
Mokrý Vojtěch 06.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs  
23.12.2011 20:26:57
34.
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň  
03.01.2012 20:31:55
35.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha  
04.01.2012 20:10:49
36.
Kravařík Adam 27.01.2004 LTC Pardubice  
08.01.2012 17:53:17
37.
Musilová Valérie 18.09.2003 TJ Spoje Praha  
09.01.2012 22:23:09
38.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku  
10.01.2012 11:50:14
39.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK AGROFERT Prostějov  
10.01.2012 17:06:29
40.
Kovačka Matouš 09.03.2005 Sokol Říčany  
10.01.2012 22:38:39
41.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.  
15.01.2012 17:30:27
42.
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha  
17.01.2012 18:00:41
43.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun  
18.01.2012 09:53:44
44.
Lipovská Kateřina 29.01.2003 TCD Donovalská  
19.01.2012 15:38:26
46.
Štumpa Diego Jordan 30.11.2004 SK Aritma Praha  
19.01.2012 17:02:25
47.
Čermáková Barbora 11.05.2003 TK Olymp Praha  
20.01.2012 11:19:14
48.
Köhlerová Ester 19.08.2004 Lokomotiva Trutnov  
22.01.2012 17:54:33
49.
Dufková Lucie 03.08.2004 Severočeská tenisová o.s.  
23.01.2012 20:50:09
50.
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha  
26.01.2012 21:00:51
51.
Král David 06.06.2004 -  
26.01.2012 21:57:22
52.
Watzek Jonáš 29.02.2004 SK Aritma Praha  
27.01.2012 21:40:29

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Melicherík Tomáš 09.06.2004 TK Zlín odhlášeno hráčem
06.01.2012 10:24:01
2.
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
12.01.2012 19:04:26
3.
Pádrová Nelly 15.07.2004 TK Sokolov odhlášeno hráčem
15.01.2012 16:15:01
4.
Vejvoda Adam 10.08.2004 TJ Radlice odhlášeno hráčem
17.01.2012 13:06:03
5.
Pohl Adam 31.07.2004 TJ Sokol Vysočany odhlášeno hráčem
18.01.2012 17:03:23
6.
Augustýn Mikoláš 01.02.2003 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
24.01.2012 09:18:18
7.
Abrahámová Angelika 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s. odhlášeno hráčem
24.01.2012 19:04:35
8.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
25.01.2012 13:34:33
9.
Szic Sandro 00.00.0000 - odhlášeno hráčem
26.01.2012 23:40:40
10.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň odhlášeno hráčem
27.01.2012 21:44:05