Český tenisový svaz
Název:
Sparta Prince Babytenis Tour I
Datum:
04.-04.12.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (400)
Místo konání:
TK Sparta Praha
Kódové číslo:
906507
Dvorců + povrch:
6 decoturf
Míče:
Prince
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
Ne do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Luxa Petr
Za Císařským mlýnem 2/1115
170 00 Praha 7
Tel. (1):
737215013
E-mail:
info@tkspartapraha.cz
Internet:
www.spartababytenis.cz

Rozpis:

Rozpis: Nejlepší hráči serie I-IV (4.12., 17.12., 15.1., 25.2., Masters 24.3.) postoupí do turnaje Masters, který se koná 24. 3. 2012.Všichni hráči Masters si odnesou hodnotné ceny a vítěz Masters si odnese jako první cenu Sony PSP Portable. Do soutěže bereme všechny přihlášené, rozdělíme chlapce a dívky zvlášť do čtyřčlených nebo pětičlených skupin, z kterých postoupí nejlepší hráči do finálového pavouka. V případě dotazů volejte Petr Luxa 737 215 013 POZOR!!! Chlapci prezentace do 9:00 hod Dívky prezentace do 11:00 hod Další informace najdete na našich webových stránkách - www.spartababytenis.cz www.tkspartapraha.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha volná karta
01.11.2011 21:15:56
2.
Bartes Petr 28.01.2003 Severočeská tenisová o.s. volná karta
03.11.2011 15:49:20
3.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha volná karta
04.11.2011 11:58:59
4.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň volná karta
04.11.2011 22:47:08
5.
Kavříková Natálie 14.05.2003 SK Aritma Praha volná karta
05.11.2011 19:20:52
6.
Vejvoda Adam 10.08.2004 TJ Radlice volná karta
07.11.2011 12:19:46
7.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice volná karta
07.11.2011 18:17:14
8.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha volná karta
08.11.2011 16:23:31
9.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé volná karta
08.11.2011 20:00:01
10.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha volná karta
09.11.2011 01:32:04
11.
Větrovská Gabriela 08.02.2003 Lokomotiva Beroun volná karta
09.11.2011 06:13:22
12.
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé volná karta
09.11.2011 08:30:00
13.
Šimková Adéla 05.08.2003 TK Horažďovice volná karta
09.11.2011 13:56:53
14.
Papoušek David 15.11.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice volná karta
09.11.2011 14:03:28
15.
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň volná karta
09.11.2011 17:00:17
16.
Škodová Jesika 30.03.2003 Nespin, z.s. volná karta
09.11.2011 18:51:30
17.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk volná karta
09.11.2011 20:15:12
18.
Abrahámová Angelika 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s. volná karta
10.11.2011 11:35:03
19.
Melicherík Tomáš 09.06.2004 TK Zlín volná karta
11.11.2011 06:41:14
20.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha volná karta
11.11.2011 19:00:02
21.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň volná karta
11.11.2011 19:05:02
22.
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň volná karta
11.11.2011 19:41:02
23.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé volná karta
13.11.2011 08:52:55
24.
Jindrová Natálie 24.10.2003 TO SK Žamberk volná karta
13.11.2011 11:08:44
25.
Smrčka Jiří 28.03.2003 TCD Donovalská volná karta
13.11.2011 18:27:52
26.
Watzek Jonáš 29.02.2004 SK Aritma Praha volná karta
14.11.2011 09:30:55
27.
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice volná karta
16.11.2011 14:57:47
28.
Červenková Marie Anna 01.07.2003 SK Satalice volná karta
16.11.2011 15:46:03
29.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice volná karta
16.11.2011 19:25:12
30.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha volná karta
21.11.2011 19:00:33
31.
Čechová Petra 14.11.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
21.11.2011 21:55:33
32.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s. volná karta
21.11.2011 23:53:57
33.
Marek Petr 28.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
22.11.2011 12:23:57
34.
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha volná karta
22.11.2011 13:38:18
35.
Caisová Šárka 24.04.2004 LTC České Budějovice,z.s. volná karta
22.11.2011 13:42:34
36.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun volná karta
22.11.2011 21:28:55
37.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK AGROFERT Prostějov volná karta
22.11.2011 21:53:11
38.
Šafářová Zdena 20.08.2003 TJ Spoje Praha volná karta
24.11.2011 00:55:10
39.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku volná karta
25.11.2011 12:00:04
40.
Sotona Matěj 26.04.2003 TCD Donovalská volná karta
25.11.2011 14:48:46
41.
Čermáková Barbora 11.05.2003 TK Olymp Praha volná karta
25.11.2011 19:38:21
42.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s. volná karta
26.11.2011 16:06:19
43.
Hiklová Barbora 15.06.2004 LTC Domažlice volná karta
26.11.2011 19:42:44
44.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé volná karta
27.11.2011 09:13:23
45.
Pichlíková Jitka 17.10.2004 Lokomotiva Zdice volná karta
28.11.2011 09:26:39
46.
Mokrý Vojtěch 06.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
28.11.2011 20:28:02
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta
49.
volná karta      
volná karta
50.
volná karta      
volná karta
51.
volná karta      
volná karta
52.
volná karta      
volná karta
53.
volná karta      
volná karta
54.
volná karta      
volná karta
55.
volná karta      
volná karta
56.
volná karta      
volná karta
57.
volná karta      
volná karta
58.
volná karta      
volná karta
59.
volná karta      
volná karta
60.
volná karta      
volná karta
61.
volná karta      
volná karta
62.
volná karta      
volná karta
63.
volná karta      
volná karta
64.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk  
02.12.2011 20:00:18

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Růžička Daniel 02.01.2002 TK Ruzyně Praha odhlášeno hráčem
18.11.2011 14:41:29
2.
Volf Ondřej 07.09.2003 - odhlášeno hráčem
20.11.2011 11:51:37
3.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé odhlášeno hráčem
28.11.2011 17:57:49
4.
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
28.11.2011 23:15:47
5.
Šedivý Jan 27.11.2003 1. Vestecká sportovní o.s. odhlášeno hráčem
30.11.2011 13:16:07
6.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha odhlášeno hráčem
01.12.2011 14:08:47
7.
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
02.12.2011 08:40:00
8.
Kouřilová Michaela 13.05.2003 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
03.12.2011 13:20:18
9.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
03.12.2011 14:12:57