Český tenisový svaz

Barochová Adéla

Datum narození:
17.05.2003
Platnost reg. do:
14.03.2020
Klub:
TJ Sokol Hostivice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TC VŠ Praha
1043 (3)
 
 
 
2015
TC VŠ Praha
508 (6)
 
 
 
2016
TJ Sokol Hostivice
195 (1)
464 (4)
 
 
2017
TJ Sokol Hostivice
 
311 (6)
 
 
2018
TJ Sokol Hostivice
 
198 (1)
 
 
2019
TJ Sokol Hostivice
 
 
428 (4)
897 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12 - IV. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Tenisek Buštěhrad B - LTC Rudná E
3
2.
12 - IV. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Rudná E - TK Botanika Bezděkov-Unhošť
3
3.
12 - IV. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Stochov C - LTC Rudná E
4
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12 - IV. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Tenisek Buštěhrad B - LTC Rudná E
0
2.
12 - IV. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Rudná E - TK Botanika Bezděkov-Unhošť
0
3.
12 - IV. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Stochov C - LTC Rudná E
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TC VITALITY Březnice - LTC Rudná
0
2.
23 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Rudná - Sportclub Řevnice z.s. B
0
3.
23 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Tenisový klub Černošice - LTC Rudná
1
4.
23 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Rudná - SK Talent 13 Rakovník
3
5.
23 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Rudná - LTC Slaný
3
6.
23 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Rudná - TK Bohutín, z.s.
0
7.
23 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Rudná
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TC VITALITY Březnice - LTC Rudná
2
2.
23 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Rudná - Sportclub Řevnice z.s. B
4
3.
23 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Tenisový klub Černošice - LTC Rudná
1
4.
23 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Rudná - SK Talent 13 Rakovník
2
5.
23 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, LTC Rudná - LTC Slaný
2
6.
23 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Rudná - TK Bohutín, z.s.
0
7.
23 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Rudná
3
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18