Název:
Sparta Prince Babytenis Tour I
Datum:
04.-04.12.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (400)
Kódové číslo:
906507
Dvorců+povrch:
6 decoturf
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
64
Prezentace
v Ne do 09:00 hod.


Kontaktní osoba:
Luxa Petr
:
Za Císařským mlýnem 2/1115
:
170 00 Praha 7
Tel. (1):
737215013
E-mail:
info@tkspartapraha.cz
Internet:
www.spartababytenis.cz

Rozpis: Rozpis: Nejlepší hráči serie I-IV (4.12., 17.12., 15.1., 25.2., Masters 24.3.) postoupí do turnaje Masters, který se koná 24. 3. 2012.Všichni hráči Masters si odnesou hodnotné ceny a vítěz Masters si odnese jako první cenu Sony PSP Portable. Do soutěže bereme všechny přihlášené, rozdělíme chlapce a dívky zvlášť do čtyřčlených nebo pětičlených skupin, z kterých postoupí nejlepší hráči do finálového pavouka. V případě dotazů volejte Petr Luxa 737 215 013 POZOR!!! Chlapci prezentace do 9:00 hod Dívky prezentace do 11:00 hod Další informace najdete na našich webových stránkách - www.spartababytenis.cz www.tkspartapraha.cz


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha
 
 
 
volná karta
01.11.2011 21:15:56
2.
Bartes Petr 28.01.2003 Severočeská tenisová o.s.
 
 
 
volná karta
03.11.2011 15:49:20
3.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
 
 
 
volná karta
04.11.2011 11:58:59
4.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
 
 
 
volná karta
04.11.2011 22:47:08
5.
Kavříková Natálie 14.05.2003 SK Aritma Praha
 
 
 
volná karta
05.11.2011 19:20:52
6.
Vejvoda Adam 10.08.2004 TJ Radlice
 
 
 
volná karta
07.11.2011 12:19:46
7.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
 
 
 
volná karta
07.11.2011 18:17:14
8.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
 
 
 
volná karta
08.11.2011 16:23:31
9.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé
 
 
 
volná karta
08.11.2011 20:00:01
10.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha
 
 
 
volná karta
09.11.2011 01:32:04
11.
Větrovská Gabriela 08.02.2003 Lokomotiva Beroun
 
 
 
volná karta
09.11.2011 06:13:22
12.
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé
 
 
 
volná karta
09.11.2011 08:30:00
13.
Šimková Adéla 05.08.2003 TK Horažďovice
 
 
 
volná karta
09.11.2011 13:56:53
14.
Papoušek David 15.11.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice
 
 
 
volná karta
09.11.2011 14:03:28
15.
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň
 
 
 
volná karta
09.11.2011 17:00:17
16.
Škodová Jesika 30.03.2003 Nespin, z.s.
 
 
 
volná karta
09.11.2011 18:51:30
17.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
 
 
 
volná karta
09.11.2011 20:15:12
18.
Abrahámová Angelika 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
 
 
 
volná karta
10.11.2011 11:35:03
19.
Melicherík Tomáš 09.06.2004 TK Zlín
 
 
 
volná karta
11.11.2011 06:41:14
20.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
 
 
 
volná karta
11.11.2011 19:00:02
21.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
 
 
 
volná karta
11.11.2011 19:05:02
22.
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň
 
 
 
volná karta
11.11.2011 19:41:02
23.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
 
 
 
volná karta
13.11.2011 08:52:55
24.
Jindrová Natálie 24.10.2003 TO SK Žamberk
 
 
 
volná karta
13.11.2011 11:08:44
25.
Smrčka Jiří 28.03.2003 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka
 
 
 
volná karta
13.11.2011 18:27:52
26.
Watzek Jonáš 29.02.2004 SK Aritma Praha
 
 
 
volná karta
14.11.2011 09:30:55
27.
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice
 
 
 
volná karta
16.11.2011 14:57:47
28.
Červenková Marie Anna 01.07.2003 SK Satalice
 
 
 
volná karta
16.11.2011 15:46:03
29.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
 
 
 
volná karta
16.11.2011 19:25:12
30.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
 
 
 
volná karta
21.11.2011 19:00:33
31.
Čechová Petra 14.11.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
 
 
 
volná karta
21.11.2011 21:55:33
32.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
 
 
 
volná karta
21.11.2011 23:53:57
33.
Marek Petr 28.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
 
volná karta
22.11.2011 12:23:57
34.
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha
 
 
 
volná karta
22.11.2011 13:38:18
35.
Caisová Šárka 24.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
 
 
 
volná karta
22.11.2011 13:42:34
36.
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun
 
 
 
volná karta
22.11.2011 21:28:55
37.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
volná karta
22.11.2011 21:53:11
38.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
 
 
 
volná karta
24.11.2011 00:55:10
39.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku
 
 
 
volná karta
25.11.2011 12:00:04
40.
Sotona Matěj 26.04.2003 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka
 
 
 
volná karta
25.11.2011 14:48:46
41.
Čermáková Barbora 11.05.2003 TK Olymp Praha
 
 
 
volná karta
25.11.2011 19:38:21
42.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
 
 
 
volná karta
26.11.2011 16:06:19
43.
Hiklová Barbora 15.06.2004 LTC Domažlice
 
 
 
volná karta
26.11.2011 19:42:44
44.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
volná karta
27.11.2011 09:13:23
45.
Pichlíková Jitka 17.10.2004 Lokomotiva Zdice
 
 
 
volná karta
28.11.2011 09:26:39
46.
Mokrý Vojtěch 06.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
 
volná karta
28.11.2011 20:28:02
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
49.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
50.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
51.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
52.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
53.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
54.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
55.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
56.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
57.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
 
 
 
 
02.12.2011 20:00:18

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Růžička Daniel 02.01.2002 TK Ruzyně Praha
 
 
 
odhlášeno hráčem
18.11.2011 14:41:29
2.
Volf Ondřej 07.09.2003 -
 
 
 
odhlášeno hráčem
20.11.2011 11:51:37
3.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
 
 
 
odhlášeno hráčem
28.11.2011 17:57:49
4.
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč
 
 
 
odhlášeno hráčem
28.11.2011 23:15:47
5.
Šedivý Jan 27.11.2003 TK Třebenice
 
 
 
odhlášeno hráčem
30.11.2011 13:16:07
6.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
 
 
 
odhlášeno hráčem
01.12.2011 14:08:47
7.
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
odhlášeno hráčem
02.12.2011 08:40:00
8.
Kouřilová Michaela 13.05.2003 SK HAMR, z.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
03.12.2011 13:20:18
9.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
 
 
 
odhlášeno hráčem
03.12.2011 14:12:57