Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severočeský
Datum:  18.-20.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Petrásová Valentýna
 
 
 
Ďulíková Kristýna
6:1, 6:2
 
Ruchařová Nela
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Wágnerova Kristyna
 
 
6:1, 6:0
 
Keslová Kateřina
 
 
6:3, 6:2
 
Pricová Ella
 
 
6:0, 6:0
 
Fábiková Viktorie
 
 
3:6, 6:2, 6:3
 
Oliveriusová Sára
 
 
6:0, 6:4
 
Skamenová Kristýna
 
Náprstková Michaela
6:3, 6:3
 
 
 
Matoušková Barbora
6:1, 6:2
 
Sertičová Tereza
6:3, 6:0
 
Kochová Kristýna
6:0, 6:0
 
 
 
Buzková Alžběta
6:2, 6:3
 
 
 
Šifaldová Emma
6:4, 6:3
 
 
 
Kroftová Viktorie
6:3, 6:2
 
 
 
Polatová Natálie
6:3, 6:1
 
Korbelová Nikola
7:6, 7:5
 
 
6:3, 6:1
 
Bratršovská Barbora
 
Michálková Adriena
6:3, 6:4
 
 
 
Šilhanová Natálie
6:1, 6:1
 
Pospíšilová Kristýna
6:1, 4:6, 7:6
 
 
6:1, 6:4
 
Švajcrová Lucie
 
 
6:0, 6:1
 
Hůlová Veronika
 
 
7:5, 6:3
 
Vavroušová Valérie
 
 
6:2, 6:1
 
Knapíková Leontina
 
Eliasová Vanessa
6:0, 6:2
 
Sokolová Elen
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Mošková Natálie
 
Smetanová Lilian
6:4, 6:2
 
 
 
Tietzová Adéla
6:2, 6:0
 
Kovar Nicol
6:1, 6:4
 
Thomasová Sára
6:4, 6:4
 
 
 
Bejčková Adéla
6:1, 6:2
 
 
 
Škvorová  Kateřina
6:4, 6:2
 
 
 
Kroftová Eliška
7:5, 1:6, 6:4
 
 
 
Mašková Zuzana
6:1, 6:0
 
Dvořáková Sophie
6:3, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Holubová Tereza
 
Rozhodčí turnaje: Vyšínský Přemysl (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Začátek turnaje v 8:30 - Ďulíková - Ruchařová, Matoušková - Sertičová, Polatová - Korbelová, Šilhavá - Pospíšilová, Eliasová - Sokolová, Tietzová - Kovar. 9:30 - Mašková - Dvořáková, Wagnerová - Keslová, Pricová - Fábiková, Oliveriusová - Skamenová, Kochová - Buzková, Šifaldová - Kroftová. 10:30 - Švajcrová - Hůlová, Vavroušová - Knapíková, Thomasová - Bejčková, Škvorová - Kroftová. 12:00 - ostatní. V neděli začátek dvouher-čtvrtfinále v 9.00 poté bude následovat semifinále. Začátek čtyřher ve 13.00. Finále dvouhry v pondělí od 9.00 hodin
Počet účastníků39
NasazeníBH
Petrásová Valentýna 8820
Holubová Tereza 11615
Mošková Natálie 12815
Náprstková Michaela 14715
Michálková Adriena 15115
Bratršovská Barbora 17615
Skamenová Kristýna 18212
Smetanová Lilian 19812
Kategorie : 8Součet BH: 119
Kódové číslo akce: 812900

Petrásová Valentýna - Holubová Tereza
 
Šilhanová Natálie - Pospíšilová Kristýna
6:0, 6:1
 
Polatová Natálie - Smetanová Lilian
6:3, 6:1
 
Vavroušová Valérie - Hůlová Veronika
6:3, 1:6, 1:0 (02)
 
Bratršovská Barbora - Michálková Adriena
scr.
 
Tietzová Adéla - Mašková Zuzana
6:4, 6:3
 
Šifaldová Emma - Dvořáková Sophie
6:4, 6:4
 
Oliveriusová Sára - Sokolová Elen
6:1, 6:2
 
Matoušková Barbora - Bejčková Adéla
7:6, scr.
 
Kochová Kristýna - Škvorová  Kateřina
6:0, 6:1
 
Sertičová Tereza - Švajcrová Lucie
7:5, 6:4
 
Pricová Ella - Skamenová Kristýna
6:3, 6:4
 
Kroftová Viktorie - Thomasová Sára
6:4, 6:2
 
Ďulíková Kristýna - Kovar Nicol
6:2, 6:3
 
Ruchařová Nela - Korbelová Nikola
scr.
 
Mošková Natálie - Náprstková Michaela
6:2, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Vyšínský Přemysl (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Petrásová Valentýna 8820
Holubová Tereza 11615
Mošková Natálie 12815
Náprstková Michaela 14715
Michálková Adriena 15115
Bratršovská Barbora 17615
Skamenová Kristýna 18212
Smetanová Lilian 19812
Kategorie : 8Součet BH: 119
Kódové číslo akce: 814900

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Koubková Kateřina21.09.2007LTC Litvínov
Pabišková Natalie29.04.2009TK RAPID LIBEREC
Kobrlová Lucie04.05.2007LTK Liberec