Český tenisový svaz

Šifaldová Emma

Datum narození:
10.02.2009
Platnost reg. do:
06.11.2019
Klub:
LTC Panorama Teplice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Panorama Teplice
350 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

10
2
15.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

0
3
12.01.2019, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/4

0
4
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

7
5
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
6
09.02.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/-

10
7
16.02.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

0
8
23.02.2019, TK Severní Terasa

TK Severní Terasa (C - 400), K: 4/4

10
9
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
11
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

10
12
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
13
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
14
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
15
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
16
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
17
01.06.2019, O pohár města Úst nad Labem

TK Severní Terasa (C - 200), K: 4/4

7
18
23.06.2019, O pohár města Meziboří

TO Meziboří (C - 200), K: 4/-

0
19
27.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/4

10
20
03.08.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 4/4

10
21
24.08.2019, Letná Summer Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

15
22
31.08.2019, Memoriál Jiřího Zemánka

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/4

10
23
07.09.2019

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/4

10
24
14.09.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
143/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

0
2
15.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

7
3
12.01.2019, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/4

0
4
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
5
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
6
09.02.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/-

-
7
16.02.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

0
8
23.02.2019, TK Severní Terasa

TK Severní Terasa (C - 400), K: 4/4

0
9
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
11
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

-
12
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
13
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
14
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
15
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

5
16
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
17
01.06.2019, O pohár města Úst nad Labem

TK Severní Terasa (C - 200), K: 4/4

7
18
23.06.2019, O pohár města Meziboří

TO Meziboří (C - 200), K: 4/-

-
19
27.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/4

0
20
03.08.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 4/4

0
21
24.08.2019, Letná Summer Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

10
22
31.08.2019, Memoriál Jiřího Zemánka

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/4

10
23
07.09.2019

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/4

0
24
14.09.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
39/19

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2B
28.04.2019, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice B
1
2.
DM2B
05.05.2019, LTC Panorama Teplice B - LTK Bílina A
1
3.
DM2B
12.05.2019, LTK Bílina B - LTC Panorama Teplice B
1
4.
DM2B
26.05.2019, LTC Panorama Teplice B - TK Severní Terasa A
1
5.
DM2B
09.06.2019, TK Dubí - LTC Panorama Teplice B
3
6.
DM2B
16.06.2019, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
4
7.
DM2B
23.06.2019, TK Severní Terasa B - LTC Panorama Teplice B
0
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2B
28.04.2019, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice B
0
2.
DM2B
05.05.2019, LTC Panorama Teplice B - LTK Bílina A
1
3.
DM2B
12.05.2019, LTK Bílina B - LTC Panorama Teplice B
1
4.
DM2B
26.05.2019, LTC Panorama Teplice B - TK Severní Terasa A
1
5.
DM2B
09.06.2019, TK Dubí - LTC Panorama Teplice B
2
6.
DM2B
16.06.2019, LTC Panorama Teplice B - TJ Sokol Ústí n.L.
0
7.
DM2B
23.06.2019, TK Severní Terasa B - LTC Panorama Teplice B
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14