Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  CT ŠKODA PLZEŇ z.s.
Pořadatel:  TK Škoda Plzeň z.s.
Datum:  22.-25.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Jiráková Julie
 
 
 
Zimová Thelma
6:1, 6:1
 
Pátková Viktorie
4:6, 6:3, 6:1
 
Heřmanová Tereza
6:1, 6:0
 
 
 
 
7:6 (4), 6:1
 
Štěpánková  Klára
 
Veselá Viktorie
7:5, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Oliveriusová Sára
 
Pažoutová Nela
3:6, 6:1, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Těhníková Ester
 
Donald Natalie
6:2, 6:1
 
 
 
Lencová Tereza
6:1, 6:0
 
Gill Victoria
6:1, 6:2
 
Smetanová Lilian
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 5:7, 6:2
 
Kubešová Aneta
 
Hůlková Amálie
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Žlůvová Matylda
 
Jusková Ema
6:1, 6:0
 
Bezděková Nicol
6:1, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Mošková Natálie
 
Boučková Karolína
7:6 (4), 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Marešová Sofie
 
Sekerková Veronika
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Maříková Magdalena
 
Hettlerová Sofie
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Podráská Magdaléna
 
Skamenová Kristýna
6:4, 7:5
 
Hrdinová Sofie
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Žoldáková Denisa
 
Veselá Michaela
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Salame Lilly Jasmine
 
Benáčková Veronika
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Drbalová Linda
 
 
6:4, 6:1
 
Nováková Laura
 
 
6:2, 6:3
 
Jarolímková Nikol Marie
 
Poláková Veronika
6:4, 6:1
 
Tofi Vanessa
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Svobodová Jana
 
Rozhodčí turnaje: Hrdina Jiří (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Program na pátek 23.8.2019: 09.00 hod - čtvrtfinále dvouhry, následuje semifinále dvouhry. NE DŘÍVE než ve 13.00 hod - semifinále čtyřhry, následuje finále čtyřhry.
Počet účastníků37
NasazeníBH
Jiráková Julie 4630
Svobodová Jana 5030
Žoldáková Denisa 7725
Donald Natalie 10320
Veselá Michaela 10720
Mošková Natálie 12815
Těhníková Ester 15115
Boučková Karolína 17315
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 812220

Svobodová Jana - Žoldáková Denisa
 
 
 
Hrdinová Sofie - Štěpánková  Klára
6:1, 6:0
 
Pátková Viktorie - Maříková Magdalena
6:2, 6:2
 
Hůlková Amálie - Lencová Tereza
7:5, 6:3
 
Hettlerová Sofie - Zdeňková Anna
6:0, 6:0
 
Drbalová Linda - Oliveriusová Sára
3:6, 6:0, 1:0 (4)
 
Benáčková Veronika - Tofi Vanessa
6:2, 6:4
 
Pažoutová Nela - Podráská Magdaléna
7:5, 6:4
 
Veselá Michaela - Marešová Sofie
6:1, 6:3
 
Salame Lilly Jasmine - Zimová Thelma
6:0, 6:3
 
Skamenová Kristýna - Smetanová Lilian
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Heřmanová Tereza - Jusková Ema
6:3, 6:0
 
Kubešová Aneta - Bezděková Nicol
7:6 (5), 6:7 (7), 1:0 (8)
 
 
6:1, 6:0
 
Donald Natalie - Mošková Natálie
 
Rozhodčí turnaje: Hrdina Jiří (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Svobodová Jana 5030
Žoldáková Denisa 7725
Donald Natalie 10320
Veselá Michaela 10720
Mošková Natálie 12815
Skamenová Kristýna 18212
Smetanová Lilian 19812
Lencová Tereza 20312
Kategorie : 8Součet BH: 146
Kódové číslo akce: 814220

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Blažková Klára05.01.2008TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nováková Laura24.10.2008TK Slavia Plzeň
Zdeňková Anna25.03.2009TK Slavia Plzeň