Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TO VOKD Ostrava-Poruba
Datum:  22.-24.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Migdal Alexandr
 
 
 
Kašpárek Tomáš
2:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Fedor Jakub
6:0, 6:3
 
Martinovič Lukáš
6:1, 6:1
 
Pesch Andreas
6:1, 6:0
 
Doppler Alexandr
6:0, 6:0
 
Vykoupil Patrik
6:1, 6:0
 
Onderka Sebastian
6:2, 6:2
 
 
 
Tichý David
6:2, 6:1
 
Svoboda Daniel
6:3, 6:2
 
Machovský Benjamin
6:3, 6:4
 
Salot Fabián
6:2, 6:1
 
Svozil Václav
7:5, 6:4
 
 
 
Orság Matyas
6:2, 6:4
 
 
 
Mičulka Šimon
6:0, 6:3
 
Franc Jakub
6:3, 6:4
 
Hradečný Lukáš
6:3, 6:3
 
Bartek David
6:0, 7:6
 
Mróz Lukáš
6:2, 6:0
 
 
 
Horák Vladimír
6:1, 6:2
 
Kliment Matúš
6:2, 6:4
 
Zoufalý Lukáš
6:3, 6:1
 
Němec Adam
6:3, 6:3
 
Novák Matyáš
6:1, 7:5
 
Pončík Jan
6:1, 5:7, 1:0 (5)
 
Martinovič Filip
6:0, 6:0
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Martinovič Jan (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Robenek Václav omluven pro nemoc.
Počet účastníků26
NasazeníBH
Migdal Alexandr 10925
Martinovič Filip 19520
Mróz Lukáš 30815
Onderka Sebastian 35612
Horák Vladimír 37812
Svozil Václav 4829
Orság Matyas 5289
Vykoupil Patrik 5499
Kategorie : 6Součet BH: 111
Kódové číslo akce: 712023

Martinovič Filip - Mróz Lukáš
 
 
 
Onderka Sebastian - Kliment Matúš
6:4, 6:2
 
Pončík Jan - Franc Jakub
6:0, 6:4
 
Němec Adam - Václavík Miroslav
6:1, 6:1
 
 
 
Vykoupil Patrik - Kašpárek Tomáš
6:4, 6:1
 
 
 
Svoboda Daniel - Martinovič Lukáš
6:0, 6:0
 
 
 
Orság Matyas - Svozil Václav
6:0, 6:1
 
 
 
Tichý David - Zoufalý Lukáš
5:7, 6:4, 1:0 (8)
 
Mičulka Šimon - Fedor Jakub
6:0, 6:1
 
Machovský Benjamin - Horák Vladimír
6:1, 6:4
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Martinovič Jan (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Martinovič Filip 19520
Václavík Miroslav 30415
Mróz Lukáš 30815
Onderka Sebastian 35612
Horák Vladimír 37812
Svozil Václav 4829
Orság Matyas 5289
Vykoupil Patrik 5499
Kategorie : 5Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 714023

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Slovák Petr21.02.2009TK AGROFERT Prostějov
Švidrnoch Alexej21.01.2008TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Hofman Tomáš22.01.2008TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
Robenek Václav22.01.2007TJ MSV Studénka, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Migdal Alexandr27.06.2008TK Havířov