Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Slavoj Český Brod
Datum:  13.-15.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Linhart Adam
 
 
 
Šlechta David
6:0, 6:3
 
Krčmář Matouš
6:1, 6:2
 
 
scr.
 
Sedlatý Mikuláš
 
 
6:2, 6:1
 
Mizera Adam
 
Vaněk Daniel
6:2, 6:3
 
 
 
Bouda Jan
6:4, 4:6, 1:0 (3)
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Mikeš Marek
 
 
4:6, 7:5, 1:0 (3)
 
Vokroj Marek
 
Ambrož Bruno
6:4, 7:5
 
 
 
Mašata David
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Šturma Sebastian
 
 
6:1, 6:2
 
Šulc Matěj
 
Takáč Michal
6:1, 6:2
 
 
 
Jurčák Matyáš
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Tichy Tomas
 
 
6:2, 6:1
 
Štěpánek Adam
 
Štěpánek Kryštof
1:0, scr.
 
 
 
Baar Patrik
7:6 (5), 3:6, 1:0 (9)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Jurčák Martin
 
 
6:3, 6:0
 
Homola Matyáš
 
Kodera Matyáš
6:2, 6:0
 
 
 
Hendrych Alex
6:1, 6:0
 
 
 
Sviták Matěj
6:3, 6:3
 
Vilhelm František
6:1, 6:4
 
 
6:2, 7:5
 
Nguyen Lukáš
 
Stoyanov Daniel
3:6, 7:5, 1:0 (2)
 
 
 
Lovas Vít
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Mackovič Šimon
 
 
6:0, 6:0
 
Pokorný Jan
 
Hrubeš Jan
6:1, 6:2
 
 
 
Černoch  Daniel
6:1, 4:4, scr.
 
 
 
Brauner Michal
6:1, 6:1
 
Komínek Matyáš
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Hrabánek Jan
 
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků35
NasazeníBH
Linhart Adam 10425
Hrabánek Jan 29412
Ambrož Bruno 31012
Nguyen Lukáš 32512
Vokroj Marek 34312
Štěpánek Adam 39312
Štěpánek Kryštof 41812
Stoyanov Daniel 43112
Kategorie : 6Součet BH: 109
Kódové číslo akce: 712018

Linhart Adam - Hrabánek Jan
 
 
 
Kodera Matyáš - Hendrych Alex
6:0, 6:1
 
Vaněk Daniel - Homola Matyáš
6:1, 6:0
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:1, 6:3
 
Šlechta David - Mikeš Marek
6:4, 6:4
 
Sviták Matěj - Lovas Vít
1:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Pokorný Jan - Takáč Michal
6:0, 6:0
 
Stoyanov Daniel - Tichy Tomas
6:4, 6:2
 
Hrubeš Jan - Šulc Matěj
7:6 (5), 3:6, 1:0 (5)
 
Komínek Matyáš - Mašata David
6:1, 6:2
 
Ambrož Bruno - Vokroj Marek
6:0, 6:2
 
Šturma Sebastian - Baar Patrik
6:2, 6:3
 
Nguyen Lukáš - Černoch  Daniel
1:0, scr.
 
 
6:3, 6:3
 
Dzúr Jan - Minx Vojta
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Linhart Adam 10425
Dzúr Jan 19020
Hrabánek Jan 29412
Ambrož Bruno 31012
Nguyen Lukáš 32512
Vokroj Marek 34312
Štěpánek Adam 39312
Štěpánek Kryštof 41812
Kategorie : 6Součet BH: 117
Kódové číslo akce: 714018

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zborník Tomáš20.12.2009Slavoj Žiželice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Linhart Adam19.06.2009Sportovní centrum Linhart
Dzúr Jan07.11.2008LTC Houštka
Minx Vojta19.05.2009LTC Houštka