Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  STRATOS AUTO CUP
Pořadatel:  TENIS-CENTRUM DTJ HK
Datum:  12.-14.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Drápela Daniel
 
 
 
Soumar Štěpán
6:0, 6:0
 
Pala Matyáš
6:4, 6:2
 
Chaloupka David
6:0, 6:1
 
 
 
Luňák Maxim
6:0, 6:0
 
 
 
Šůna Adam
6:3, 6:3
 
 
 
VAVERKA DAN
6:1, 6:3
 
 
 
Ladman Filip
scr.
 
Čermák Filip
6:2, 6:0
 
Klíma Filip
6:4, 6:1
 
 
 
Hep Matyáš
6:3, 6:2
 
 
 
Bezdíček Lukáš
6:4, 6:1
 
Vágner Dominik
6:3, 2:6 (6)
 
Novák Matěj
6:2, 6:1
 
 
 
Prášek Luca Samuel
6:0, 6:1
 
 
 
Suchánek Pavel
6:0, 6:1
 
 
 
Vlachynský Libor
6:0, 6:4
 
 
 
Klacek  Tadeáš
 
Pilný Patrik
6:4, 7:5
 
Pokorný Martin
6:4, 6:2
 
 
 
Vašíček Dominik
6:0, 3:6, 1:0 (7)
 
 
 
Malý Jakub
6:0, 6:1
 
Koutník Tomáš
5:7, 6:2 (8)
 
Martinek Vojtěch
6:3, 6:0
 
 
 
Krotký Michal
6:2, 6:1
 
 
 
Loučka Ondřej
6:3, 6:3
 
 
 
Záhornický Matyáš
6:4, 6:0
 
 
 
Baudyš Kryštof
6:2, 6:3
 
Jahelka Štěpán
6:3, 7:5
 
Jandík Patrik
6:0, 6:1
 
 
 
Podrábský Miroslav
6:1, 6:0
 
 
 
Kinkor Adam
6:3, 6:2
 
Doskočil Aleš
7:5, 6:4
 
Novotný František
6:3, 5:7 (5)
 
 
 
Dymák Filip
scr.
 
 
 
Červinka Vilém
6:2, 6:1
 
 
 
Majera Denis
6:0, 6:0
 
 
 
Martinec Ondřej
7:6 (0), 6:2
 
Šuda Štěpán
6:3, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Flídr Rodan
 
Rozhodčí turnaje: Andrusewycz Ruslan (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele:

Herní plán

9:00 Ladman - Novák dvorec #1, Vašíček - Flídr dvorec #2. Možnost rozehrávky od 8:30
Rozhodčí turnaje: Andrusewycz Ruslan, Tel: 773 289 931
Počet účastníků40
NasazeníBH
Drápela Daniel 8330
Flídr Rodan 11925
Jandík Patrik 18020
Hep Matyáš 21420
Podrábský Miroslav 22915
Vašíček Dominik 23715
Klíma Filip 31612
Pokorný Martin 33012
Kategorie : 7Součet BH: 149
Kódové číslo akce: 702056

Flídr Rodan - Drápela Daniel
 
 
 
Bezdíček Lukáš - Čermák Filip
6:0, 6:0
 
VAVERKA DAN - Suchánek Pavel
3:6, 6:2 (4)
 
Klíma Filip - Dymák Filip
6:2, 6:2
 
Malý Jakub - Pala Matyáš
6:0, 6:4
 
Šůna Adam - Šuda Štěpán
6:1, 6:1
 
Martinec Ondřej - Soumar Štěpán
6:3, 6:1
 
Záhornický Matyáš - Majera Denis
6:1, 6:3
 
Koutník Tomáš - Vondruška Viktor
6:0, 6:1
 
Loučka Ondřej - Klacek  Tadeáš
6:4, 6:1
 
Hep Matyáš - Krotký Michal
7:6 (3), 6:2
 
Podrábský Miroslav - Prášek Luca Samuel
7:5, 4:6 (8)
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
6:7 (2), 6:4 (6)
 
Baudyš Kryštof - Kinkor Adam
3:6, 6:2 (6)
 
Jandík Patrik - Luňák Maxim
6:1, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Andrusewycz Ruslan (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic15
NasazeníBH
Drápela Daniel 8330
Flídr Rodan 11925
Jandík Patrik 18020
Hep Matyáš 21420
Podrábský Miroslav 22915
Klíma Filip 31612
Luňák Maxim 33312
Šůna Adam 39912
Kategorie : 7Součet BH: 146
Kódové číslo akce: 704056

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vondruška Viktor06.11.2009Tenisový klub Eden