Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TC Chrudim z.s.
Datum:  27.09-01.10.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Smékalová Magdaléna
 
 
 
Jandová Nela
6:4, 6:4
 
Drukerova Amelie Essie
6:3, 6:1
 
Ježková Stela
6:4, 6:0
 
Ticháčková Eliška
6:2, 4:6, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Charvátová Nela
 
Válková Simona
6:1, 6:4
 
 
 
Willanderová Katrin
6:7 (4), 7:5, 6:1
 
Adamcová Jessica
6:1, 7:6 (3)
 
Jiráková Julie
6:3, 6:3
 
Židelová Viktorie
6:2, 6:4
 
 
5:7, 6:3, 7:5
 
Látalová Adéla
 
Urbanová Lucie
6:2, 6:2
 
 
 
Dvořáčková Emma
6:3, 6:1
 
Huťková Valerie
6:2, 6:7 (6), 6:2
 
Navrátilová Liliana
6:4, 6:3
 
Králová Michaela
7:5, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Zástěrová Lucie
 
Tomcová Štěpánka
6:0, 6:1
 
 
 
Sanders Natalia
6:1, 6:1
 
Brožová Amélie
7:6 (2), 6:3
 
Zimanyi Ela
5:7, 6:2, 7:5
 
Skybová Eliška
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Nováková Veronika
 
Líbalová Jolana
6:1, 6:2
 
 
 
Rundová Stella Viktorie
6:4, 6:3
 
Slaměníková Marie
6:3, 7:5
 
Sokolova Vera
6:4, 4:6, 6:2
 
Davidová Natali
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Heiderová Karolína
 
Machková Natálie
6:4, 7:5
 
 
 
Brožová Natálie
6:4, 2:6, 6:3
 
Bervid Victoria
6:0, 6:3
 
Veselá Barbora
6:1, 6:3
 
Svobodová Klára
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Hrabalová Eliška
 
Mlenská Sára
7:5, 6:2
 
 
 
Novák Nicol
6:2, 6:2
 
Žingorová Adéla
6:3, 6:1
 
Temenugov Isabella
6:0, 6:2
 
Belšánová Eva
7:5, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Syrová Natálie
 
Šalková Natálie
7:6 (2), 6:2
 
 
 
Suchá Amy
6:2, 6:2
 
Jantačová Elen
5:7, 6:4, 7:6 (6)
 
Šílová Nela
6:1, 6:3
 
Valentová Karolina
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Charvátová Kateřina
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Hráčky Hažmuková Viktorie a Davidová Natálie byly řádně omluveny z účasti na turnaji z důvodu onemocnění. Hažmuková měla hrát jen čtyřhru, místo Davidové byla do hlavní soutěže přijata jako "lucky loser" Belšánová Eva. Losování dvouhry hlavní soutěže provedli hráčky: Malá, Belšánová, Krutilová a Huťková. Courthive.com/live/CTS
Počet účastníků48
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 3430
Charvátová Kateřina 3530
Urbanová Lucie 4630
Hrabalová Eliška 4830
Nováková Veronika 5725
Líbalová Jolana 5925
Mlenská Sára 6125
Látalová Adéla 6720
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 612272

Charvátová Kateřina - Hrabalová Eliška
 
 
 
Ticháčková Eliška - Veselá Barbora
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
Navrátilová Liliana - Temenugov Isabella
6:3, 6:4
 
Machková Natálie - Slaměníková Marie
1:6, 7:6 (8), 1:0 (5)
 
Sanders Natalia - Svobodová Klára
6:3, 5:7, 1:0 (5)
 
Brožová Natálie - Šílová Nela
6:1, 6:3
 
Syrová Natálie - Šalková Natálie
4:6, 6:1, 1:0 (7)
 
Mlenská Sára - Charvátová Nela
6:4, 6:2
 
 
 
Dvořáčková Emma - Jantačová Elen
6:3, 6:2
 
Tomcová Štěpánka - Židelová Viktorie
7:5, 4:6, 1:0 (4)
 
Zourková Lucie - Žingorová Adéla
7:5, 7:5
 
Jandová Nela - Suchá Amy
6:2, 6:3
 
 
6:3, 7:6 (7)
 
Skybová Eliška - Zástěrová Lucie
 
Ježková Stela - Nováková Veronika
6:4, 6:3
 
 
 
Belšánová Eva - Rundová Stella Viktorie
7:6 (5), 6:4
 
Krutilová Tereza - Sikorová Sára
7:5, 6:1
 
Huťková Valerie - Katzerová Ellen
6:3, 2:6, 1:0 (11)
 
Valentová Karolina - Zimanyi Ela
6:4, 6:2
 
 
6:4, 4:6, 1:0 (3)
 
Heiderová Karolína - Líbalová Jolana
 
Davidová Natálie - Urbanová Lucie
scr.
 
 
 
Látalová Adéla - Bervid Victoria
4:6, 6:2, 1:0 (3)
 
Drukerova Amelie Essie - Willanderová Katrin
7:5, 2:6, 1:0 (4)
 
Adamcová Jessica - Novák Nicol
7:6 (7), 6:3
 
Jandová Sára - Jiráková Julie
4:6, 6:4, 1:0 (9)
 
 
6:0, 6:2
 
Smékalová Magdaléna - Válková Simona
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Courthive.com/live/CTS
Počet dvojic25
NasazeníBH
Smékalová Magdaléna 3430
Charvátová Kateřina 3530
Urbanová Lucie 4630
Hrabalová Eliška 4830
Davidová Natálie 4925
Nováková Veronika 5725
Líbalová Jolana 5925
Mlenská Sára 6125
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 614272

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lehká Tereza22.07.2006LTK Bílina
Hažmuková Viktorie14.02.2005I.ČLTK Praha
Venclová Nela06.02.2006SK Aritma Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Katzerová Ellen27.03.2007TK TOLA
Kárychová Viktorie05.04.2007Tenisová akademie Siesta resort
Jandová Sára25.10.2005TC VŠ Praha