Český tenisový svaz

Sikorová Sára

Datum narození:
25.06.2006
Platnost reg. do:
23.11.2019
Klub:
TJ TK Šumperk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ TK Šumperk
511 (6)
 
 
 
2018
TJ TK Šumperk
234 (12)
 
 
 
2019
TJ TK Šumperk
399 (1)
201 (9)
737 (3)
 
2020
TJ TK Šumperk
 
142 (12)
408 (4)
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 6/-

20
2
08.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/-

0
3
15.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
12.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 5/5

15
5
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

16
6
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/8

0
7
16.02.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
8
02.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 4/4

30
9
13.04.2019, Meziokresní přebor Šumperk-Jeseník

T.J. Sokol Šumperk (P - 200), K: 4/4

15
10
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
11
04.07.2019, AUTONEUM CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

0
12
27.07.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

22
13
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

22
14
03.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

15
15
10.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
16
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

30
17
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

20
18
31.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

20
19
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

0
20
14.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/-

20
21
20.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
22
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

0
23
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
305/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/-

-
3
15.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
4
12.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 5/5

10
5
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

8
6
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/8

0
7
16.02.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
8
02.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 4/4

10
9
13.04.2019, Meziokresní přebor Šumperk-Jeseník

T.J. Sokol Šumperk (P - 200), K: 4/4

10
10
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
11
04.07.2019, AUTONEUM CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

15
12
27.07.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

0
13
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

16
14
03.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

15
15
10.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
16
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

0
17
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

10
18
31.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
19
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

0
20
14.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/-

-
21
20.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
22
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
23
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
136/19

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, Sokol Zábřeh - TK Gymnázium Uničov
3
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, SLOVAN HRANICE - Sokol Zábřeh
4
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, Sokol Zábřeh - TK Unex Uničov
4
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, Sokol Zábřeh - TJ MSV Studénka
0
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
0
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, Sokol Zábřeh - TK Krnov
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, Sokol Zábřeh - TK Gymnázium Uničov
4
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, SLOVAN HRANICE - Sokol Zábřeh
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, Sokol Zábřeh - TK Unex Uničov
3
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, Sokol Zábřeh - TJ MSV Studénka
0
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
0
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, Sokol Zábřeh - TK Krnov
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20