Český tenisový svaz
Název:
A4
Datum:
11.-15.08.
Pořadatel:
TK Most (A - 400)
Kódové číslo:
616154
Dvorců + povrch:
13 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Radvanovsky Milan
Pod Koňským vrchem 1159
434 01 Most
Tel. (1):
476441090
Tel. (2):
776666470
Tel. (3):
476441090
E-mail:
info@tkmost.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do kvalifikace osobně v klubovně TK Most - v pátek 11.8.2017 do 10:00 hod.
volná karta do hlavní soutěže - Kajabová Klára, Branišová Adéla
Prezentace do hlavní soutěže - pátek 11.8. 2017 - možno i telefonicky mezi 16.00 - 17.00 hod. na tel. 777 141 681 - Hanzlíková Blanka

Možnost ubytování:
Penzion Zátiší - 776 761 305, 608 966 867
Hotel Pohádka - 777 219 215
Hotel Širák - 725 821 313
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
37
30
 
 
16.03.2017 19:25:27
2.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
38
30
6
 
16.03.2017 07:24:56
3.
Gaertnerová Marie Anna 12.02.2003 Severočeská tenisová o.s.
43
30
 
 
07.06.2017 13:38:28
4.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
46
30
3
 
13.05.2017 20:19:51
5.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
54
25
 
 
26.03.2017 18:36:38
6.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 TK SC OSTRAVA
56
25
 
 
28.05.2017 21:18:51
7.
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé
59
25
 
 
09.06.2017 21:30:25
8.
Vondráková Denisa 10.02.2004 LTC Tábor 1903
62
25
37
 
31.07.2017 08:36:47
9.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Sokolov
64
25
18
 
16.03.2017 08:24:56
10.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
69
20
12
 
16.06.2017 18:19:22
11.
Zelená Andrea 16.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
70
20
13
 
13.04.2017 20:06:59
12.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
71
20
10
 
17.05.2017 08:55:43
13.
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín
72
20
 
 
17.04.2017 11:01:59
14.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 SK JC Sport Opava
74
20
14
 
27.03.2017 19:30:11
15.
Dvořáková Valentina 15.05.2004 I.ČLTK Praha
82
20
4
 
17.07.2017 10:12:29
16.
Štruplová Julie 16.11.2004 Severočeská tenisová o.s.
86
15
19
 
11.07.2017 05:59:54
17.
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku
87
15
 
 
27.07.2017 22:58:13
18.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
88
15
19
 
20.03.2017 11:16:20
19.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
89
15
11
 
06.04.2017 20:17:33
20.
Jelínková Barbora 19.05.2004 I.ČLTK Praha
91
15
8
 
27.07.2017 22:32:18
21.
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Čelákovice
93
15
 
 
03.05.2017 09:55:59
22.
Horská Zuzana 09.11.2003 TCG Karlovy Vary
98
15
 
 
28.07.2017 21:35:03
23.
Abrahámová Angelika 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
101
15
 
 
16.03.2017 13:22:00
24.
Krejzová Andrea 02.01.2004 TK Roudnice n.L.
110
15
36
 
22.03.2017 17:14:06
25.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
116
12
26
 
17.03.2017 16:05:00
26.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
120
12
38
 
05.05.2017 08:10:24
27.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
120
12
 
 
19.07.2017 09:30:06
28.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
130
12
23
 
29.03.2017 10:39:41
29.
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov
144
12
22
 
18.03.2017 20:33:40
30.
Ivanová Lucie 07.07.2004 TK AGROFERT Prostějov
148
12
25
 
20.05.2017 21:37:05
31.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
160
12
21
 
23.04.2017 16:51:52
32.
Čornyjová Yvona 28.04.2005 TJ Spoje Praha
161
12
29
volná karta ČTS
20.07.2017 20:50:26
33.
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
205
9
17
 
26.07.2017 21:07:00
34.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
210
9
27
 
23.07.2017 06:32:26
35.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
220
9
46
volná karta
27.06.2017 17:30:04
36.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
270
6
16
 
21.03.2017 09:44:57
37.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
270
6
55
volná karta ČTS
30.03.2017 09:01:16
38.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
372
4
71
volná karta
30.07.2017 19:36:16
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha
135
12
 
 
03.04.2017 23:54:19
2.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
141
12
62
 
21.07.2017 09:32:59
3.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
154
12
51
 
12.07.2017 20:27:27
4.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
155
12
 
 
27.07.2017 14:16:43
5.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TC Classic Brno
157
12
63
 
20.04.2017 23:04:40
6.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
159
12
48
 
17.07.2017 13:51:53
7.
Branišová Adéla 09.03.2004 LTC Panorama Teplice
167
12
34
 
16.05.2017 11:20:47
8.
Russová Nicole 14.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
194
9
 
 
23.07.2017 11:12:10
9.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
238
9
166
 
22.07.2017 10:11:42
10.
Sychrovská Nikola 03.01.2004 TC Chrudim z.s.
281
6
317
 
20.03.2017 22:09:12
11.
Kolaříková Martina 21.03.2005 T.J. Sokol Lety
310
6
59
 
29.07.2017 17:50:29
12.
Dufková Lucie 03.08.2004 Severočeská tenisová o.s.
313
6
179
 
10.08.2017 17:05:01
13.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
773
1
88
 
01.08.2017 08:58:31
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klokočková Simona 26.01.2003 TCG Karlovy Vary
223
9
 
odhlášeno hráčem
19.06.2017 13:20:49
2.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
118
12
83
odhlášeno hráčem
05.07.2017 16:36:14
3.
CHARVÁTOVÁ NELA 26.06.2006 LTC Litvínov
413
4
78
odhlášeno hráčem
05.07.2017 17:40:36
4.
Lipovská Kateřina 29.01.2003 TCD Donovalská
124
12
 
odhlášeno hráčem
08.07.2017 14:13:28
5.
Brunclíková Andrea 10.04.2003 TJ Sokol Vysočany
78
20
 
odhlášeno hráčem
08.07.2017 19:56:49
6.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis centre s.r.o.
396
4
41
odhlášeno hráčem
15.07.2017 17:06:17
7.
Pařízková Kateřina 27.01.2004 TC-MJ TENIS Líšeň
176
9
41
odhlášeno hráčem
16.07.2017 10:46:36
8.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
131
12
 
odhlášeno hráčem
19.07.2017 11:20:50
9.
Šimonová Sára 20.06.2003 TK Drnovice
147
12
 
odhlášeno hráčem
22.07.2017 11:36:47
10.
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava
773
1
142
odhlášeno hráčem
22.07.2017 14:48:04
11.
Vlčková Gabriela 05.04.2004 TK Lány
203
9
50
odhlášeno hráčem
24.07.2017 22:40:12
12.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice
76
20
 
odhlášeno hráčem
28.07.2017 18:33:51
13.
Hřebačková Tereza 15.03.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
773
1
122
odhlášeno hráčem
29.07.2017 20:10:23
14.
Pastrňáková Barbora 28.05.2004 TK Slavia Orlová
240
9
106
odhlášeno hráčem
30.07.2017 09:54:54
15.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
217
9
28
odhlášeno hráčem
31.07.2017 20:36:02
16.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
273
6
15
odhlášeno hráčem
01.08.2017 21:32:23
17.
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice
185
9
 
odhlášeno hráčem
01.08.2017 23:39:22
18.
Šimků Viktorie 13.07.2004 TJ Sokol Vysočany
267
6
268
odhlášeno hráčem
02.08.2017 08:37:31
19.
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno
60
25
 
odhlášeno hráčem
03.08.2017 12:50:45
20.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
434
4
32
odhlášeno hráčem
04.08.2017 06:37:20
21.
Mlenská Sára 03.10.2006 LTC Panorama Teplice
453
4
104
odhlášeno hráčem
04.08.2017 21:37:26
22.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
28
35
 
odhlášeno hráčem
05.08.2017 06:27:34
23.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov
238
9
87
odhlášeno hráčem
05.08.2017 09:14:09
24.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TC Brno.
163
12
43
odhlášeno hráčem
05.08.2017 09:30:57
25.
Palicová Barbora 11.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
38
30
7
odhlášeno hráčem
05.08.2017 09:58:46
26.
Pávková Viktorie 06.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s.
57
25
 
odhlášeno hráčem
05.08.2017 10:29:53
27.
Beranová Kristýna 16.10.2004 TK Sparta Praha
254
6
590
odhlášeno hráčem
05.08.2017 11:49:34
28.
Majerová Kristýna 15.03.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
773
1
170
IS: kolizní přihláška
05.08.2017 12:00:09
29.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Sparta Praha
319
6
39
odhlášeno hráčem
08.08.2017 17:07:44
30.
Paleček Nicole 15.11.2003 TK Neridé
22
35
 
odhlášeno hráčem
09.08.2017 21:10:53
31.
Roháčová Emma 15.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
158
12
65
odhlášeno hráčem
10.08.2017 11:28:31
32.
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha
773
1
232
odhlášeno hráčem
10.08.2017 16:26:03
33.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
134
12
69
odhlášeno hráčem
10.08.2017 17:46:42