Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
STRATOS AUTO CUP
Pořadatel:
TENIS-CENTRUM DTJ HK
Datum:
05.-08.07.
Věk. kategorie:
dorost
Lebišová Veronika
Lebišová
Lebišová
Hozmanová Vanessa
6:0, 6:0
Hozmanová
Russová Nicole
6:1, 7:5
Lebišová
Michnová Tereza
6:1, 6:3
Michnová
Michnová
6:0, 7:5
Jeřábková
Jeřábková Vanesa
Lebišová
Dufková Nela
6:3, 6:2
Dufková
Brabcová
6:4, 6:2
Brabcová
Brabcová Sára
Brabcová
Řezáčová Zuzana
7:5, 1:6, 7:5
Řezáčová
Řezníčková
6:0, 6:4
Řezníčková
Řezníčková Eliška
Fiedlerová
Sedláková Barbora
6:2, 6:2
Sedláková
Sedláková
6:3, 6:2
Tobišková
Tobišková Andrea
Fiedlerová
Fiedlerová Kristýna
6:1, 6:3
Fiedlerová
Fiedlerová
6:1, 6:1
Vávrová
Vávrová Vanda
Fiedlerová
Hrabalová Eliška
6:1, 6:3
Hrabalová
Hrabalová
6:4, 6:4
Nermuťová
Nermuťová Izabela
Kmínková
Mašková Petra
7:5, 7:5
Mašková
Kmínková
6:1, 6:0
Kmínková
Kmínková Zuzana
Maršálková
Kubíková Lucie Marie
6:3, 5:7, 6:2
Kubíková
Kubíková
6:3, 6:4
Drukerová
Drukerová Liliana Tucky
Kubíková
Mervartová Michaela
6:3, 6:1
Mervartová
Kunitsyna
6:2, 6:4
Kunitsyna
Kunitsyna Maria
Hrubanová
Prouzová Anna-Marie
4:6, 6:4, 6:1
Prouzová
Prouzová
6:2, 6:3
Blaščíková
Blaščíková Kateřina
Hrubanová
Štolfová Aneta
6:3, 6:1
Štolfová
Hrubanová
6:4, 6:3
Hrubanová
Hrubanová Gabriela
Maršálková
Jindrová Natálie
6:1, 6:1
Jindrová
Jindrová
7:5, 6:3
Peláková
Peláková Martina
Jindrová
Škachová Magdaléna
2:6, 6:4, 6:3
Škachová
Hanáková
6:2, 6:2
Hanáková
Hanáková Denisa
Maršálková
Poláková Tereza
6:4, 6:3
Poláková
Poláková
6:0, 6:1
Štětková
Štětková Klára
Maršálková
Křepinská Simona
6:1, 4:6, 6:2
Křepinská
Maršálková
6:3, 6:1
Maršálková
Maršálková Nicol
Rozhodčí turnaje:
Macura Viktor (platná licence B do 30.04.2022)
Počet účastníků
33
Nasazení
CŽ
BH
Lebišová Veronika
61
20
Maršálková Nicol
64
15
Hrubanová Gabriela
68
15
Sedláková Barbora
75
15
Kmínková Zuzana
90
15
Kubíková Lucie Marie
103
12
Řezníčková Eliška
110
12
Jindrová Natálie
114
12
Kategorie : 8
Součet BH: 116
Kódové číslo akce: 412019
Hrubanová Gabriela
-
Lebišová Veronika
Hrubanová
-
Lebišová
Hrubanová
-
Lebišová
Prouzová Anna-Marie
-
Tobišková Andrea
6:2, 6:4
Brabcová
-
Křepinská
Brabcová Sára
-
Křepinská Simona
4:6, 6:2, 1:0 (9)
Hrubanová
-
Lebišová
Sedláková Barbora
-
Munzarová Lenka
6:2, 6:3
Sedláková
-
Munzarová
Řezáčová Zuzana
-
Drukerová Liliana Tucky
6:1, 6:1
Sedláková
-
Munzarová
Štětková Klára
-
Nermuťová Izabela
6:0, 6:2
Štětková
-
Nermuťová
Mašková Petra
-
Peláková Martina
4:6, 6:2, 1:0 (7)
Kmínková
-
Jindrová
Poláková Tereza
-
Hanáková Denisa
6:2, 7:5
Poláková
-
Hanáková
Hrabalová Eliška
-
Kunitsyna Maria
6:2, 7:5
Kmínková
-
Jindrová
Kubíková Lucie Marie
-
Michnová Tereza
6:1, 6:2
Kmínková
-
Jindrová
Kmínková Zuzana
-
Jindrová Natálie
6:3, 7:5
Kmínková
-
Jindrová
Dufková Nela
-
Štolfová Aneta
7:5, 4:6, 1:0 (10)
Russová
-
Škachová
Russová Nicole
-
Škachová Magdaléna
6:2, 4:6, 1:0 (8)
Maršálková
-
Řezníčková
6:0, 1:0, scr.
Maršálková
-
Řezníčková
Maršálková Nicol
-
Řezníčková Eliška
Rozhodčí turnaje:
Macura Viktor (platná licence B do 30.04.2022)
Počet dvojic
14
Nasazení
CŽ
BH
Lebišová Veronika
61
20
Maršálková Nicol
64
15
Hrubanová Gabriela
68
15
Sedláková Barbora
75
15
Kmínková Zuzana
90
15
Kubíková Lucie Marie
103
12
Řezníčková Eliška
110
12
Jindrová Natálie
114
12
Kategorie : 8
Součet BH: 116
Kódové číslo akce: 414019
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Kubíková Lucie Marie
04.09.2003
TK Neridé