Český tenisový svaz

Nermuťová Izabela

Datum narození:
20.09.2004
Platnost reg. do:
08.04.2019
Klub:
TK Choceň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Choceň
677 (4)
 
 
 
2016
TK Choceň
357 (9)
685 (3)
 
 
2017
TK Choceň
186 (1)
327 (6)
 
 
2018
TK Choceň
 
148 (12)
753 (3)
 
03.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

8>4 Turková, Güttlerová - Nermuťová, Dufková 6:4, 6:7 (5), 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - Pardubická krajská soutěž A
29.4., TK Choceň - TK Letohrad
3
2.
26 - Pardubická krajská soutěž A
6.5., U.S.SPA TC Dolní Dobrouč - TK Choceň
1
3.
26 - Pardubická krajská soutěž A
20.5., TK Choceň - TK Slovan Moravská Třebová
4
4.
26 - Pardubická krajská soutěž A
27.5., Nespin, z.s. B - TK Choceň
1
5.
26 - Pardubická krajská soutěž A
10.6., TK Choceň - Spartak Polička
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - Pardubická krajská soutěž A
29.4., TK Choceň - TK Letohrad
3
2.
26 - Pardubická krajská soutěž A
6.5., U.S.SPA TC Dolní Dobrouč - TK Choceň
1
3.
26 - Pardubická krajská soutěž A
20.5., TK Choceň - TK Slovan Moravská Třebová
3
4.
26 - Pardubická krajská soutěž A
27.5., Nespin, z.s. B - TK Choceň
1
5.
26 - Pardubická krajská soutěž A
10.6., TK Choceň - Spartak Polička
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
28.4., Nespin, z.s. A - TK Choceň
4
2.
33 - Pardubický krajský přebor
5.5., TK Choceň - LTC Vysoké Mýto
3
3.
33 - Pardubický krajský přebor
19.5., TO TJ Svitavy B - TK Choceň
1
4.
33 - Pardubický krajský přebor
26.5., TK Choceň - TO SK Žamberk A
4
5.
33 - Pardubický krajský přebor
9.6., TK Choceň - TK Letohrad A
3
6.
33 - Pardubický krajský přebor
16.6., TC Chrudim A - TK Choceň
12
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - Pardubický krajský přebor
28.4., Nespin, z.s. A - TK Choceň
3
2.
33 - Pardubický krajský přebor
5.5., TK Choceň - LTC Vysoké Mýto
3
3.
33 - Pardubický krajský přebor
19.5., TO TJ Svitavy B - TK Choceň
1
4.
33 - Pardubický krajský přebor
26.5., TK Choceň - TO SK Žamberk A
4
5.
33 - Pardubický krajský přebor
9.6., TK Choceň - TK Letohrad A
2
6.
33 - Pardubický krajský přebor
16.6., TC Chrudim A - TK Choceň
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35