Český tenisový svaz

Nermuťová Izabela

Datum narození:
20.09.2004
Platnost reg. do:
08.04.2019
Klub:
TK Choceň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Choceň
677 (4)
 
 
 
2016
TK Choceň
357 (9)
685 (3)
 
 
2017
TK Choceň
186 (1)
327 (6)
 
 
2018
TK Choceň
 
148 (12)
753 (3)
 
2019
TK Choceň
 
97 (1)
176 (9)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní přebor pardubického kraje

TO TJ Tesla Pardubice (P - 400), K: 4/4

20
2
20.01.2018

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

10
3
03.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

10
4
24.02.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

7
5
17.03.2018, PPS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

0
6
24.03.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 4/-

10
7
21.04.2018, Meziokresní přebor pardubického kraje

TK Pernštýn 1897 Pardubice (P - 200), K: 4/4

0
8
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

22
9
05.07.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/8

0
10
07.07.2018

TK Choceň (C - 200), K: 4/-

10
11
14.07.2018, IRON ART CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

10
12
21.07.2018, TC Chrudim Summer Cup - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

10
13
28.07.2018

TK Dynamo Hradec Králové (C - 200), K: 4/4

10
14
04.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

15
15
18.08.2018, IVECO BUS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (B - 300), K: 8/-

0
16
26.08.2018, B7 Zručská juniorka

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 300), K: 8/8

0
17
28.08.2018, Sokolský pohár

T.J. Sokol Šumperk (C - 200), K: 4/4

20
18
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

22
19
08.09.2018, LTC CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

0
20
15.09.2018, TC Chrudim Podzimní pohár - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

10
21
22.09.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 8/-

16
22
01.09.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
202/21

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní přebor pardubického kraje

TO TJ Tesla Pardubice (P - 400), K: 4/4

10
2
20.01.2018

TK Choceň (C - 400), K: 4/4

10
3
03.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

0
4
24.02.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

7
5
17.03.2018, PPS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

7
6
24.03.2018

TK Ústí n. Orlicí (C - 400), K: 4/-

-
7
21.04.2018, Meziokresní přebor pardubického kraje

TK Pernštýn 1897 Pardubice (P - 200), K: 4/4

10
8
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

0
9
05.07.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/8

16
10
07.07.2018

TK Choceň (C - 200), K: 4/-

-
11
14.07.2018, IRON ART CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

0
12
21.07.2018, TC Chrudim Summer Cup - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

15
13
28.07.2018

TK Dynamo Hradec Králové (C - 200), K: 4/4

10
14
04.08.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

15
15
18.08.2018, IVECO BUS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (B - 300), K: 8/-

-
16
26.08.2018, B7 Zručská juniorka

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B - 300), K: 8/8

16
17
28.08.2018, Sokolský pohár

T.J. Sokol Šumperk (C - 200), K: 4/4

7
18
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
19
08.09.2018, LTC CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

15
20
15.09.2018, TC Chrudim Podzimní pohár - U18

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/4

15
21
22.09.2018

Jiskra Otrokovice (B - 200), K: 8/-

-
22
01.09.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
163/18
03.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

8>4 Turková, Güttlerová - Nermuťová, Dufková 6:4, 6:7 (5), 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - Pardubická krajská soutěž A
29.4., TK Choceň - TK Letohrad
3
2.
26 - Pardubická krajská soutěž A
6.5., U.S.SPA TC Dolní Dobrouč - TK Choceň
1
3.
26 - Pardubická krajská soutěž A
20.5., TK Choceň - TK Slovan Moravská Třebová
4
4.
26 - Pardubická krajská soutěž A
27.5., Nespin, z.s. B - TK Choceň
1
5.
26 - Pardubická krajská soutěž A
10.6., TK Choceň - Spartak Polička
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - Pardubická krajská soutěž A
29.4., TK Choceň - TK Letohrad
3
2.
26 - Pardubická krajská soutěž A
6.5., U.S.SPA TC Dolní Dobrouč - TK Choceň
1
3.
26 - Pardubická krajská soutěž A
20.5., TK Choceň - TK Slovan Moravská Třebová
3
4.
26 - Pardubická krajská soutěž A
27.5., Nespin, z.s. B - TK Choceň
1
5.
26 - Pardubická krajská soutěž A
10.6., TK Choceň - Spartak Polička
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17