Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně
Datum:  08.-12.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Wojciková Viktorie
 
 
 
Jelínková Daniela
6:2, 6:2
 
Markvartová Anna
6:4, 6:4
 
Hubičková Magdalena
scr.
 
Jandová Nelly
7:5, 6:3
 
Cmarová Lucie
6:3, 6:2
 
 
 
Havrlíková Adéla
6:0, 6:1
 
 
 
Abeldinova Alla
6:2, 6:2
 
Týnovská Veronika
6:2, 4:6, 6:2
 
Slezáková Natálie
1:6, 6:2, 6:1
 
Vejvodová Zuzana
6:4, 6:1
 
Nováková Klára
6:3, 6:1
 
 
 
Šebestová Ivana
6:4, 6:3
 
 
 
Paštiková Valentýna
6:2, 6:2
 
Kohoutová Barbora
6:1, 4:6, 6:1
 
Picková Žofie
6:2, 6:3
 
Hrbková Nicole Victoria
6:2, 6:0
 
Bedrnová Kristýna
6:4, 6:2
 
 
 
Dohnalová Rozálie
6:2, 6:1
 
 
 
Čiháková Kateřina
7:6, 6:4
 
Vlčková Karolína
6:0, 6:2
 
Matoušová Markéta
6:4, 6:3
 
Dejnožková Tereza
6:2, 6:2
 
 
6:2, 7:6
 
Břicháčková Sabina
 
Pluhařová Terezie
7:6, 6:1
 
 
 
Holišová Alexandra
6:0, 6:2
 
Kopecká Anna Marie
6:2, 6:0
 
Michálková Veronika
6:1, 6:2
 
Jungwirthová Tereza
6:0, 6:1
 
Holšánová Tereza
7:5, 6:1
 
 
 
Valoušková Eliška
6:0, 6:3
 
 
 
Kubíková Lucie Marie
6:1, 6:3
 
Talpová Dominika
6:1, 4:6, 7:5
 
Fantová Kristýna
6:4, 6:3
 
Hořejší Vladimíra
4:6, 6:4, 6:2
 
Josefová Adéla
4:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Krýslová Vendula
6:3, 2:6, 7:6
 
 
 
Nováková Karolína
6:7, 6:1, 7:5
 
Kadlecová Simona
6:3, 7:6
 
Dörreová Adéla
6:2, 7:5
 
Halounová Sandra
6:2, 6:1
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:2, 6:2
 
 
 
Machová Petra
6:3, 6:4
 
 
 
Halounová Alexandra
6:4, 6:4
 
Filip Kateřina
6:0, 6:3
 
Doudová Alena
7:5, 6:4
 
Havlíčková Beáta
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Richterová Šárka
 
Rozhodčí turnaje: Jelínková Ivona
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků48
NasazeníBH
Wojciková Viktorie 1830
Richterová Šárka 2030
Šebestová Ivana 2630
Josefová Adéla 3025
Břicháčková Sabina 3425
Krýslová Vendula 4125
Nováková Klára 4620
Pluhařová Terezie 4920
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 412004

Wojciková Viktorie - Šebestová Ivana
 
 
 
Vlčková Karolína - Sirotková Šarlota Sofie
7:5, 6:1
 
Jelínková Daniela - Fantová Kristýna
6:3, 6:4
 
Slezáková Natálie - Abeldinova Alla
6:4, 5:7, 1:0 (8)
 
 
 
Machová Petra - Havrlíková Adéla
6:2, 6:4
 
 
 
Dohnalová Rozálie - Josefová Adéla
7:6
 
 
 
Havlíčková Beáta - Picková Žofie
7:5, 6:2
 
Hrbková Nicole Victoria - Paštiková Valentýna
6:1, 6:1
 
Doudová Alena - Kohoutová Barbora
7:5, 6:3
 
Halounová Alexandra - Halounová Sandra
6:2, 6:2
 
 
7:5, 6:0
 
Krýslová Vendula - Nováková Karolína
 
Bedrnová Kristýna - Cmarová Lucie
scr.
 
 
 
Talpová Dominika - Bíbová Tereza
scr.
 
 
 
Michálková Veronika - Čákorová Jana
scr.
 
Kopecká Anna Marie - Kubíková Lucie Marie
6:0, 6:3
 
Břicháčková Sabina - Valoušková Eliška
7:5, 6:4
 
 
 
Hubičková Magdalena - Holšánová Tereza
6:3, 7:5
 
 
 
Markvartová Anna - Vejvodová Zuzana
6:2, 2:6, 1:0 (3)
 
 
 
Čiháková Kateřina - Kadlecová Simona
6:1, 6:0
 
Matoušová Markéta - Jungwirthová Tereza
6:0, 6:4
 
 
scr.
 
Nováková Klára - Pluhařová Terezie
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Wojciková Viktorie 1830
Šebestová Ivana 2630
Josefová Adéla 3025
Břicháčková Sabina 3425
Krýslová Vendula 4125
Nováková Klára 4620
Pluhařová Terezie 4920
Machová Petra 5120
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 414004

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Studená Tereza01.02.2002Lob S.A. Bohnice, zs
Tverdosztup Anasztázia26.10.2001TJ Sokol Vysočany
Beranová Kristýna16.10.2004TK Sparta Praha
Hlaváčová Kristýna05.03.2001TK Neridé
Csabi Petra11.06.2002TK AGROFERT Prostějov