Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  10.-12.07.
Věk. kategorie:  dorost
Haňkovský David
 
 
 
Lukášek Daniel
6:4, 6:1
 
Janus Patrik
6:2, 6:4
 
McCollum William
6:2, 7:6
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Gedevanišvili Teimuraz
 
Krautman Christopher Joseph
6:0, 6:0
 
 
 
Bradáč Matěj
6:4, 7:5
 
Guber Ryan
6:3, 7:5
 
Perníček Lukáš
7:6, 6:1
 
Hais Jan
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Kulhánek Martin
 
Šich Daniel
0:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Petrofský Martin
6:1, 6:1
 
Petrofský David
6:1, 6:2
 
Dal Boni Leonardo
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Vydlák Šimon
 
Moolman Benjamin
7:5, 2:6, 1:0
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Popelka Vojtěch
 
Valenta Michal
6:2, 6:3
 
Peterson Bradley
6:0, 6:3
 
 
6:1, 3:6, 1:0
 
William Aidan
 
Cihelka Jan
6:4, 6:1
 
 
 
Bořek-Dohalský Vojtěch
6:2, 7:6
 
Holub Lukáš J.
6:1, 6:2
 
Hrabík Jáchym
7:6, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Haluzík Martin
 
Spillerman Garrett
6:2, 6:2
 
 
 
 
7:5, 7:5
 
Pelda Ondřej
 
Beneš Michal
6:4, 3:6, 1:0
 
Dvořák Lukáš
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:0
 
Tocháček Marek
 
Janko Antonín
1:6, 6:3, 1:0
 
 
 
Shinskie Wyatt
5:7, 6:4, 1:0
 
Palovčík Oskar
6:3, 6:0
 
Kodad Patrik
6:4, 6:3
 
Sumtsov Yaroslav
6:1, 6:1
 
 
6:7, 6:2, 1:0
 
Toman Kryštof
 
Svoboda Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Brettl Filip
 
Dušek Karel
6:4, 6:7, 1:0
 
Jaroš Václav
6:2, 6:3
 
 
6:4, 7:5
 
Šťastný Zoran
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků42
NasazeníBH
Haňkovský David 18312
Šťastný Zoran 19112
Tocháček Marek 2209
Šich Daniel 2399
Janko Antonín 2879
Cihelka Jan 2899
William Aidan 3019
Kulhánek Martin 3069
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 312040

Tocháček Marek - Janko Antonín
 
 
 
Kodad Patrik - Peterson Bradley
7:6, 6:3
 
Petrofský David - Petrofský Martin
6:0, 6:3
 
Perníček Lukáš - Brettl Filip
6:3, 3:6, 1:0
 
 
 
 
7:6, 6:3
 
Dušek Karel - Bradáč Matěj
 
Kulhánek Martin - Cihelka Jan
6:4, 6:4
 
 
 
 
7:6, 6:7, 1:0
 
Vydlák Šimon - Svoboda Daniel
 
Palovčík Oskar - Švagerka David
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Guber Ryan - William Aidan
 
Šich Daniel - Popelka Vojtěch
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Shinskie Wyatt - McCollum William
 
Bořek-Dohalský Vojtěch - Pelda Ondřej
6:3, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Šťastný Zoran - Vašíř Adam
 
Moolman Benjamin - Spillerman Garrett
2:6, 6:3, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Krautman Christopher Joseph - Lukášek Daniel
 
Sumtsov Yaroslav - Dvořák Lukáš
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:3, 7:6
 
Haňkovský David - Haluzík Martin
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Haňkovský David 18312
Šťastný Zoran 19112
Tocháček Marek 2209
Šich Daniel 2399
Janko Antonín 2879
Cihelka Jan 2899
William Aidan 3019
Kulhánek Martin 3069
Kategorie : 4Součet BH: 78
Kódové číslo akce: 314040

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křížek David09.09.2004LTC Tábor 1903
Benedikt Šimon11.11.2004LTC Zbraslav

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Valenta Michal20.06.2002SK HAMR, z.s.
Brettl Filip12.12.2006Lob S.A. Bohnice, zs
Janko Antonín15.11.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Holub Lukáš J.13.02.2006TK Neridé
Cihelka Jan16.10.2002F.H.TK Dobřichovice
Petrofský David07.06.2007Lob S.A. Bohnice, zs
Petrofský Martin01.11.2005Lob S.A. Bohnice, zs
Perníček Lukáš06.12.2007Lob S.A. Bohnice, zs
Vašíř Adam09.01.2004I.ČLTK Praha
Švagerka David29.08.2003LTC Houštka