Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  TK Ústí n.Labem
Datum:  08.-12.05.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Křipský Dominik
 
 
 
Novák Jakub
6:4, 6:0
 
Stříteský Tomáš
7:5, 6:4
 
Maxa Tomáš
6:1, 6:2
 
Janis Tomáš
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Doubek Lukáš
 
Hlavačka Martin
6:3, 6:3
 
 
 
Vaculík Lukáš
6:4, 6:2
 
Růžička Adam
6:2, 6:2
 
Pučálka Jan
6:1, 6:2
 
Semerák Jan
2:6, 6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Pleva Jan
 
Pánik Matěj
6:4, 6:3
 
 
 
Stavrovsky Petr
6:3, 6:2
 
Pírek František
6:3, 6:0
 
Podolan Petr
6:1, 4:6, 6:3
 
Růžička Václav
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Vondrák Martin
 
Kozler Adam
scr.
 
 
 
Peterka Adam
6:3, 6:0
 
Skrbek Matěj
7:6 (4), 3:6, 6:2
 
Gorbušin Ivan
6:3, 6:0
 
Barnat Jiří
6:4, 6:2
 
 
7:5, 6:4
 
Lehečka Jiří
 
Kraus Martin
2:6, 7:5, 6:2
 
 
 
Podsedník Dominik
6:2, 6:4
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:2, 3:6, 6:1
 
Horák Ondřej
7:6 (4), 3:6, 6:1
 
Arendar Roman
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Červinka Petr
 
Šilhavý Jan
7:5, 4:6, 6:2
 
 
 
Jančík Jakub
7:5, 6:3
 
Kubík Kristián
6:3, 6:4
 
Jeníček Jiří
6:3, 6:0
 
Horák Vítek
6:3, 6:7 (4), 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Bugaj Martin
 
Januška Adam
6:4, 6:2
 
 
 
Štětka Ondřej
6:2, 6:2
 
Loder David
6:4, 5:7, 6:3
 
Kelnar Tomáš
1:6, 6:2, 6:3
 
Musil Mathias
6:1, 2:6, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Pecák Štěpán
 
Kovařík David
6:3, 6:3
 
 
 
Pozdenkov Petr
6:2, 6:1
 
Šlachta Cyril František
6:2, 6:4
 
Jiroušek Lukáš
5:7, 7:5, 6:1
 
Solař David
4:6, 6:3, 6:4
 
 
7:5, 6:2
 
Paulson Andrew
 
Poznámka pořadatele: 12.5.2017 Finále dvouhry Paulson-Lehečka v 9:30 Finále čtyřhry Křipský-Bugaj Paulson-Lehečka v 11:30
Počet účastníků48
NasazeníBH
Křipský Dominik 560
Paulson Andrew 1345
Bugaj Martin 1635
Pánik Matěj 2535
Lehečka Jiří 2735
Pleva Jan 3035
Kraus Martin 3130
Januška Adam 3630
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 312003

Křipský Dominik - Bugaj Martin
 
 
 
Horák Ondřej - Pučálka Jan
scr.
 
Pírek František - Stuchlík Oskar Oliver
6:3, 1:6, 1:0 (3)
 
Jeníček Jiří - Solař David
6:4, 6:1
 
Stavrovsky Petr - Horák Vítek
6:3, 6:2
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Červinka Petr - Šilhavý Jan
 
Kraus Martin - Doubek Lukáš
6:1, 6:3
 
 
 
Podolan Petr - Čech Michael
6:4, 6:3
 
Kubík Kristián - Barnat Jiří
6:0, 6:0
 
Patyk Jakub - Janis Tomáš
6:3, 4:6 (10)
 
Šmíd Filip - Skrbek Matěj
6:3, 6:2
 
 
2:6, 6:2 (9)
 
Kovařík David - Šlachta Cyril František
 
Kozler Adam - Růžička Václav
6:2, 6:2
 
 
 
Podsedník Dominik - Stříteský Tomáš
6:2, 6:1
 
Vondrák Martin - Vaculík Lukáš
6:0, 6:1
 
Jančík Jakub - Hlavačka Martin
7:6 (4), 6:4
 
Loder David - Štětka Ondřej
7:6, 7:6
 
 
6:1, 7:6 (4)
 
Pleva Jan - Pánik Matěj
 
Semerák Jan - Januška Adam
scr.
 
 
 
Arendar Roman - Musil Mathias
7:6 (4), 6:3
 
Gorbušin Ivan - Peterka Adam
6:4, 6:3
 
Jiroušek Lukáš - Pecák Štěpán
4:6, 6:4 (3)
 
Kelnar Tomáš - Novák Jakub
6:7, 7:5, 1:0 (6)
 
 
7:5, 6:4
 
Lehečka Jiří - Paulson Andrew
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Křipský Dominik 560
Paulson Andrew 1345
Bugaj Martin 1635
Pánik Matěj 2535
Lehečka Jiří 2735
Pleva Jan 3035
Kraus Martin 3130
Januška Adam 3630
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 314003

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kolijev Alexandr26.07.2002TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dvořák Daniel18.01.2001TK Ústí n.Labem