Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Strakonice
Datum:  08.-11.03.
Věk. kategorie:  dorost
Peterka Adam
 
 
 
Vašíř Adam
6:4, 6:3
 
Minárik Martin
6:1, 6:0
 
Karger Daniel
6:3, 6:0
 
Skřička Jan
6:1, 6:3
 
Mazanec David
4:6, 6:2, 6:1
 
Janis Tomáš
6:1, 6:1
 
Novák Jakub
4:6, 6:3, 6:2
 
Mach Jan
6:3, 6:2
 
Krischke Adam
7:5, 6:4
 
Janoušek Lukáš
6:4, 6:2
 
Zlatohlávek Tomáš
6:2, 6:1
 
Hertl Otto
6:4, 6:3
 
Král David
7:6 (4), 6:3
 
Keller Oliver
1:6, 6:3, 6:1
 
Kubín Marian
7:6 (4), 2:6, 7:6 (6)
 
Apltauer Filip
6:2, 6:2
 
Mouček Tomáš
6:2, 6:4
 
Havlíček Mark
6:4, 6:0
 
Schneider Václav
6:4, 1:0, scr.
 
Padevět Jonáš
5:7, 6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Šťastný Boris
 
Mareš Vojtěch
4:6, 6:2, 6:2
 
Křížek Matěj
6:2, 6:3
 
Jindáček Jiří
6:2, 6:3
 
Kollár Petr
6:4, 7:5
 
Šubert Vítek
7:6 (5), 7:6 (6)
 
Mrůzek Štěpán
6:4, 6:4
 
 
6:4, 7:6 (4)
 
Čech Michael
 
Rozhodčí turnaje: Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Program pondělí: semifinále 8:30!!
Počet účastníků29
NasazeníBH
Peterka Adam 4925
Čech Michael 5025
Šťastný Boris 7120
Novák Jakub 7920
Janis Tomáš 10115
Kubín Marian 11115
Mareš Vojtěch 11415
Keller Oliver 11815
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 302118

Peterka Adam - Prachař Jakub
 
 
 
Apltauer Filip - Mrůzek Štěpán
3:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Janoušek Lukáš - Padevět Jonáš
7:5, 7:6 (5)
 
Král David - Šťastný Boris
scr.
 
 
 
Zlatohlávek Tomáš - Krischke Adam
6:0, 3:6, 1:0 (8)
 
Křížek Matěj - Kollár Petr
6:3, 6:1
 
Keller Oliver - Mareš Vojtěch
0:6, 7:5, 1:0 (11)
 
Vašíř Adam - Schneider Václav
6:4, 7:5
 
 
7:5, 6:4
 
Janis Tomáš - Novák Jakub
 
Šubert Vítek - Kubín Marian
6:7 (5), 6:1, 1:0 (8)
 
Hertl Otto - Karger Daniel
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Čech Michael - Havlíček Mark
 
Rozhodčí turnaje: Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Prachař Jakub 4030
Peterka Adam 4925
Čech Michael 5025
Šťastný Boris 7120
Novák Jakub 7920
Janis Tomáš 10115
Kubín Marian 11115
Mareš Vojtěch 11415
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 304118

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Durovič Milan15.10.2001I.ČLTK Praha
Vejšický Oldřich26.02.2004TJ Sokol Vysočany
Myslivec Šimon24.05.2004TK Havířov
Čížek Gabriel02.05.2002TK Olymp Praha
Maštálka Petr13.11.2002LTC Mladá Boleslav o.s.