Pořadatel: | TK Strakonice | Datum: | 08.-11.03. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Peterka Adam | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vašíř Adam | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Minárik Martin | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Karger Daniel | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Skřička Jan | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mazanec David | | 4:6, 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Janis Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Novák Jakub | | | | 4:6, 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
Mach Jan | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Krischke Adam | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | |
Janoušek Lukáš | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Hertl Otto | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Král David | | 7:6 (4), 6:3 | | | |
| | | | | |
Keller Oliver | 1:6, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kubín Marian | | | | | 7:6 (4), 2:6, 7:6 (6) |
| | | | | |
Apltauer Filip | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Mouček Tomáš | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Havlíček Mark | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Schneider Václav | | | 6:4, 1:0, scr. | | |
| | | | | |
Padevět Jonáš | 5:7, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Šťastný Boris | | | | | |
| | | | | |
Mareš Vojtěch | | | | 4:6, 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
Křížek Matěj | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jindáček Jiří | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kollár Petr | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Šubert Vítek | | | 7:6 (5), 7:6 (6) | | |
| | | | | |
Mrůzek Štěpán | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 7:6 (4) | | | |
| | | | | |
Čech Michael | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Program pondělí: semifinále 8:30!! |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Peterka Adam | 49 | 25 | Čech Michael | 50 | 25 | Šťastný Boris | 71 | 20 | Novák Jakub | 79 | 20 | Janis Tomáš | 101 | 15 | Kubín Marian | 111 | 15 | Mareš Vojtěch | 114 | 15 | Keller Oliver | 118 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 150 |
Kódové číslo akce: 302118 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Durovič Milan | 15.10.2001 | I.ČLTK Praha | Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | Myslivec Šimon | 24.05.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | Čížek Gabriel | 02.05.2002 | TK Olymp Praha | Maštálka Petr | 13.11.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|