Český tenisový svaz

Mach Jan

Datum narození:
05.05.2004
Platnost reg. do:
25.02.2020
Klub:
TJ TK MANE Hluboká n.V.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TJ TK MANE Hluboká n.V.
593 (1)
1076 (3)
 
 
2018
TJ TK MANE Hluboká n.V.
 
279 (9)
945 (3)
 
2019
TJ TK MANE Hluboká n.V.
 
74 (1)
345 (6)
 
2020
TJ TK MANE Hluboká n.V.
 
 
150 (12)
773 (3)
10.08.2019

LTC Velešín (C - 300), K: 4/4

32>16 Mach Jan- Zíka Martin6:0, 6:2
16>8 Mach Jan- Brett Daniel6:2, 6:4
8>4 Mráz Petr- Mach Jan6:2, 6:3
získané body: 10 b.
10.08.2019

LTC Velešín (C - 300), K: 4/4

8>4 Bayerl, Linha - Fáček, Mach 6:3, 6:1
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Divize
11.5.2019, LTC Tábor 1903 A - TJ TK MANE Hluboká n.V. A
0
2.
01. Divize
22.6.2019, LTC Tábor 1903 B - TJ TK MANE Hluboká n.V. A
0
1.
02. Krajský přebor I.
27.4.2019, Start České Budějovice A - TJ TK MANE Hluboká n.V. B
4
2.
02. Krajský přebor I.
04.5.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. B - LTC České Budějovice,z.s. B
1
3.
02. Krajský přebor I.
25.5.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. B - LTC Velešín A
3
4.
02. Krajský přebor I.
08.6.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. B - TK Sezimovo Ústí B
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Divize
11.5.2019, LTC Tábor 1903 A - TJ TK MANE Hluboká n.V. A
0
2.
01. Divize
22.6.2019, LTC Tábor 1903 B - TJ TK MANE Hluboká n.V. A
0
1.
02. Krajský přebor I.
27.4.2019, Start České Budějovice A - TJ TK MANE Hluboká n.V. B
0
2.
02. Krajský přebor I.
04.5.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. B - LTC České Budějovice,z.s. B
0
3.
02. Krajský přebor I.
25.5.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. B - LTC Velešín A
0
4.
02. Krajský přebor I.
08.6.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. B - TK Sezimovo Ústí B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
22.12.2018, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

4>2 Mach, Müller - Musil, Grossmann 5:7, 7:5, 1:0 (7)
2>1 Janoušek, Gosler - Mach, Müller 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
19.01.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

16>8 Mach Jan- Křížek David6:0, 6:1
8>4 Mach Jan- Šefčík Matyáš6:0, 6:3
4>2 Holík Denis- Mach Jan6:4, 4:6, 1:0
získané body: 15 b.
19.01.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

8>4 Mach, Fáček - Doppler, Kovařík 6:4, 6:2
4>2 Lehejček, Šefčík - Mach, Fáček 6:3, 6:3
získané body: 7 b.
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

8>4 Mach, Minárik - Lisa, Dvořák 6:4, 6:2
4>2 Mach, Minárik - Hrubec, Soukup 6:4, 6:1
2>1 Reiter, Leipner - Mach, Minárik 6:4, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 30 b.
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16>8 Mach, Minárik - Novák, Vild 6:0, 6:4
8>4 Lukáš, Praus - Mach, Minárik 6:4, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 16 b.
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

64>32 Holub Mikuláš- Mach Jan5:7, 7:5, 7:5
získané body: 0 b.
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

32>16 David, Janík - Mach, Páral 1:6, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 0 b.