Název: | TK Konstruktiva 2018 | Pořadatel: | TK Konstruktiva, z.s. | Datum: | 24.-26.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Stanek Martin | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pučelík Jan | | 7:5, 7:6 | | | |
| | | | | |
Hagino Takuya | 2:6, 6:4, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Augustýn Mikoláš | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:7 (107) | | | |
| | | | | |
Pepelanov Mario Valentýn | | | | | |
| | | | | |
Šťastný Zoran | | | | 7:5, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kocourek Adam | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kafka Tomáš | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Vajda Andrej | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Stolz Maxim | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hrdina Aleš | | | | | |
| | | | | |
Johanides Jan | | | | | 3:6, 6:3, 1:0 (5) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kremlík Kryštof | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Krejčí Adam | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Macek Matyáš | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Stauch Tomáš | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Froňka Martin | | | | | |
| | | | | |
Kotarac Oliver | | | | 0:6, 6:2, 1:0 (4) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novák Vojtěch | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Zourek David | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Janko Antonín | | | 3:6, 6:3, 1:0 (4) | | |
| | | | | |
Šafář Petr | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Slabihoudek Matěj | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí, t.: 604 150 353 |
Poznámka pořadatele: časový plán na pondělí:
F dvouhry v 10:00, kurt 3
hráč Macek skreč, zranění ramene.
|
| Počet účastníků | 23 | Nasazení | CŽ | BH | Stanek Martin | 225 | 12 | Slabihoudek Matěj | 261 | 9 | Froňka Martin | 284 | 9 | Šťastný Zoran | 305 | 9 | Kotarac Oliver | 312 | 9 | Pepelanov Mario Valentýn | 334 | 9 | Hrdina Aleš | 334 | 9 | Johanides Jan | 374 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 72 |
Kódové číslo akce: 302111 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Klápa Kryštof | 15.04.2001 | Sokol Praha Dejvice | Hofmann Jiří | 11.06.2001 | TCG Karlovy Vary |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Janko Antonín | 15.11.2003 | TJ Sokol Vysočany | Johanides Jan | 15.02.2000 | LTC Radotín | Špringer Adam | 08.03.2000 | LTC Radotín |
|