Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  14.-18.12.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Kubík Kristián
 
Kladiva Šimon
6:2, 6:3
 
Donald Matthew William
7:5, 6:3
 
Homola Patrik
7:5, 3:6, 6:2
 
Jiroušek Lukáš
6:1, 2:6, 6:0
 
Zapský Kryštof
6:2, 7:5
 
Gorbušin Ivan
6:3, 7:5
 
Stavrovsky Petr
2:6, 7:5, 6:3
 
Jurajda Adam
6:4, 6:4
 
Černý Matyáš
7:5, 6:3
 
Apltauer Filip
7:6, 7:5
 
Mareš Vojtěch
6:4, 6:0
 
Kolijev Alexandr
6:2, 6:1
 
Burian Vojtěch
6:1, 1:6, 6:3
 
Kljujev Leon
6:2, 7:5
 
Semerák Jan
6:7, 6:3, 6:4
 
Pučálka Jan
7:6, 6:4
 
Nicod Jakub
6:4, 3:6, 6:1
 
Hauge Lukáš
6:2, 6:4
 
Čech Michael
6:4, 6:4
 
Myslivec Šimon
6:3, 6:3
 
Mališ Šimon
6:3, 1:0, scr.
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:4, 6:2
 
Horák Ondřej
6:0, 7:6
 
Musil Mathias
6:3, 6:3
 
Bartoň Hynek
6:3, 6:7, 6:0
 
Peterka Adam
6:1, 6:1
 
Příhoda Jan
6:4, 3:6, 6:3
 
Vejšický Oldřich
6:2, 6:0
 
Rys Dominik
6:4, 7:5
 
Vaculík Lukáš
6:7, 6:4, 6:1
 
Siniakov Daniel
6:4, 2:6, 7:6
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet účastníků32
NasazeníBH
Kubík Kristián 1045
Siniakov Daniel 1145
Horák Ondřej 1545
Jurajda Adam 1735
Musil Mathias 1935
Stavrovsky Petr 2035
Semerák Jan 2135
Pučálka Jan 2535
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 302020

Horák Ondřej - Siniakov Daniel
 
Nápravník Adam - Jupa Jakub
4:6, 6:4, 1:0
 
Baum Štěpán - Burian Vojtěch
7:6, 6:1
 
Kljujev Leon - Kolijev Alexandr
6:3, 6:4
 
Gorbušin Ivan - Černý Matyáš
scr.
 
Kladiva Šimon - Vejšický Oldřich
scr.
 
Vaculík Lukáš - Rys Dominik
6:2, 6:7, 1:0
 
Čech Michael - Hegenbart Max
4:6, 7:5, 1:0
 
Mališ Šimon - Bartoň Hynek
6:3, 6:4
 
Musil Mathias - Zapský Kryštof
5:2, scr.
 
Homola Patrik - Myslivec Šimon
6:4, 6:1
 
Pučálka Jan - Semerák Jan
scr.
 
Apltauer Filip - Peterka Adam
7:6, 6:2
 
Donald Matthew William - Nicod Jakub
6:7, 6:4, 1:0
 
Hauge Lukáš - Příhoda Jan
4:6, 6:2, 1:0
 
Kubík Kristián - Jurajda Adam
scr.
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet dvojic16
NasazeníBH
Kubík Kristián 1045
Siniakov Daniel 1145
Horák Ondřej 1545
Jurajda Adam 1735
Musil Mathias 1935
Semerák Jan 2135
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 304020

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Truhlář Josef01.05.2003I.ČLTK Praha
Kračman Michal23.06.2003TK Olymp Praha