Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5 Optim Tour - BPBP cup
Pořadatel:  LTC Mladá Boleslav o.s.
Datum:  23.-27.08.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Bolardt Antonín
 
 
 
Pavluv Richard
6:3, 4:2, scr.
 
Arendar Roman
6:0, 6:2
 
Šmíd Filip
6:4, 6:2
 
Satyajit Simhadri
3:6, 6:4, 6:0
 
 
7:6 (1), 6:1
 
Vojtěchovský Lukáš
 
Blecha Adam
6:1, 6:4
 
 
 
Kraus Martin
7:5, 6:4
 
Kelnar Tomáš
6:4, 7:6 (6)
 
Dubský Marek
6:7 (4), 6:2, 6:2
 
Siwy Rudolf
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Rabas Daniel
 
Nebojsa Stanislav
6:3, 6:4
 
 
 
Langmajer Dominik
4:6, 7:6 (5), 6:3
 
Kovařík David
6:3, 6:4
 
Maštálka Petr
4:6, 6:4, 6:3
 
Süč Dominik
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Dušek Ondřej
 
Tříška Martin
3:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Pecák Štěpán
6:4, 6:3
 
Rinko Štěpán
6:2, 4:6, 6:3
 
Kubín Marian
4:6, 6:4, 6:2
 
Januška Adam
6:3, 7:6 (4)
 
 
6:1, 6:1
 
Kadora Jakub
 
Vachtl Jiří
5:7, 6:1, 7:6 (2)
 
 
 
Aregger Lars
6:2, 2:6, 7:5
 
Dillenz Lukáš
6:4, 6:3
 
Vágner Josef
6:0, 6:3
 
Peterka Adam
6:4, 3:3, scr.
 
 
6:4, 6:1
 
Vrbka Jiří
 
Kracík Matěj
6:2, 4:6, 7:6 (2)
 
 
 
Černý Matyáš
2:6, 6:2, 6:4
 
Šilhavý Jan
6:4, 6:3
 
Cintl Matěj
6:0, 6:2
 
Pleva Jan
6:7 (2), 6:4, 6:1
 
 
6:2, 7:6 (4)
 
Michl Filip
 
Řezníček Vladimír
6:4, 6:1
 
 
 
Codl Miroslav
6:2, 7:6 (6)
 
Šafář Martin
6:2, 6:2
 
Jiroušek Lukáš
6:2, 6:4
 
Holiš Evžen
7:5, 2:6, 7:5
 
 
7:6 (6), 6:2, 6:4
 
Zelinka David
 
Podlešák Marek
6:4, 1:6, 6:3
 
 
 
Podolan Petr
6:4, 6:1
 
Vondrášek Jaroslav
6:3, 6:4
 
Semerák Jan
3:6, 7:6 (6), 6:3
 
Koukal Petr
6:1, 7:5
 
 
6:2, 6:4
 
Štěpánek Antonín
 
Poznámka pořadatele: Úterý: 10:00 finále dvouhry. vrchní rozhodčí: Ing. Jiří Nezavdal, licence B platná do 31.12.2022
Počet účastníků48
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2830
Štěpánek Antonín 2930
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Řezníček Vladimír 4725
Vachtl Jiří 4825
Kadora Jakub 4925
Rabas Daniel 5325
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 112132

Bolardt Antonín - Štěpánek Antonín
 
 
 
Línek Jaromír - Beneš Michal
6:4, 6:2
 
Vojtěchovský Lukáš - Šafář Martin
scr.
 
Tříška Martin - Kracík Matěj
6:0, 1:6, 1:0 (1)
 
 
 
Peterka Adam - Klír Petr
6:7 (1), scr.
 
 
 
Podlešák Marek - Řezníček Vladimír
6:2, 6:2
 
 
 
Vondrášek Jaroslav - Černý Matyáš
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Majšajdr Lubomír - Zahrádka Martin
 
Kovařík David - Kracík Šimon
6:0, 6:1
 
 
 
Arendar Roman - Rabas Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
Kubín Marian - Lukáš Břetislav
6:2, 7:6 (5)
 
 
 
Jiroušek Lukáš - Januška Adam
6:7 (1), 6:3, 1:0 (1)
 
Šilhavý Jan - Michl Filip
7:6 (9), 7:6 (4)
 
Vachtl Jiří - Zelinka David
7:6 (4), 6:1
 
 
 
Pecák Štěpán - Semerák Jan
3:6, 6:3, 1:0 (9)
 
 
 
Holiš Evžen - Prokop Tomáš
6:0, 6:3
 
 
 
Koukal Petr - Makovička Daniel
6:7 (3), 6:4, 1:0 (9)
 
Pavluv Richard - Vrbka Jiří
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Nebojsa Stanislav - Kadora Jakub
 
Počet dvojic19
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2830
Štěpánek Antonín 2930
Nebojsa Stanislav 3430
Michl Filip 3530
Řezníček Vladimír 4725
Vachtl Jiří 4825
Kadora Jakub 4925
Rabas Daniel 5325
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 114132

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hrabec Tomáš28.12.1990TK Zlín
Vicenda Ondřej27.02.1998TK Škoda Plzeň z.s.
Jeníček Jiří14.12.1999TJ Spoje Praha
Studený Jan14.07.1988TC Fit4all Brno
Pátý Daniel04.10.1999TC Dvůr Králové, z.s.
Pátý Michael04.10.1999TC Dvůr Králové, z.s.
Stavrovskij Petr13.01.2001I.ČLTK Praha
Vlkovský Vojtěch12.07.1999LTC Pardubice
Jahelka Vladimír19.12.1983TC Hořice
Paveska Daniel02.03.2002I.ČLTK Praha
Orlita Daniel08.07.1997TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Majšajdr Lubomír01.04.1988LTK Liberec
Línek Jaromír04.10.1977LTC Modřany 2005
Makovička Daniel22.04.2002LTC Mladá Boleslav o.s.
Prokop Tomáš08.10.1993TC-MJ TENIS Líšeň
Zahrádka Martin01.06.1982LTK Liberec
Kracík Šimon10.03.1994VSK VŠB-TU Ostrava
Beneš Michal22.03.1976Baník Příbram