Název: | Mělník Cup | Pořadatel: | TO SK Mělník | Datum: | 01.-04.08. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Michl Filip | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Mikula Jakub | | 3:6, 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pírek František | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Otáhal Jan | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Hrubý Jan | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Beneš Martin | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Pleva Jan | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | | | | 7:6 (5), 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kazda Martin | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Sklenka Victor Andrés | 2:6, 6:4, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Tauber Václav | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Kotýk Martin | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Zelinka David | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Podlešák Marek | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kubík Kristián | | | | | 6:1, 6:4 |
| | | | | |
Svoboda Šimon | 4:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Schneider Václav | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šlachta Cyril František | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Červinka Petr | 0:6, 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 1:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pecák Štěpán | | | | | |
| | | | | |
Vachtl Jiří | | | | 4:6, 7:6 (5), 6:4 | |
| | | | | |
Šťastný Boris | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Růžička Petr | | 6:4, 3:1, scr. | | | |
| | | | | |
Panáček Petr | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Stavrovskij Petr | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Dušek Ondřej | 6:4, 7:6 (3) | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 3:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Šafář Martin | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Šátral Jan (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Středa 5.8.
13:30 finále dvouhry dohrávka.Hráči na čtyřhru dorazí v 15:30h
|
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Michl Filip | 40 | 25 | Šafář Martin | 59 | 20 | Pecák Štěpán | 62 | 20 | Šilhavý Jan | 66 | 20 | Pleva Jan | 69 | 20 | Kubík Kristián | 71 | 20 | Vachtl Jiří | 74 | 20 | Podlešák Marek | 82 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 165 |
Kódové číslo akce: 112083 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Pánik Matěj | 09.05.2000 | Tenisklub Cheb | Svoboda Jakub | 19.08.2003 | LTK TEPLICE o.s. | Januška Adam | 20.12.2000 | TK Neridé |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Tauber Václav | 03.06.2002 | LTC Slovan Kladno | Javanský Milan | 06.03.1969 | - | Hájek Tobiáš | 04.09.2002 | SK HAMR, z.s. | Štyler Ondřej | 01.06.2000 | I.ČLTK Praha |
|