Český tenisový svaz

Otáhal Jan

Datum narození:
23.09.2000
Platnost reg. do:
03.12.2015
Klub:
SK Aritma Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
SK Aritma Praha
258 (12)
 
 
 
2012
SK Aritma Praha
105 (25)
500 (4)
 
 
2013
SK Aritma Praha
90 (1)
218 (12)
 
 
2014
SK Aritma Praha
 
141 (15)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2013, VYSOČANSKÝ POHÁR

TSM Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
2
03.01.2014, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

0
3
17.01.2014, Hajnovka cup 2014

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 5/5

0
4
08.02.2014, SK OAZA PRAHA

SK OAZA Praha (C - 400), K: 5/5

0
5
21.02.2014

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

0
6
28.02.2014, TK Konstruktiva Cup

TK Konstruktiva (C - 400), K: 6/5

14
7
14.03.2014, TK Konstruktiva Cup

TK Konstruktiva (C - 400), K: 5/5

10
8
04.04.2014, Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
9
18.04.2014, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

0
10
26.04.2014

TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. (C - 200), K: 4/4

10
11
01.05.2014, Praha Wilson Circuit 2014 - Lob cup

LOB Slovan Bohnice (C - 200), K: 4/-

0
12
01.07.2014, Praha Wilson Circuit 2014 - Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/4

10
13
15.07.2014, Praha Wilson Circuit 2014

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

0
14
23.07.2014, Pražská Tour - Praha Wilson Circuit 2014

Orel jednota Praha-Balkán (C - 200), K: 4/-

0
15
02.08.2014, Praha Wilson Circuit 2014 - Lob cup

LOB Slovan Bohnice (C - 200), K: 5/4

0
16
05.08.2014, Pražská Tour - Praha Wilson Circuit 2014

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/-

10
17
08.08.2014, Praha Wilson Circuit 2014 - Sigg cup

TK Ruzyně Praha (C - 200), K: 4/4

0
18
12.08.2014, Praha Wilson Circuit 2014 - Tempo cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/4

0
19
20.08.2014

TO SK Mělník (C - 200), K: 5/5

15
20
30.08.2014, MAREC s.r.o. CUP

F.H.TK Dobřichovice (C - 200), K: 5/5

7
 Jednotlivci celkem
86/20

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2013, VYSOČANSKÝ POHÁR

TSM Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
2
03.01.2014, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/-

-
3
17.01.2014, Hajnovka cup 2014

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 5/5

7
4
08.02.2014, SK OAZA PRAHA

SK OAZA Praha (C - 400), K: 5/5

10
5
21.02.2014

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
6
28.02.2014, TK Konstruktiva Cup

TK Konstruktiva (C - 400), K: 6/5

7
7
14.03.2014, TK Konstruktiva Cup

TK Konstruktiva (C - 400), K: 5/5

0
8
04.04.2014, Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
9
18.04.2014, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

0
10
26.04.2014

TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. (C - 200), K: 4/4

7
11
01.05.2014, Praha Wilson Circuit 2014 - Lob cup

LOB Slovan Bohnice (C - 200), K: 4/-

-
12
01.07.2014, Praha Wilson Circuit 2014 - Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/4

10
13
15.07.2014, Praha Wilson Circuit 2014

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

0
14
23.07.2014, Pražská Tour - Praha Wilson Circuit 2014

Orel jednota Praha-Balkán (C - 200), K: 4/-

-
15
02.08.2014, Praha Wilson Circuit 2014 - Lob cup

LOB Slovan Bohnice (C - 200), K: 5/4

0
16
05.08.2014, Pražská Tour - Praha Wilson Circuit 2014

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/-

-
17
08.08.2014, Praha Wilson Circuit 2014 - Sigg cup

TK Ruzyně Praha (C - 200), K: 4/4

7
18
12.08.2014, Praha Wilson Circuit 2014 - Tempo cup

Tempo Praha (C - 200), K: 5/4

0
19
20.08.2014

TO SK Mělník (C - 200), K: 5/5

7
20
30.08.2014, MAREC s.r.o. CUP

F.H.TK Dobřichovice (C - 200), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
55/15
20.08.2014

TO SK Mělník (C - 200), K: 5/5

16>8 Otáhal, Pařízek - Lank, Jindra 6:4, 6:2
8>4 Hachle, Pokorný - Otáhal, Pařízek 6:2, 6:2
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
04.5.2014, SK Aritma Praha B - TSM Sokol Vysočany B
0
2.
21. 1.třída A
11.5.2014, TCD Horní Měcholupy - SK Aritma Praha B
1
3.
21. 1.třída A
25.5.2014, SK Aritma Praha B - SK OAZA Praha B
0
4.
21. 1.třída A
01.6.2014, TK Start Praha-Topolka - SK Aritma Praha B
3
5.
21. 1.třída A
22.6.2014, SK Aritma Praha B - TJ Solidarita Praha 10
9
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
04.5.2014, SK Aritma Praha B - TSM Sokol Vysočany B
0
2.
21. 1.třída A
11.5.2014, TCD Horní Měcholupy - SK Aritma Praha B
0
3.
21. 1.třída A
25.5.2014, SK Aritma Praha B - SK OAZA Praha B
0
4.
21. 1.třída A
01.6.2014, TK Start Praha-Topolka - SK Aritma Praha B
5
5.
21. 1.třída A
22.6.2014, SK Aritma Praha B - TJ Solidarita Praha 10
7
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2014, Halový oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

0
2
07.06.2014, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/10

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2014, Halový oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 9/-

-
2
07.06.2014, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/10

14
 Jednotlivci celkem
14/1
07.06.2014, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/10

32>16 Kamiš, Otáhal - Hanuš, Smutný 7:5, 6:2
16>8 Gorbušin, Kljujev - Kamiš, Otáhal 7:6 (4), 7:5
získané body: 14 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
03.5.2014, SK Aritma Praha - TJ Solidarita Praha 10
6
2.
31. 1.třída A
31.5.2014, TK Sport Kolovraty - SK Aritma Praha
3
3.
31. 1.třída A
14.6.2014, SK Aritma Praha - SK HAMR, o.s. A
0
4.
31. 1.třída A
21.6.2014, TJ Radlice B - SK Aritma Praha
6
5.
31. 1.třída A
28.6.2014, SK OAZA Praha B - SK Aritma Praha
4
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
03.5.2014, SK Aritma Praha - TJ Solidarita Praha 10
5
2.
31. 1.třída A
31.5.2014, TK Sport Kolovraty - SK Aritma Praha
3
3.
31. 1.třída A
14.6.2014, SK Aritma Praha - SK HAMR, o.s. A
0
4.
31. 1.třída A
21.6.2014, TJ Radlice B - SK Aritma Praha
5
5.
31. 1.třída A
28.6.2014, SK OAZA Praha B - SK Aritma Praha
5
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37