Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK SK Kladno, z.s.
Datum:  19.-20.01.
Věk. kategorie:  dospělí
 
 
Hudeček Petr
 
Jiras Martin
6:2, 6:1
 
Kopečný Pavel
6:4, 6:4
 
Liška Vojtěch
6:4, 6:1
 
Tauber Ladislav
2:6, 0:5, scr.
 
Hájek David
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Vild Ondřej
 
Torrisi Stefano
6:0, 6:0
 
Moravec Jan
6:3, 6:1
 
Kožušník Radovan
6:7 (5), scr.
 
Krautman Patrick Joseph
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Richtar Lukáš
 
 
6:4, 6:4
 
Jiras Zbyněk
 
Beneš Jakub
6:0, 6:1
 
Hustoles Jan
6:3, 6:2
 
Bán Zoltán
6:3, 6:4
 
Zaporozhchenko Ihor
6:2, 5:7, 1:0
 
 
6:4, 6:2
 
Zajíc Tomáš
 
 
6:4, scr.
 
Kollár Petr
 
Sembdner Adam
6:3, 3:6, 1:0
 
Tománek Ondřej
3:6, 6:2, 1:0
 
Tauber Václav
6:1, 6:3
 
Bušek Kryštof
6:3, 3:6, 1:0
 
 
6:3, 6:1
 
Camfrla Štěpán
 
Počet účastníků24
NasazeníBH
Hudeček Petr 13012
Camfrla Štěpán 2269
Zajíc Tomáš 2729
Vild Ondřej 2939
Jiras Zbyněk 4176
Richtar Lukáš 4326
Hájek David 4794
Kollár Petr 5114
Kategorie : 4Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 102052

Hudeček Petr - Stavěl Martin
 
Kožušník Radovan - Kos Richard
6:0, 6:1
 
Tauber Václav - Tauber Ladislav
4:6, 6:4, 1:0
 
Jiras Martin - Jiras Zbyněk
6:1, 5:7, 1:0
 
Kollár Petr - Vild Ondřej
7:6 (5), 5:7, 1:0
 
Moravec Jan - Beneš Jakub
6:3, 6:2
 
Sembdner Adam - Hrudka Jan
6:4, 6:4
 
Kothera Martin - Zajíc Tomáš
6:2, 6:3
 
Počet dvojic8
NasazeníBH
Stavěl Martin 12515
Hudeček Petr 13012
Zajíc Tomáš 2729
Vild Ondřej 2939
Jiras Zbyněk 4176
Kothera Martin 4794
Kollár Petr 5114
Tauber Václav 6684
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 104052

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čermák Pavel10.04.1990TC ESO Praha z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bušek Kryštof28.08.2003TJ Sokol Vysočany
Tománek Ondřej06.05.1988TO Bohemians Praha
Sembdner Adam02.09.2004LTC Slovan Kladno
Kollár Petr23.12.2002Severočeská tenisová o.s.
Zajíc Tomáš24.01.1984LTC Slovan Kladno
Bán Zoltán12.08.1993TK Konstruktiva, z.s.
Beneš Jakub29.09.1992Sparta Kutná Hora
Jiras Zbyněk14.08.1975Sokol Řeporyje
Moravec Jan09.08.1975SK Tenis Kladno
Torrisi Stefano07.05.1971TK Ruzyně Praha
Hájek David09.07.1992TJ Solidarita Praha 10
Liška Vojtěch31.03.2000SK Tenis Kladno
Kopečný Pavel29.10.1976SPORTCLUB 80 Chomutov
Jiras Martin12.02.1999Sokol Řeporyje
Hudeček Petr27.12.1973TK Start Praha-Topolka
Kothera Martin27.02.1981LTC Slovan Kladno
Stavěl Martin11.06.1988TK Březnice
Kos Richard18.06.2000TK Stochov