Český tenisový svaz

Zajíc Tomáš

Datum narození:
24.01.1984
Platnost reg. do:
21.04.2020
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1996
TC BIPI Kablo Kladno
163 (12)
885 (3)
 
 
1997
TC BIPI Kablo Kladno
40 (1)
233 (9)
 
 
1998
TC BIPI Kablo Kladno
 
64 (25)
653 (4)
 
1999
TC BIPI Kablo Kladno
 
32 (1)
352 (6)
 
2000
TC BIPI Kablo Kladno
 
 
170 (12)
 
2001
TK Kročehlavy
 
 
153 (12)
915 (3)
2006
Sokol Nové Strašecí
 
 
 
554 (4)
2007
Sokol Nové Strašecí
 
 
 
450 (9)
2008
Sokol Nové Strašecí
 
 
 
964 (4)
2009
LTC Slovan Kladno
 
 
 
841 (6)
2010
LTC Slovan Kladno
 
 
 
668 (9)
2011
LTC Slovan Kladno
 
 
 
1366 (4)
2012
LTC Slovan Kladno
 
 
 
2157 (3)
2013
LTC Slovan Kladno
 
 
 
687 (6)
2014
LTC Slovan Kladno
 
 
 
516 (6)
2015
LTC Slovan Kladno
 
 
 
412 (6)
2017
LTC Slovan Kladno
 
 
 
320 (6)
2018
LTC Slovan Kladno
 
 
 
524 (4)
2019
LTC Slovan Kladno
 
 
 
272 (9)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

15
2
20.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
15/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

15
2
20.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
15/1
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Kothera, Zajíc - Sembdner, Hrudka 6:2, 6:3
4>2 Kothera, Zajíc - Kollár, Vild 6:4, 6:4
2>1 Kothera, Zajíc - Hudeček, Stavěl 7:6 (5), 5:7, 1:0
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
08 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Nové Strašecí - TJ TK Neratovice
1
2.
08 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Nové Strašecí - TJ Hvězda Kladno
0
3.
08 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sokol Nové Strašecí - TK Tenisek Buštěhrad
4
4.
08 - III. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, F.H.TK Dobřichovice C - Sokol Nové Strašecí
1
5.
08 - III. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Rudná D - Sokol Nové Strašecí
6
6.
08 - III. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Rakovník - Sokol Nové Strašecí
1
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
08 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Nové Strašecí - TJ TK Neratovice
1
2.
08 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Nové Strašecí - TJ Hvězda Kladno
0
3.
08 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Sokol Nové Strašecí - TK Tenisek Buštěhrad
3
4.
08 - III. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, F.H.TK Dobřichovice C - Sokol Nové Strašecí
1
5.
08 - III. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Rudná D - Sokol Nové Strašecí
0
6.
08 - III. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Rakovník - Sokol Nové Strašecí
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18