Český tenisový svaz

Hudeček Petr

Datum narození:
27.12.1973
Platnost reg. do:
16.03.2020
Klub:
TK Start Praha-Topolka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1996
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
899 (3)
1997
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
991 (3)
2017
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
180 (12)
2018
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
134 (12)
2019
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
130 (12)
2020
TK Start Praha-Topolka
 
 
 
130 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

0
2
01.12.2018, pfanner cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 4/-

0
3
07.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

15
4
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/-

0
5
21.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

20
6
28.12.2018, BENY Stav OPEN 2018

SK OAZA Praha (C - 500), K: 6/-

0
7
05.01.2019, compass cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/5

0
8
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

10
9
23.02.2019, Halový turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 400), K: 8/-

0
10
23.03.2019, shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

40
11
18.04.2019, A1 Kvalifikace MČR

TK LTC Děčín (A - 700), K: 12/-

0
12
29.06.2019, Dobříš Open 2019

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/-

0
13
05.07.2019

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

27
14
13.07.2019

SK Štětí (C - 200), K: 4/-

30
15
16.07.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

15
16
20.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 5/5

15
17
10.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

20
18
17.08.2019

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 6/5

27
19
21.09.2019, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 400), K: 4/4

30
20
28.09.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 5/4

0
21
25.01.2019, A1 Optim tour - Pohár TCG

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

0
23
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

0
24
12.01.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C - 450), K: -/5

-
25
08.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #2

TCD Donovalská (C - 350), K: -/5

-
26
10.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #3

TCD Donovalská (C - 350), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
249/23

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/-

-
2
01.12.2018, pfanner cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 4/-

-
3
07.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

0
4
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/-

-
5
21.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

-
6
28.12.2018, BENY Stav OPEN 2018

SK OAZA Praha (C - 500), K: 6/-

-
7
05.01.2019, compass cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/5

0
8
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

10
9
23.02.2019, Halový turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 400), K: 8/-

-
10
23.03.2019, shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
11
18.04.2019, A1 Kvalifikace MČR

TK LTC Děčín (A - 700), K: 12/-

-
12
29.06.2019, Dobříš Open 2019

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/-

-
13
05.07.2019

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

15
14
13.07.2019

SK Štětí (C - 200), K: 4/-

-
15
16.07.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
16
20.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 5/5

15
17
10.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
18
17.08.2019

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 6/5

15
19
21.09.2019, Ekonom Cup

VŠTJ Ekonom Praha (C - 400), K: 4/4

15
20
28.09.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 5/4

10
21
25.01.2019, A1 Optim tour - Pohár TCG

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

-
23
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

-
24
12.01.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C - 450), K: -/5

15
25
08.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #2

TCD Donovalská (C - 350), K: -/5

15
26
10.07.2019, AntiOvar CUP aneb sportem proti obezitě 2019 #3

TCD Donovalská (C - 350), K: -/5

10
 Jednotlivci celkem
135/12
15.12.2018

středočeský (B - 600), K: 8/-

32>16 Šilhavý Jan- Hudeček Petr6:7 (5), 6:3, 6:4
získané body: 0 b.
19.01.2019

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Hudeček, Stavěl - Kožušník, Kos 6:0, 6:1
4>2 Hudeček, Stavěl - Jiras, Jiras 4:6, 6:4, 1:0
2>1 Kothera, Zajíc - Hudeček, Stavěl 7:6 (5), 5:7, 1:0
získané body: 10 b.
20.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 5/5

4>2 Hudeček, Koukal - Brett, Makovíny 1:6, 6:4, 1:0 (13)
2>1 Cyprich, Cyprich - Hudeček, Koukal 6:3, 3:6, 1:0 (08)
získané body: 15 b.
10.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Hudeček, Tvrský - Doul, Kofroň 6:2, 6:0
2>1 Hudeček, Tvrský - Bůžek, Kovář 6:0, 6:4
získané body: 15 b.
17.08.2019

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 6/5

8>4 Hudeček, Hankovec - Wolf, Severa 6:2, 7:5
4>2 Hudeček, Hankovec - Machač, Hrouda 7:6, 4:6, 1:0 (7)
2>1 Volf, Válek - Hudeček, Hankovec 6:7, 7:6, 1:0 (14)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. Pražská divize
4.5.2019, TJ Spoje Praha A - TK Start Praha-Topolka C
0
2.
01. Pražská divize
11.5.2019, TK Start Praha-Topolka C - SK Aritma Praha A
0
3.
01. Pražská divize
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany A - TK Start Praha-Topolka C
0
4.
01. Pražská divize
22.6.2019, TK Start Praha-Topolka C - TJ Solidarita Praha 10 A
0
1.
2B 2.liga B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Start Praha-Topolka B - LTC Modřany 2005 B
0
2.
2B 2.liga B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Start Praha-Topolka B - SK Oáza Praha B
0
3.
2B 2.liga B
27.4.2019 NT 5.5.2019, SK HAMR, z.s. B - TK Start Praha-Topolka B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. Pražská divize
4.5.2019, TJ Spoje Praha A - TK Start Praha-Topolka C
0
2.
01. Pražská divize
11.5.2019, TK Start Praha-Topolka C - SK Aritma Praha A
0
3.
01. Pražská divize
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany A - TK Start Praha-Topolka C
7
4.
01. Pražská divize
22.6.2019, TK Start Praha-Topolka C - TJ Solidarita Praha 10 A
0
1.
2B 2.liga B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Start Praha-Topolka B - LTC Modřany 2005 B
0
2.
2B 2.liga B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Start Praha-Topolka B - SK Oáza Praha B
0
3.
2B 2.liga B
27.4.2019 NT 5.5.2019, SK HAMR, z.s. B - TK Start Praha-Topolka B
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7