Pořadatel: | LTC Modřany 2005 | Datum: | 05.-08.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Petrofský David (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák David | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Bradík Jonáš | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Koutek Petr | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rat Daniel | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rychlý Petr | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rat Adam | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Burián Marek (6) | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Filip (4) | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fisk Nicholas | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Mazal Matyáš | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kalle Nicholas | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šafrata David | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duchoň Daniel | | 0:6, 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mitáš Jakub | | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Doležal Jonáš | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Krištůfek Lukáš (8) | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | | |
Petrofský Martin (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Albert | | 4:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hozman Dominik | Scr | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Daněk Oldřich | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 7:5, 7:5 | | |
| | | | | | |
Elich Samuel | | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Derenin Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Doležel Alex | | | 3:6, 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Rieser Frederik William | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Ledvina Jan (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
Petera Patrik (7) | | | | | | |
| | | | | | |
Losman Matěj | | Scr | | | | |
| | | | | | |
Židů Petr | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Hrášek Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bělík Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
Holub Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Havel Tadeáš | | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Daniel | | | 3:6, 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Douda Pavel | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šafrata Jan (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: 7.7. čtvrtek: 9.00 semifinále dvouher Holub-Dvořák, Šafařík-Douda. Následuje finále dvouhry. Ne před 12.00 finále čtyřhry |
Hrací plán byl automaticky vylosován 04.07.2022 18:15:09 |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Petrofský David | 97 | 15 | Šafrata Jan | 101 | 15 | Ledvina Jan | 108 | 15 | Dvořák Filip | 124 | 12 | Petrofský Martin | 125 | 12 | Burián Marek | 142 | 12 | Petera Patrik | 143 | 12 | Krištůfek Lukáš | 144 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 105 |
Kódové číslo akce: 312035 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kozlovský Matyáš | 30.09.2007 | I.ČLTK Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Fisk Nicholas | 02.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Petera Patrik | 12.10.2005 | F.H.TK Dobřichovice | Bělík Antonín | 05.10.2007 | SK Aritma Praha | Holub Jakub | 08.01.2008 | TK Slavia Plzeň | Havel Tadeáš | 10.08.2006 | TK Spartak Jihlava | Bořek-Dohalský Vojtěch | 07.01.2004 | SK Aritma Praha |
|