Český tenisový svaz

Doležel Alex

Datum narození:
14.09.2005
Platnost reg. do:
30.03.2024
Klub:
TK SK Kladno, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK Tenis Kladno
871 (6)
 
 
 
2017
SK Tenis Kladno
525 (9)
 
 
 
2018
SK Tenis Kladno
853 (1)
499 (6)
 
 
2019
SK Tenis Kladno
 
309 (9)
 
 
2020
SK Tenis Kladno
 
249 (1)
352 (6)
 
2021
SK Tenis Kladno
 
 
259 (9)
 
2022-Z
SK Tenis Kladno
 
 
171 (9)
 
2022-L
TK SK Kladno, z.s.
 
 
151 (12)
 
2023
TK SK Kladno, z.s.
 
 
121 (15)
757 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.07.2022, TJ BŘEVNOV

TJ Břevnov (C - 400), K: 4/4

20
2
06.08.2022, Sokol Smíchov I.

Sokol Smíchov I. (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
20/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.07.2022, TJ BŘEVNOV

TJ Břevnov (C - 400), K: 4/4

10
2
06.08.2022, Sokol Smíchov I.

Sokol Smíchov I. (C - 400), K: 4/4

5
 Jednotlivci celkem
15/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

0
2
04.12.2021, Vitality cup Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 600), K: 8/-

0
3
11.12.2021, Czech Tennis Academy Rudná

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

15
4
18.12.2021, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 600), K: 8/8

22
5
15.01.2022, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

10
6
29.01.2022, CT Škoda Plzeň z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 8/8

0
7
05.02.2022, Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 600), K: 8/8

0
8
12.02.2022, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

30
9
26.03.2022

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 8/8

16
10
21.05.2022, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
11
11.06.2022, Praha Řepy

TK EMA o.s. (C - 300), K: 4/4

30
12
01.07.2022, B1

Slavoj Český Brod (B - 400), K: 8/8

0
13
05.07.2022

LTC Modřany 2005 (B - 400), K: 8/8

16
14
08.07.2022, YONEX CUP 2022

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 400), K: 8/8

0
15
08.08.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
16
13.08.2022, 64.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

22
17
18.08.2022, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 8/8

0
18
20.08.2022, Bruntálský tenisový turnaj

Tenisový klub Bruntál, z.s. (C - 300), K: 4/-

0
19
23.08.2022, Memoriál Filipa Unzeitiga

TK Uherské Hradiště (B - 400), K: 8/8

0
20
27.08.2022

TK Lány (C - 300), K: 4/4

20
21
03.09.2022, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 350), K: 4/-

30
22
10.09.2022

TK Mnichovo Hradiště (B - 400), K: 8/8

0
23
17.09.2022

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 8/8

0
24
22.09.2022, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 500), K: 12/12

0
25
10.12.2021, A2

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

32
26
18.02.2022, A3

TK SLOVANKA Č. Lípa (A - 800), K: 12/-

0
27
02.05.2022, A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

0
28
06.06.2022, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/-

0
29
07.01.2022, Oaza Cup

SK OAZA Praha (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
258/28

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 5/4

0
2
04.12.2021, Vitality cup Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 600), K: 8/-

-
3
11.12.2021, Czech Tennis Academy Rudná

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

0
4
18.12.2021, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 600), K: 8/8

0
5
15.01.2022, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

0
6
29.01.2022, CT Škoda Plzeň z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 8/8

16
7
05.02.2022, Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 600), K: 8/8

0
8
12.02.2022, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

22
9
26.03.2022

TK Horní Měcholupy (B - 600), K: 8/8

16
10
21.05.2022, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

16
11
11.06.2022, Praha Řepy

TK EMA o.s. (C - 300), K: 4/4

15
12
01.07.2022, B1

Slavoj Český Brod (B - 400), K: 8/8

16
13
05.07.2022

LTC Modřany 2005 (B - 400), K: 8/8

0
14
08.07.2022, YONEX CUP 2022

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 400), K: 8/8

16
15
08.08.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
16
13.08.2022, 64.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

0
17
18.08.2022, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 8/8

16
18
20.08.2022, Bruntálský tenisový turnaj

Tenisový klub Bruntál, z.s. (C - 300), K: 4/-

-
19
23.08.2022, Memoriál Filipa Unzeitiga

TK Uherské Hradiště (B - 400), K: 8/8

16
20
27.08.2022

TK Lány (C - 300), K: 4/4

15
21
03.09.2022, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 350), K: 4/-

-
22
10.09.2022

TK Mnichovo Hradiště (B - 400), K: 8/8

22
23
17.09.2022

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 8/8

30
24
22.09.2022, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 500), K: 12/12

34
25
10.12.2021, A2

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

-
26
18.02.2022, A3

TK SLOVANKA Č. Lípa (A - 800), K: 12/-

-
27
02.05.2022, A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

-
28
06.06.2022, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/-

-
29
07.01.2022, Oaza Cup

SK OAZA Praha (C - 500), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
275/22
01.07.2022, B1

Slavoj Český Brod (B - 400), K: 8/8

16>8 Doležel, Fiala - Holub, Kollert 6:0, 6:7 (5), 1:0 (1)
8>4 Petera, Soukup - Doležel, Fiala 6:2, 6:3
získané body: 16 b.
10.12.2021, A2

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

4>2 Doležel Alex- Samek Jan6:1, 7:6 (4)
2>1 Bureš Ondřej- Doležel Alex5:7, 6:0, 1:0 (5)
získané body: 32 b.
06.06.2022, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/-

2>1 Budina Martin- Doležel Alex6:7 (4), 6:1, 6:2
získané body: 0 b.
07.01.2022, Oaza Cup

SK OAZA Praha (C - 500), K: -/4

4>2 Šiler, Doležel - Koutek, Daněk 6:3, 7:6 (2)
2>1 Šiler, Doležel - Rat, Svoboda 6:2, 7:6 (4)
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.06.2022 NT 03.07., TK SK Kladno - F.H.TK Dobřichovice
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., TK Neridé - TK SK Kladno
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
01.05.2022 NT 07.05., TK SK Kladno - Sokol Říčany
0
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK SK Kladno - Slavoj Český Brod
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022 NT 14.05., LTC Houšťka - TK SK Kladno
0
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.06.2022 NT 25.06., TK SC Mladá Boleslav - TK SK Kladno
0
7.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., TK SK Kladno - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.06.2022 NT 03.07., TK SK Kladno - F.H.TK Dobřichovice
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.05.2022 NT 04.06., TK Neridé - TK SK Kladno
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
01.05.2022 NT 07.05., TK SK Kladno - Sokol Říčany
20
4.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.06.2022 NT 11.06., TK SK Kladno - Slavoj Český Brod
0
5.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2022 NT 14.05., LTC Houšťka - TK SK Kladno
0
6.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.06.2022 NT 25.06., TK SC Mladá Boleslav - TK SK Kladno
0
7.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.05.2022 NT 28.05., TK SK Kladno - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20