Český tenisový svaz

Dvořák Filip

Datum narození:
28.05.2007
Platnost reg. do:
04.11.2022
Klub:
TK Ústí n.Labem
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TKX Tennis Team Krupka z.
163 (20)
 
 
 
2019
TKX Tennis Team Krupka z.
59 (35)
397 (6)
 
 
2020
TKX Tennis Team Krupka z.
20 (1)
137 (15)
 
 
2021
TKX Tennis Team Krupka z.
 
36 (35)
465 (4)
 
2022-L
TK Ústí n.Labem
 
13 (1)
124 (12)
420 (4)
2022-Z
TK Ústí n.Labem
 
8 (1)
654 (3)
 
2023
TK Ústí n.Labem
 
 
64 (20)
223 (9)
08.01.2022, CT

TK Most (B - 700), K: 8/8

16>8 Vondrášek, Dvořák - Vojtěchovský, Pešek 6:4, 5:7, 1:0 (3)
8>4 Vondrášek, Dvořák - Malý, Praus 6:3, 2:6, 1:0 (5)
4>2 Vondrášek, Dvořák - Kučera, Majšajdr 6:3, 3:6, 1:0 (3)
2>1 Vondrášek, Dvořák - Kroužek, Šrámek 6:3, 2:6, 1:0 (5)
získané body: 45 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA 1A
30.04.2022, TK Ústí n.Labem - TK Kadaň
1
2.
DA 1A
07.05.2022, TK Chomutov - TK Ústí n.Labem
1
3.
DA 1A
14.05.2022, TK Ústí n.Labem - TK Louny B
4
4.
DA 1A
28.05.2022, SK Tenis Duchcov A - TK Ústí n.Labem
1
5.
DA 1A
04.06.2022, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice
1
6.
DA 1A
18.06.2022, LTK TEPLICE o.s. A - TK Ústí n.Labem
1
7.
DA 1A
25.06.2022, TK Ústí n.Labem - TK Dubí A
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA 1A
30.04.2022, TK Ústí n.Labem - TK Kadaň
1
2.
DA 1A
07.05.2022, TK Chomutov - TK Ústí n.Labem
2
3.
DA 1A
14.05.2022, TK Ústí n.Labem - TK Louny B
2
4.
DA 1A
28.05.2022, SK Tenis Duchcov A - TK Ústí n.Labem
2
5.
DA 1A
04.06.2022, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice
1
6.
DA 1A
18.06.2022, LTK TEPLICE o.s. A - TK Ústí n.Labem
1
7.
DA 1A
25.06.2022, TK Ústí n.Labem - TK Dubí A
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
14.05.2022, DA 1A
TK Ústí n.Labem - TK Louny B
team Dvořák, Švec - Mareš, Ruchař 6:2, 6:4
získané body: 2 b.
10.12.2021, A2

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/12

16>8 Dvořák, Fáček - Musil, Bůcha 6:3, 6:4
8>4 Vejšický, Brill - Dvořák, Fáček 7:6 (3), 6:2
získané body: 34 b.
21.05.2022, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

8>4 Kučera, Dvořák - Samek, Straka 6:2, 6:3
4>2 Kučera, Dvořák - Novák, Kesl 6:1, 1:6 (5)
2>1 Kučera, Dvořák - Mach, Rudolf 4:6,6:4,1:0
získané body: 45 b.
01.07.2022, B1

Slavoj Český Brod (B - 400), K: 8/8

16>8 Douda, Dvořák - Páleníček, Hruška 4:6, 6:1, 1:0 (12)
8>4 Petrofský, Petrofský - Douda, Dvořák 4:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 16 b.
05.07.2022

LTC Modřany 2005 (B - 400), K: 8/8

16>8 Holub, Dvořák - Židů, Doležel 6:4, 6:2
8>4 Šafařík, Stibůrek - Holub, Dvořák 1:6, 7:6, 1:0 (8)
získané body: 16 b.
29.07.2022, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

32>16 Bureš, Dvořák - Kovačka, Stibůrek 6:1, 6:4
16>8 Valeš, Pazdera - Bureš, Dvořák 6:4, 7:6 (1)
získané body: 21 b.
13.08.2022, 64.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

16>8 Douda, Dvořák - Stibůrek, Kovačka 7:6, 7:5
8>4 Douda, Dvořák - Burián, Derenin 6:1, 6:4
4>2 Douda, Dvořák - Kesl, Sršeň 3:6, 7:6, 1:0 (6)
2>1 Douda, Dvořák - Kusý, Hozman 7:6, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 45 b.
23.08.2022

LTC Kolín (B - 400), K: 8/8

64>32 Dvořák Filip- Ulrich Patrik6:4, 4:6, 6:2
32>16 Dvořák Filip- Burián Marek6:3, 6:2
16>8 Rosický Jan- Dvořák Filip7:5, 6:1
získané body: 22 b.
23.08.2022

LTC Kolín (B - 400), K: 8/8

16>8 Kovačka, Stibůrek - Dvořák, Bureš 6:0, 4:6 (9)
získané body: 0 b.